Alias Wandertuth jelentkezése a Taxihoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DollaR

Újonc
2019. 03. 17.
10
0
LV karakter
Alias Wandertuth
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Bendegúz.
Hány éves vagy?
17.
Hány játszott perced van?
Jelenleg 4500, de nagyon sokat vagyok aktív.
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/avXT3Is
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/avXT3Is
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/avXT3Is
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem, itt még nem voltam, de V3-on eléggé sokat taxiztam.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Mert vágytam egy új környezetre, vagy éppen nem jól jöttem ki a tagokkal
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Eddig elérni nem sokat értem el, de arra büszke vagyok hogy kitartóan dolgozom mind a 4500 percem alatt.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hétköznap iskola időben ilyen 2-3-4 órát (változó) illetve hétvégén a 3-4 az biztos attól csak többet, illetve most szün időben reggeltől estig :D
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Temészetesen.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Dinamikusan reágálok szinte minden helyzetre, illetve van tapasztalatom ebben a frakcióban, és hát mint mondtam szeretek dolgozni, akár az rosszul vagy jól kereső munka.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok, Bendegúz vagyok! Salgótarjánban születtem. Jelenleg 17 éves vagyok, 18 élet évemet majd februárban töltöm. Jelenleg 10. osztályos tanuló vagyok egy szakképzési iskolában járok mint hegesztő tanuló. Továbbiakban a szakmámban szeretnék majd külföldön elhelyezkedni. Szabadidőmben sok időt töltök a barátaimmal, szinte mindennap meglátogatjuk a kocsmát egy-két billiárd erejéig. Ezen kívül maradék időmet a gép előtt töltöm. A SeeMTA mind a 3 szerverén játszottam, viszont most úgy érzem itt kell folytatnom a továbbiakban. Magamat egy jókedvű, rendkívül barátságos, humoros embernek tartom. Szeretek és tudok is csapatban dolgozni, ezt remélem itt majd megtudom mutatni.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Alias Wandertuth
Jelentkező születési helye, ideje:
Los Santos, 1988.02.07
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Jennifer Elihe
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Természetesen.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Mert nagyon jónak is láttam mikor valaki az emberekkel foglalkozik, és embereknek segít. Illetve szeretek vezetni, és hát nyitott vagyok mindenki felé, eléggé sok ismerősre teszek szert ezzel a munkával szerintem.
Miért pont önt vegyük fel?
Mert nagyon szeretek emberekkel beszélgetni, fokozottan nyitott vagyok egyaránt mindenki felé, és mindig a precízségre törekedem!
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
A csapat munka ezen a munkahelyen kifejezetten fontos, úgy gondolom egyébként hogy majdnem az összes munka helyen fontos. Nagyon könnyű számomra egy jó csapatmunkát akár irányítani is nem csak közre játszani, és ahhoz hogy megfelelően működjön a csapatmunka fontos az összes tag megfelelő oda adottsága a témához.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Természetesen elfogadom és egyet értek vele.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Elfogadom teljes mértékben.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):


Alias Wnadertuth
Megpályázott pozíció: Sofőr


Tisztelt Taxi vezetőség!

Ezúton szeretnék jelentkezni a Las Venturas Taxi állásportálon meghirdetett Sofőrpozícióra.
Jelenleg sehol nem dolgozom. Munkám során főként az utasok elégedettsége és az azokhoz kapcsolódó minden fajta jó hangulat a legfontosabb. Tanulmányaimat a Las Venturasi Állami fő iskolán fejeztem be, hagytam félbe. Már kiskoromban is azokat a játékokat, feladatokat szerettem, ahol a hibákat kellett felfedezni és kijavítani. Úgy érzem, hogy a sofő "szakmában" megtaláltam azt, ahol tudom kamatoztatni a precizitásomat és az autók iránti szenvedélyemet.
Az Önök álláshirdetésében különösen az tetszett meg, hogy mind szóban mind írásban szükségük van a magas szintű vezetésű tudásra. Tekintve, hogy nekem a lábam alatt van több mint 1 millió killométer, ezért ez számomra nem jelentene akadályt, sőt.
Úgy érzem, hogy ennyi vezetés után sikerült annyi tapasztalatot szereznem, hogy tudásomat hivatalos sofőr ként hasznosíthassam egy olyan vállalatnál, amelyik élen jár a személy szállításban.
Remélem, hogy a szakmai tapasztalatommal és készségeimmel sikerült meggyőznöm arról, hogy alkalmas vagyok a meghirdetett pozícióra és lehetőségem lesz ezt személyesen is bizonyítani!

Las Venturas, 2019. 10. 29

Tisztelettel,
Alias Wandertuth
Telefon: 38-76-11-31305
E-mail: AlIas-Wander@see-mail.com


Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Személyi adatok
Név: Alias Wandertuth
Születési dátum: 1988.02.07
Telefon: 38761131305
E-mail: AlIas-Wander@see-mail.com
Lakcím: Las Venturas állam

Célkitűzés: Az eddigi tapasztalataimat kamatoztatva szeretnék egy biztos hátterű cégnél elhelyezkedni, és a munkatársaimmal közösen elérni a kitűzött célokat.

Szakmai tapasztalat
2006-2009 Bon Voyage Utazási Iroda, Turisztikai asszisztens
Főbb feladatok:
⦁ Kapcsolattartás a partnerekkel több nyelven
⦁ Árajánlatok elkészítése és kommunikálása a partnerek felé
⦁ Számlázási feladatok XY programban
⦁ Weboldal kezelése
⦁ Meglévő ügyfelek ösztönzése az új szolgáltatások használatára (hírlevél, utazási
trendek, hírek kommunikálása)
Szakmai siker: Az itt eltöltött két év alatt teljesen átláttam egy utazási iroda működését, részt vettem új ügyfelek szerzésében, és sikerült a bevételt 15%-al növelni.
2004.01-07. Continental Hotel, Rendezvényszervező gyakornok
Feladatok:
⦁ Vendégek fogadása
⦁ Részvétel a rendezvény szervezésében
⦁ Programok megtervezése, szervezése és kivitelezése a vendégek részére
⦁ Adminisztratív feladatok elvégzése
Szakmai siker: Pályakezdőként betekinthettem egy hotel mindennapos működésébe, jó kapcsolatot alakítottam ki a vezetőséggel és a vendégekkel egyaránt.

Tanulmányok
2006-2009 Las Venturas-i Rockshore Gimmnázium
2002-2006 San FIero-i Szakképzési Centurm: Informatikai rendszergazda és programozó

Nyelvismeret
Angol Aktív, felsőfokú “C” típusú nyelvvizsga, 2006. TELC
Német Passzív, alapszintű tudás (meg tudom értetni magma alapszinten)
Egyéb
⦁ MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), XY számlázási program
⦁ Jogosítvány “B” kategória, 2001.
⦁ Vezetési tréning, 2006., XY tréner cég
⦁ Ügyfélkezelési tanfolyam, 2007., XY cég
Hobbi:​
Rendszeresen sportolok, szívesen vagyok a természetben a barátaimmal.

Aláírás: Alias Wandertuth
Kelt.: 2019. 10. 29
 

DollaR

Újonc
2019. 03. 17.
10
0
LV karakter
Alias Wandertuth
Még egy szó'
Remélem elnyeri tetszéseteket, még sosem jelentkeztem sehova ekkora erő bedobással.! :)
 

Kornél

the memories haunt me.
Very Important Person
2019. 01. 09.
566
169
Szeged
LV karakter
raul esteban barrios
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Nixon Rooks/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: Szombat 16:00.
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Korrekt lap.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Frakció tag lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.