Alfred Harney --- Csuka

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szabi5465

Újonc
2020. 08. 01.
5
8
V2 karakter
Harney Filipino
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Alfred Harney >

Panaszolt fél admin neve:
< Csuka >

Panasz pontos megfogalmazása:
< 2020. Aug. 07. Esti órákban jailt kaptam mert kiírtam az IC chatre azt , hogy, hány százalékos az autó, milyen állapotban van. Ezért kaptam egy 60perces jailt. 2020.Aug. 8. Ma 15:20 felé kihívtam a vonatót közvetlen szerelő mellé a parkolóba, volt egy Totálkáros Golf 1 autóm, amit beszerettem volna vontatni, erre 120 ezer lett volna a vontatás hozzáteszem szerelő mellől a parkolóból a hátsó kaputól. Megfogtam elkezdtem betolni az autót, tudni kell IC egy 100-120 kilós nagy testű emberke vagyok, és úgy gondolom hogy, egy 7-800 kilós Kisautót simán betolok vízszintes talajon egyedül. >

Bizonyítékok:
< Erre nem kell bizonyíték maga már a jail az. >

Megjegyzés:
< Hozzáteszem, 2-2,5 hónapja játszok a szerveren régebben is játszottam csak volt pár problémám irl, és ez a 2 hónap alatt alig voltam jailben, utóbbi 1-1,5 hónapban nem is voltam, érdekes amióta "Csuka" admin azóta 2 nap alatt 2x voltam , és neki minden célja az hogy a játékosokat jailbe tudja rakni. Úgy gondolom ez nem megoldás azért mert ő friss 1-es admin. >
CJ válasza:
A mintában a hibát javítottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
1.) Bizonyíték hiányban ne nyiss panaszt!
Büntetés: Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 12 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.

12 órát kapsz hogy csatolj bizonyítékot és frissítsd a V2 karakter neved!
 
  • Tetszik
Reactions: forog a fold

Szabi5465

Újonc
2020. 08. 01.
5
8
V2 karakter
Harney Filipino
1.) Bizonyíték hiányban ne nyiss panaszt!
Büntetés: Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 12 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.

12 órát kapsz hogy csatolj bizonyítékot és frissítsd a V2 karakter neved!
Erre milyen bizonyítékot tudok adni? Mit kell ezen bizonyítani hogy berakott jailbe? Ti látjátok mint adminok mikor és hányszor voltam jailben.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Erre milyen bizonyítékot tudok adni? Mit kell ezen bizonyítani hogy berakott jailbe? Ti látjátok mint adminok mikor és hányszor voltam jailben.
A panaszod bizonyítékát kell csatolnod arról hogy miért raksz panaszt. Bizonyíték lehet kép, log, videó.
 
  • Imádom
Reactions: forog a fold

Csuka

Barangoló
2020. 03. 03.
120
89
LV karakter
Wilson Pierce
V2 karakter
Hector Lee
Szia!

Röviden, csak hogy tisztában legyél vele.
Nem azért tettelek jailbe, mert olyan kedvem van, hanem mert szabályt szegtél.
Úgy gondolom, hogy ennyi játszott perccel tisztában kellene lenned az IC-OOC-val és ezekkel a kisebb szabályokkal, mint a "kocsit egyedül nem tolunk".


2020-08-07 23:19:45] [Output] : Alfred Harney mondja: érdekel egy fehér 78%os bmw 750? foglalja a slotom? )

Remélem a jailekből sikerült tanulnod!

Nincs több hozzáfűzni valóm, várom a bírálást!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.