Alfredo Rigazzi, Abdul Salam Fadl --> Ryker

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 03. 22.
7
15
LV karakter
Abdul Salam Fadl
V2 karakter
Abdul Salam Fadl
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Alfredo Rigazzi, Abdul Salam Fadl >

Panaszolt fél admin neve:
< Ryker >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kivételezés, adminhoz nem méltó viselkedés, flegma, lekezelő stílus. >

Bizonyítékok:
< A megjegyzés rovatban kifejtek minden szükséges dolgot, bizonyítékkal együtt. >

Megjegyzés:
< [LIST=1] [*]Tehát, adódott a szituáció, miszerint én és egy kedves barátom rabolni szerettünk volna. Meg volt a kötelező, hosszas ic, majd meg is indultunk keresni az 'áldozatot'. [*]Amikor megpillantottunk egy számunkra alkalmasnak tűnő áldozatot, ki is pattantam, majd autóba próbáltam kényszeríteni az illetőt. [*]Ekkora jött az első szabályszegés, ugyanis a srác nem volt hajlandó rpzni, ergo rp-t tagadott. [*]Ebben Ryker is megerősített; [*][2021-03-14 19:01:22] [Output] : Admin[3] Ryker: (( Gabor abba igaza van,amig nincs jelen admin addig kötelles vagy folytattni az IC-t! )) [*]Ezt én is így tudtam, ezért is mondtam, hogy amennyiben úgy adódna a dolog, hogy forgalmas helyről próbáltuk meg elrabolni a srácot, akkor ezt is vegyük figyelembe. [*]Ryker megállapította, hogy mi forgalmas helyről próbáltuk elrabolni a srácot, ám mi ezt nem igazán tudtuk hova tenni, nem értettük, hogy egy random mellékút mitől lesz főút..ezeket a válaszokat kaptuk tőle; [*][2021-03-14 19:03:23] [Output] : Admin[3] Ryker: (( Na skacok itt az a baj hogy ez forgalmas hely )) [*]Erről a helyről lenne szó; https://kepkuldes.com/image/QyA7yu [*]Jeleztük az adott admin felé, hogy nem teljesn értjük ezt a forgalmas hely dolgot jelen esetben, illetve a szabályzat sem tér erre ki nagyon konkrétan, így jó lenne a bővebb felvilágosítást adna róla, hogy amennyiben jogos is a dolog jelenesetben( amivel még mindig nem tudok egyetérteni), legalább máskor ne legyen ebből gond. [*]Erre a következő válaszokat kaptuk; [*][2021-03-14 19:03:38] [Output] : Rigazzi Alfredo: (( Én még így akkor sem értem, hogy mitől forgalmas. )) [*][2021-03-14 19:03:54] [Output] : Admin[3] Ryker: (( Gondokoz és rá fogs jönni hogy ez itt forgalmas )) [*]-Nem gondolnám, hogy egy adminnak ilyen flegma választ kell adnia, ha valaki valóban nem ért valamit..kire másra számítsunk, ha nem rá? Nem is értem.. [*][2021-03-14 19:04:07] [Output] : Rigazzi Alfredo: (( Akkor kérlek nekem ezt mondd el, konkrétan hogy mi forgalmas meg mi nem )) [*][2021-03-14 19:04:09] [Output] : Rigazzi Alfredo: (( hogy tudjam )) [*][2021-03-14 19:04:15] [Output] : Rigazzi Alfredo: (( mert így nem pontos a szabályzat )) [*][2021-03-14 19:04:22] [Output] : Abdul Salam Fadl: (( Nem akarunk bele esni többet ebbe a hibába. )) [*]Tisztán jeleztük, hogy milyen okból kifolyólag szeretnénk felvilágosítást, de nem törődött vele. [*]Majd se szó, se beszéd, repült a jail. [*][2021-03-14 19:04:48] [Output] : [AdminJail]: Ryker bebörtönözte Rigazzi Alfredo-t 120 percre. [*][2021-03-14 19:04:48] [Output] : [AdminJail]: Indok: Forgalmas helyen való rablási kisérlet [*] [*]Ezt követően rákérdeztem, hogy az rp megtagadásos dologgal lesz-e valami, mert tudtommal amég nincs ott admin, MINDENKI KÖTELES RPZNI, ha történik szabályszegés, ha nem. [*]Adminunk jelezte, hogy az illető nem fog kapni semmit, ezt szintén nem értettem, ezért meg szerettem volna tudni, hogy akkor ez a dolog itt, ezen a szerveren hogyan is van. [*]Ám ismét süket fülekre talált a segítségkérésem, Ryker ismét megcsillogtatta flegma, 'nem törődöm' stílusát, ami..nem hinném hogy egy ilyen szerveren megengedett lenne egy adminnak. [*][2021-03-14 19:05:11] [Output] : [Küldött PM]: Ryker (62): Akkor remélem az rp megtagadás miatt is lesz szankció [*][2021-03-14 19:05:31] [Output] : [Segítség] Admin[3] Ryker: nem,mert már onnan meg bukott az RP hogy forgalmas helyről próbáltad el rabolni. [*][2021-03-14 19:05:46] [Output] : [Küldött PM]: Ryker (62): Akkor nem vagy köteles rpzni, ha úgy gondolom, hogy más szabályt szegett? [*][2021-03-14 19:06:41] [Output] : [Segítség] Admin[3] Ryker: Szabályzatott tanulgasd és olvasgasd át és nem lesznek ilyen problémák [*][2021-03-14 19:06:59] [Output] : [Küldött PM]: Ryker (62): Tehát még mindig érdekel, hogyha úgy gondolom, hogy más szabálytalan, akkor nem vagyok [*][2021-03-14 19:07:04] [Output] : [SeeMTA]: 10 másodpercenként használhatod a parancsot! [*][2021-03-14 19:07:12] [Output] : [Küldött PM]: Ryker (62): köteles tovább rpzni? [*]Majd ezt követően kaptam a kicket, felesleges pm végett. [*]Kérdem én, kire számítsak a Seemta-n, mire/kire támaszkodjak, ha az admin ilyen flegma, lekezelő stílust képvisel, és nem hajlandó válaszolni a kérdésemre? [*]Hogyan tanuljam meg a dolgokat, ha nem hajlandó elmondani? [*]Egyszerűen röhejes. [/LIST] >
 

