Alfred D Wattson Jelentkezése Fix and Drive service-hez[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 03. 02.
74
25
V4 karakter
Jhonson D Parker
LV karakter
Arihyoshi Ikumi
V2 karakter
Augusto Clayton

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Csongi ~


Életkorod:
~ 14 ~


A játékon belüli szinted:
~ 15 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Igen rendelkezem adminjail-el, de nem vagyok rá büszke. UCP: https://imgur.com/a/1eLl2Ds ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem TeamSpeak 3 klienssel és napi rendszerességgel használom. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ igen rendelkezem működő mikrofonnal. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Csongornak hívnak 14 éves Budapesti fiú vagyok, aki most járja ki a 8. osztályt. Kedvenc Hobby-m az Online játékok (SEEMTA). RP pályafutásomat 2-3 éve kezdtem, azóta megtanultam sok mindent az RP-ről, Elsőnek SeeMTA V3-on játszottam utána áttértem Las Venturasra, majd azután jöttem ide V2-re. Szerintem tudok jól RP-zni, és ha olyan szituációba kerülök akkor nem hagyom ki. Pozitív tulajdonságaim, hogy jó fej vagyok, szeretek és tudok csapatmunkába játszani, és mindenkivel jól kijövök. Negatív tulajdonságaim, hogy néha káromkodok, ha ideges leszek, túl sokat ülök asztali gép előtt és keveset mozgok, de ezen szeretnék változtatni, persze nyilván, ha bekerülök a frakcióba akkor aktív leszek csak kicsit kevesebbet ülök a gép előtt. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Alfred D Wattson ~


Anyja, apja neve:
~ Anyja neve: Ashley D Clinton, Apja neve: Jonas D Wattson ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ E-mail: Alfred39@seemail.com, Telefonszám: 150-907 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen, büntetlen előéletű. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/6PPk94Q ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Igen, volt még kicsit régebben, elég jó viszonyba voltam egyik szerelővel aztán már sajnos nem dolgozik ott. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ A csapatszellem kialakításánál elsődleges, hogy a tagok célja közös legyen, így majd nem azon iparkodnak, hogy egymásnak "keresztbe tegyenek", hanem éppen ellenkezőleg: a közös győzelem érdekében segítik majd egymás munkáját, ahol tudják. A már kialakult normák és értékrend miatt a team "kidobja" magából a lusta, nemtörődöm dolgozókat. Így kerül hát az egyéni érdek helyébe a kollektív szellem, mint a csapatmunka legfőbb és egyben leghatékonyabb motorja. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen, szinte mindig oda járok, mert gyorsak és hatékonyak az ott dolgozó szerelők. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ https://imgur.com/a/2lZq71w ~


Aláírás:

Alfred D Wattson​
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((várunk TS-en 09.13.-án 17:30kor,amennyiben nem felel meg, jelezd kérlek.))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.