Alfons Wyne - Smoky #deemoN

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

alfonzwyne

Írnok deák
2021. 12. 18.
644
941
Las Vegas
LV karakter
alfonzwyne
V2 karakter
alfonzwyne
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Alfons Wyne

Panaszolt fél admin neve:
Smoky

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat döntés.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
A sráccal IC ütköztem, majd szólt hogy fizessem ki, nem fizettem ki, utána megálltam a víz mellett, és elkezdett beletolni a vízbe, kis beszélgetés után írta OOC chatbe hogy miért vagyok ilyen nokedli. Erre hívtam Smoky-t, szó szót követett a srác megkapta a jailt, de természetesen tagadta azt hogy engem lökött bele a vízbe, majd én erre írtam hogy a srác hazug, ez megint csak egy szabálysértés (OOC hazudás) és én kaptam azért 140 perc AdminJailt, mert szóltam hogy a gyerek hazug, ami + jail lenne neki. A jailomat nem tartom jogosnak, mivel admin jelenlétében írtam OOC az ügyhöz hogy a srác hazudik, ezzel figyelmeztetve Smoky-t. Ő ezt OOC minősítésnek vette amiért megkaptam ugye a 140 percemet. A játékos akivel volt a konfliktus és amiért admin lett hívva, megkapta a büntetését ezzel nincs is problémám. Az adminügy azért van , hogy megbeszéljük a dolgokat OOC chatbe ha TS-t nem használunk az ügy alatt, máshogy nem tudom leírni azt hogy hazudik, mint csak OOC chatbe Smoky jelenlétébe. Ezzel nem minősítettem senkit, csak a bírálathozatalt segítettem elő egy szabály szegési ponttal.
Szeretném átbeszélni az ügyet , helytelennek tartom a bírálatot amit az én részemre kaptam.
 
  • Hűha
Reactions: Stewie és BigWuki

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
A szerveren az OOC hazudás valóban nem megengedett és szankcionálandó dolog, ám a minősítésre is oda kell figyelni és meggondolni, hogy kit milyen szavakkal/tulajdonságokkal illetünk.
Te jelen esetben személyed szerint nem súlyosan de minősítetted a játékostársad egy olyan tulajdonsággal, ami számára sértő lehet.

Alfons Wyne: (( De azt tudom, hogy a srác hazug : D ))

Nem mindegy, hogy valakiről elmondod, hogy mit csinál vagy egy a cselekvéséből adódó tulajdonsággal illeted őt.
Ebből adódóan az adminisztrátorok feladata az ilyen szabálysértések szankcionálása ahogyan ezt Smoky is tette.

A panasz jogtalan, Smoky helyesen járt el.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.