Alfredo Madison --> Blacksmith

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
23
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman


Teamspeak felhasználó neved:
Alfredo Madison

UID-d:
VjkZTJ4j0aWLel7W2w6tKK8+Jps=

Bann pontos időpontja:
2018.11.09 [Azt hiszem]

Bann pontos indoka:
OOC Szidás

Ki bannolt ki:
Blacksmith

Amiért unbant szeretnél kapni:
Természetesen nem Blacksmith előtt volt az OOC szidás,hanem a Leaderekkel beszélgettem.. Tudni lehet rólam,hogy eléggé könnyen felkapom a vizet. Bármin amin tudok azon folyamatosan kitudok égni és elég rossz dolgokat tudok művelni.. Na hát ez a nap is az volt amikor az OMSZ leaderekkel beszélgettem.. Természetesen a BOTIT ismertem,de a Rohnson adminisztrátort nem.. Volt olyan vélemény kifejtésem ami nem nagyon akartam,de sajnos az idegtől ki jött belőlem.. Amikor újra megbeszéltük az ügyet akkor már moderátor is volt ott. Azóta a Moderátor már nem moderátor,ha még nem kapta vissza.. Nem nagyon emlékszem,hogy teljesen mit is mondhattam pontosan,de azokat a szavakért elnézést kértem és elnézést is kérek.. Tudom,hogy hülyeséget tettem,de nem a legjobb formámat mutattam akkoriban.. Azóta az OMSZ leaderekkel megbeszéltük. Amikor megkaptam a TS bant már utána 1-2 nappal rá írtam és bocsánatot kértem tőlük,hogy meg sértettem e őket valamiben.. Akkor mondták,hogy a bocsánatot elfogadják.. Sajnos azóta már csak az egyik OMSZ leaderel sem tartom a kapcsolatot. Megbeszéltük az ügyet és hagytuk egymást.. Természetesen a dolgokat nagyon sajnálom. Az akkori moderátor aki jelen volt NEKEM is kellett VOLNA,hogy OSSZA A szankciót. De én a leadereknek is elmondtam,hogy nem rájuk értem,de sajnos lehetséges,hogy félre mondhattam és ez miatt lett ez az egész ügy.. Teljes mértékben elfogadom,hogy rosszat cselekedtem.. Megígérem,hogy ha kapok egy új esélyt bebizonyítom,hogy nem az az ember vagyok aki folyamatosan a feszültséget terjeszti.. Szeretném újra használni a TS-t.. Főleg,hogy a GMOD és a Frakcióm miatt kellene..

Megjegyzés:
Szeretném a TS-t használni.. Elég sok haverom van TS-n és szeretnék velük beszélgetni. Nem régiben szereztem be általam egy normálisan működő mikrofont. Szeretném ezt használni Ts-en... Remélhetőleg kapok egy esélyt bizonyításképpen .. Tudom,hogy nem volt a legjobb tőlem ez a ki akadás,de ahogy leírtam és elmondtam a Leadereknek,hogy ne vegyék magukra.. Botond pedig azért hívta Blacksmith-et,mert a moderátort csak ő akarta szankciónálni és engem nem.. Ez ugye úgy volt,hogy amikor beszéltük az ügyet akkor kibannolta a Botondot,majd még az nap vissza vonta a BAN-t,majd megbeszéltük újra az ügyet,majd másnap újra kiakarta rakni a Botondot.. S akkor volt az,hogy Blacksmith és Dzsonó volt ott az ügynél. Botond 1 hétre kapott volna kitiltást a flegma válaszolás miatt én pedig Blacksmith által lettem örökre bannolva.. De még mi az nap megbeszéltük Botonddal.. Bocsánatot is kértem tőle. Ő mondta azt,hogy 1 hét után próbáljam meg az UB kérelmet,de én mondtam nem,mert úgy se kapom meg,ezért lett így,hogy vártam egy kis időt és megpróbálkozom az UNBANNAL! Rohnsontól és Botondtól innen még egyszer elnézést szeretnék kérni.. Nekem is meg kellett volna kapnom a szankciót az akkori moderátor által.. De sajnos valamiért nem kaptam. Számítottam rá,hogy megfogom kapni csak arra nem számítottam,hogy másnap Blacksmith által fogom megkapni.. Elnézést kérek mindenkitől aki ebben érintett volt.. Blacksmith neked csak annyit mondok,hogy tőled is elnézést kérek,s nagyon sajnálom,hogy ez történt. Megígérem itt neked és mindenkinek,hogy amíg én a szerveren játszok illetve FÓRUMON MODERÁTORKODOK. Addig ilyen velem az életben nem történik meg újra.. Közben,közben azért is lenne nekem legjobb visszatérni TS-re,mert sajnos nem egyszer történt baj ÉDESAPÁMMAL és szeretném ezeket a stresszeket letölteni a haverokkal. Elbeszélgetni az időt, jót röhögni. (( Nem káromkodásra,megfunolásra értem ezt a stressz letöltést )). Múlthéten vitte el édesapámat a mentő ezt is nagyon nehezen tudom felemészteni,hogy kórházba van jelenleg.. Nekem csak az lenne a legjobb,hogy visszatérhessek a TS-re és a haverokkal egy jót nevetni a poénokon és a frakció társaimmal beszélgetni. Köszönöm,hogy elolvastátok és remélem,hogy megkapom az UB-t és a kis stresszt letudom vezetni a NEVETÉSSEL és a HAVEROKKAL való BESZÉLGETÉSSEL!​
 
Utoljára szerkesztve:

Blacksmith

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
375
90
26
Pécs
V2 karakter
Jesse Smith
Amikor én bent voltam az ügy megbeszélésénél össze-vissza hazudoztatok és tettétek az ártatlant. Nincs unban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.