Alfredo Luis - Zsabi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

K3tch

Újonc
2024. 04. 14.
7
2
V4 karakter
Trevor D Scott
LV karakter
Michael Cooper
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Alfredo Luis


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Zsabi


Panasz oka, leírása, kifejtése:
A mai nap folyamán délelőtt horgászattal zártam az RP-t. A 20 perces videón az látszik, hogy elkezdek horgászni. A Honvédség által rögzített felvételen látszik hogy elindulnak felém és én lelépek. A napi logon pedig látszik, hogy nem kezdődik meg semmi féle RP (11:30:42) ami alól kiléptem volna. Feltételezem, hogy reportot írt a honvédség rám, mivel azt gondolták, hogy szándékosan menekülők az RP alól. Zsabi kiment, megnézte ezt a klippet, majd kaptam 3 hónap kitiltást ezen indokkal: Szándékos RP alól kilépés, cuccmentés. írtam egy UnBan kérelmet, majd percek leforgása alatt rövid indoklással elutasításra került. Nem elégeltem meg a helyzetemet. Felkerestem privátban fórumon Zsabi-t. Ráírtam, megkértem hogy beszéljünk, mondta hogy küldjem el a bizonyítékokat. Megtettem, elküldtem a videót illetve a napi logot, de azóta sem jött válasz (emiatt nincs vele problémám, mindenkinek van magán élete). Beszéltem moderátorokkal TS-en, ők ajánlották is a PK-t, így megírtam. Itt tartunk jelenleg, remélem semmit nem hagytam ki.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://armin.kim/seepaste/ydFL



Megjegyzés:
Továbbra is preferálom a beszélgetést, nagyon szívesen ismertetem ezek után is a nézetemet akár a Honvédség tagjainak jelenlétében!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: sCoolby és drev

K3tch

Újonc
2024. 04. 14.
7
2
V4 karakter
Trevor D Scott
LV karakter
Michael Cooper
Ne haragudj, tehát bővebben:

A mai nap folyamán délelőtt horgászattal zártam az RP-t. A 20 perces videón az látszik, hogy elkezdek horgászni. A Honvédség által rögzített felvételen látszik hogy elindulnak felém és én lelépek. A napi logon pedig látszik, hogy nem kezdődik meg semmi féle RP (11:30:42) ami alól kiléptem volna. Feltételezem, hogy reportot írt a honvédség rám, mivel azt gondolták, hogy szándékosan menekülők az RP alól. Zsabi kiment, megnézte ezt a klippet, majd kaptam 3 hónap kitiltást ezen indokkal: Szándékos RP alól kilépés, cuccmentés. írtam egy UnBan kérelmet, majd percek leforgása alatt rövid indoklással elutasításra került. Nem elégeltem meg a helyzetemet. Felkerestem privátban fórumon Zsabi-t. Ráírtam, megkértem hogy beszéljünk, mondta hogy küldjem el a bizonyítékokat. Megtettem, elküldtem a videót illetve a napi logot, de azóta sem jött válasz (emiatt nincs vele problémám, mindenkinek van magán élete). Beszéltem moderátorokkal TS-en, ők ajánlották is a PK-t, így megírtam. Itt tartunk jelenleg, remélem semmit nem hagytam ki.

Ui.: UB kérelmemet itt találod: https://forum.see-game.com/threads/alfredo-luis-zsabi.433178/

Megjegyzés: nem gondoltam, hogy pontról pontra le kell írjam elnézést!
 
Utoljára szerkesztve:

ZSABI

Sebességmámor🏎️
SzerverAdmin
v4
2019. 07. 25.
746
622
Veszprèm
V4 karakter
Kye_Cartier
Szia. Ne haragudj hogy vasárnap este fél9kor már nem tudtam választ adni a fórum üzenetedre mivel más dolgaim akadtak.
Nem értem ha már egyszer privátban el küldöd a dolgokat amiket kérek, miért nem tudod megvarni hogy adjak egy választ rá, és el intézzük ott, esetleg megkeresem a Honvédeket hogy folytatnák-e az rpt, szerintem nem lennének ellenére. Te helyette inkább 1,5 órával később raksz egy panaszt, ahelyett hogy türelmesen megvárnád, míg válaszolok. De akkor már vigyük itt tovább az ügyet.

