Ali W McCharty >>> HoPe [ #North ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joco

Újonc
Támogató
2020. 11. 07.
33
38
23
Kaposvár
V2 karakter
Ali W McCharthy
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ali W McCharty >

Panaszolt fél admin neve:
< HopE >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen birálat. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/thys2a >

Megjegyzés:
< Az amit én "elkövettem" a videón, hogy át mendtem a mezön illetve megprobáltam átlogni a határon hogy ne keljen fizetnem érte. Az hogy fenn akadtam és nem RP-ztem le szerintem az nem NonRP hanem RP hiánya, de majd a biráló fél eldönti. A videó ami miatt NonRP-s szankciót kaptam szerintem nincs derby ahogyan azt HoPe irja >>>https://pastebin.com/HtPGcMwG<<<< >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Erdős

HoPeV2

𝓵𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪𝓫𝓸𝓾𝓽 𝓉𝒾𝓶𝓲𝓷𝓰 ⌛
Támogató
2019. 01. 18.
211
418
20
V2 karakter
𝓳𝓮𝓼𝓼𝓲𝓬𝓪 𝓪𝔂𝓭𝓮𝓷
Szia!

Első sorban nekem is készült egy felvétel, amit majd a biráló adminnak fogok elküldeni, amint egymás előtt fékezgettek, és szerintem nem fér bele az RP kereteibe az, hogy egy XY súlyú telepakolt teherkocsival csak úgy száguldoztok meg fékezgettek egymás előtt, majd egymásnak ütköztök és RP nélkül tovább mentek.
Edit: (A mellékelt videón minden látszik, amit én küldtem el neked).

Megjegyzésképpen pedig nem csak én néztem azt amit csináltatok, hanem egy nagyobb adminnak is kikértem a véleményét aki szintén végig specelt titeket.


Több hozzáfűznivalóm nincs, várom a bírálatot!
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Érdemes lenne újra megnézni a videót, én kétszer is megtettem. Alapvetően a szenes kamion/teherautó nem erre való, hogy blokádoljatok vele (te is ugyan úgy mellé álltál egy kis időre). Aztán még a dimbes-dombos szántóföldön is keresztbe kasul átvágott mindkettőtök ami szintúgy nem túl RP-s, az tény, hogy kettőtök közt az eddigiek alapján Ben érdemelte ki a nonRP-t, de amit a határon sikerült alkotni egy ekkora járművel, onnantól nekem sem kétséges a te esetedben is az összes eseményt sorra véve a nonRP. Tanuljátok meg rendeltetés szerűen használni azt a járművet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.