Ryker

Újonc
2020. 11. 27.
49
53
V2 karakter
McGee Dylan
Sziasztok!

Nos kezdjük ott,hogy a bíráló adminisztrátornak küldöm a képeket az esetről.

Kezdjük a legelejéről:
[Fogadott PM]: Mozsar Gabor (163): szia forgalmas helyről akarnak elrabolni
[Segítség] Mozsar Gabor: szia megyek

Amint oda értem a játékoshoz, már ott láttam hogy forgalmas helyen való rablás történt,vagy történt volna meg. Kifejtettem hogy miért, és erről a szerverszabályzatból is az erre vonatkozó részt el is küldtem nektek OOC chaten. És akkor a kérdésedre ott helybe választ is kaptál.
LOG:
Admin[3] Ryker: (( • Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás, továbbá a lövöldözés csak nyomós indokkal engedett. ( ))
Admin[3] Ryker: (( (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak,farm) ))

Az már csak hab a tortán, hogy ügyintézés közben is rengetegen közlekedtek ott, ahol te szerinted normális a rablás.

Továbbá a barátod, személyesen Abdul Salam Fadl Pm-elt egy admin társamnak, aki úgyan azt a választ adta amit én. Szóval innen se értem, hogy akkor most miért vagyunk itt.


Az RP tagadásra kitérve, kezdjük ott hogy az egész Rp szituáció amit ti kezdtettek nem biztos alapra épült, mivel alapból amit terveztettek az szabályba ütközött. Innentől kezdve nem értem hogy miről van szó? Többször is említettem,hogy ez szabálypontba ütközik,továbbá a szabályzat nem tudása nem mentesít a szankció alól. Ezt Pm-ben is mondtam neked, mert többször számon kértél engem ,és én erre ennyit válaszoltam:
LOG:
[Segítség] Rigazzi Alfredo: Szabályzatott tanulgasd és olvasgasd át és nem lesznek ilyen problémák

Továbbá kaptam tőled a többi Pm-et és ezért lettél kickelve, mert amikor 270+ játékos van fent a szervern és 3 admin(velem együtt) nem fogok neked magyarázkodni, hogy miért kaptad a szankciót, ami már egyébként ügyintézés közben megtörtént.

Stílusom nem volt, nem voltam se lekezelő csak nem fogok veled órákon át Pm-be beszélgetni, hogy mért kaptad a szankciót. Erre a válasz hogy tanulgasd a szabályzatot és akkor nem lesz többet ilyen probléma.

Várom a bírálatot!
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

PK-t én fogom bírálni.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
Akkor vesézzük ki a dolgokat:

"Kivételezés"
Valamilyen szinten igazat adok nektek,mivel ameddig nem érkezik meg az adminisztrátor az adott ügyhöz a játékosnak ugyanúgy folytatnia kellett volna az rp-t és nem megtagadnia,mivel amennyiben az adminisztrátor megérkezik az ügyhöz és meghallgatja a 2 felet és a segítséget kérő játékosnak add igazat abban az esetben úgy is visszakapja az elvett dolgait(pénzt,tárgyakat stb..) és vissza lesz teleportálva ahol eredetileg volt.

"adminhoz nem méltó viselkedés,flegma, lekezelő stílus."
Láttam a logokat ténylegesen voltak olyan megnyilvánulás @Ryker-nek amelyek nem voltak helyénvalóak,de nem olyan súlyosak.

Megértem,hogy ideges voltál,de ettől függetlenül @Ryker-től jogosan kaptátok a szankciót és a kicket is.
Az adott hely forgalmas helynek számít ahonnan rabolni szerettetek volna.

Bemásolom én is nektek a szerver szabályzatot ahogyan @Ryker tette:
Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás, továbbá a lövöldözés csak nyomós indokkal engedett. (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak,farm)

Amennyiben nem értenéd/értenétek még most se,hogy miért forgalmas az a hely keress/keressetek fel TS-en vagy szerveren és bővebben elmagyarázom neked/nektek.

@Rykert mínusz pontban részesítem mivel nem megfelelően intézte az ügyet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.