Alfred - North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alfred

Barangoló
2019. 02. 22.
138
199
LV karakter
Luigi Baggio
V2 karakter
Matt Clobb
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Alfred Campbell

Panaszolt fél admin neve:
North

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan jail.

Bizonyítékok:


Megjegyzés:
Az közel sem DM, ha a srác előrántja a sokkolót és fejbelövöm. Nem szeretek PK-kat nyitni, muszáj, mert ilyen jaileket osztogatnak. PK-val fenyegetőzés valagol jogos, bár nem tudom. "fenyegetőzés": [2019-04-16 21:09:18] [Output] : Alfred Campbell: (( nem akarok 4. PK-t rakni ma )) , [2019-04-16 21:09:53] [Output] : North: (( kapjátok is DM 300 )) , [2019-04-16 21:10:02] [Output] : Alfred Campbell: (( meglesz az a 4. pk ))
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Ott a videó kristálytisztán látszik, hogy RP-re (még mielőtt a rendőr előveszi a sokkolót) elkezdesz random darálni. Alias DM, szerverszabályzatot kötelezőolvasmányként ajánlom.

Az a stílus amit OOC-n megengedtél bicskanyitogató volt, fenyegetőztél h meg lesz a 4. PK, ami nem tudom mit jelent, de Te biztos. A helyedben nagyon átgondolnám miért játszok a szerveren és hogyan.

Várom a bírálást.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

blank

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 13.
153
74
V4 karakter
Brad Parry
Ott a videó kristálytisztán látszik, hogy RP-re (még mielőtt a rendőr előveszi a sokkolót) elkezdesz random darálni. Alias DM, szerverszabályzatot kötelezőolvasmányként ajánlom.

Az a stílus amit OOC-n megengedtél bicskanyitogató volt, fenyegetőztél h meg lesz a 4. PK, ami nem tudom mit jelent, de Te biztos. A helyedben nagyon átgondolnám miért játszok a szerveren és hogyan.

Várom a bírálást.
North tévedés amit állítasz, a rendőr előbb vette elő a sokkolót mint aflréd az ak-t, de nézd vissza videóban
 

Alfred

Barangoló
2019. 02. 22.
138
199
LV karakter
Luigi Baggio
V2 karakter
Matt Clobb
Pontosan, előbb vette elő a PD a sokkolót. Logok:
[2019-04-16 20:57:29] [Output] : *** Anastasya De Salvatore jobb kezével az övéhez nyúl majd leakaszja onnan a Traser X26 os sok
[2019-04-16 20:57:29] [Output] : *Kezében/övén egy Traser X26 os sokkol ((Anastasya De Salvatore))
[2019-04-16 20:57:29] [Output] : *** Anastasya De Salvatore elővett egy sokkoló pisztolyt.
[2019-04-16 20:57:30] [Output] : *** Alfred Campbell elővett egy fegyvert. (AK-47)
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Látom igen, de továbbra sem értitek meg, hogy azért mert előveszi a sokkolót, nem kezded el ledarálni a másikat. Fogalmatok sincs arról, hogy mit akart kezdeni a sokkolóval (nekem sem). Semmilyen RP nem volt részetekről arról, hogy megijedtetek és amiatt sült el a fegyver.

Másrészről ne csodálkozz, ha sokkolót rántanak Rád, ha nagykaliberrel a hátadon rohangálsz SCCS-nél.
Ez nem egy fun szerver, be kellene tartani a szabályokat vagy ha mégsem, elismerni a következményeket. Ha ezt a magatartást folytatjátok, nagyon gyorsan pihenő pályára kerültök.

Várom a bírálást.

#EDIT: A Jail pedig nem jogtalan, mivel DM, Stílus, PK-val való fenyegetőzés miatt kaptad.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és real beno

Alfred

Barangoló
2019. 02. 22.
138
199
LV karakter
Luigi Baggio
V2 karakter
Matt Clobb
Hát akkor ő se csodálkozzon, hogy lelövöm, ha sokkolót ránt. Illetve írtam, hogy a fenyegetőzés valahol jogos, csak a DM a jogtalan,de a fenyegetőzés ebből a kijelentésedből jött: [Output] : North: (( kapjátok is DM 300 )) , nyilván, ha nem írod le ezt, akkor valószínűleg nem írom ezt OOC.

apatrik válasza:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni! Figyut kaptad!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Nem tudod mit akart kezdeni az adott rendőr a sokkolóval.

North máskor ne így mond hogy "kapjátok" lehet normálisan is.

Jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: North
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.