A panasz részére annyit tudok mondani, hogy kiszált rád a Honvéd, fegyverrel feléd ment és tartotta, majd azzal a lendülettel le léptél a szerverről, ezzel kibújva az alól hogy elő legyél állítva, és megmentetted a fegyvered, mivel az aktív körözés miatt mentek rád.
 
Utoljára szerkesztve:

K3tch

Újonc
2024. 04. 14.
7
2
V4 karakter
Trevor D Scott
LV karakter
Michael Cooper
Szia. Ne haragudj hogy vasárnap este fél9kor már nem tudtam választ adni a fórum üzenetedre mivel más dolgaim akadtak.
Nem értem ha már egyszer privátban el küldöd a dolgokat amiket kérek, miért nem tudod megvarni hogy adjak egy választ rá, és el intézzük ott, esetleg megkeresem a Honvédeket hogy folytatnák-e az rpt, szerintem nem lennének ellenére. Te helyette inkább 1,5 órával később raksz egy panaszt, ahelyett hogy türelmesen megvárnád, míg válaszolok. De akkor már vigyük itt tovább az ügyet.

A panasz részére annyit tudok mondani, hogy kiszált rád a Honvéd, fegyverrel feléd ment és tartotta, majd azzal a lendülettel le léptél a szerverről, ezzel kibújva az alól hogy elő legyél állítva, és megmentetted a fegyvered, mivel az aktív körözés miatt mentek rád.
Szia, mint azt zárójelben kifejtettem, nem azzal volt a problémám, hogy nem válaszoltál. Ezen felül igen, valóban kiszállt rám a Honvéd a videó alapján, minden leírt RP nélkül, ugye bár feltételezhetően MG útján, mivel nem olvashatják le a nevemet, azt pedig garantálom, hogy nem látták, hogy én abból a járműből szálltam ki, mivel ez látszik is a videómban, hogy nem voltak ott amikor elkezdtem horgászni. Ezen felül akkor rakták rám a körözést amikor ott parkoltak a kocsimtól 2 autónyira. Ha ez nem lenne elég, mivel civil autóban voltak olyan távolságban, hogy ne lássam őket, valóban nem vettem észre hogy közelítenek, mivel az ellenkező irányba néztem. RP nem kezdődött meg ami a napi logomban látszik, ebédelni indultam ezért léptem le. Nem tudom, hogy ezt miért egy szimpla játékosnak kell elmagyarázni, és ha még is így történik, akkor miért nem lehet ezt szóban megtenni, mint a kultúr emberek.

(Annyit még hozzá tennék, hogy moderátorok ajánlották, hogy inkább tegyek panaszt PK-ban. Én még várni szerettem volna a mai nap délutánjáig.)
 
Utoljára szerkesztve:

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 206
3 827
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Sikerül Főadmin közbeavatkozás nélkül egymás közt megoldanotok vagy bíráljam el a panaszt?
 

K3tch

Újonc
2024. 04. 14.
7
2
V4 karakter
Trevor D Scott
LV karakter
Michael Cooper
Sikerül Főadmin közbeavatkozás nélkül egymás közt megoldanotok vagy bíráljam el a panaszt?
Én nagyon boldog lennék, ha szimplán csak megmondanád nekünk, hogy történt RP alól lelépés, ha egyszer nem történt semmi féle RP, vagy sem.
 

ZSABI

Sebességmámor🏎️
SzerverAdmin
v4
2019. 07. 25.
746
622
Veszprèm
V4 karakter
Kye_Cartier
Sikerül Főadmin közbeavatkozás nélkül egymás közt megoldanotok vagy bíráljam el a panaszt?
A Honvédeket a mai délután kerestem volna fel, miután haza értem. Esetleg kívánnak e rpt folytatni a játékossal.
 

ZSABI

Sebességmámor🏎️
SzerverAdmin
v4
2019. 07. 25.
746
622
Veszprèm
V4 karakter
Kye_Cartier
Rp folytatásra került a sor, sikeresen véghez is lett véve.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.