Alfeo Salvatore Áthelyezési Kérleme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gabor1501

Újonc
2019. 01. 10.
54
20
22
V4 karakter
Alfeo Salvatore
tek.png

Áthelyezési kérelem formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 22éves vagyok.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Gábornak hívnak, 22éves vagyok. Sofőrként dolgozom, szabadidőmben amennyiben az időjárás engedi motorozni szoktam, emellett igyekszem a szerver aktív játékosa is lenni. Általában könnyen megtalálom a közös hangot az emberekkel, sosem volt gondom a beilleszkedéssel. Sajnos hangulat ember vagyok, de ezzel szerintem nagyon sokan vagyunk még így. Ha bármiből adódóan nincs jó napom az valamiszint kihatással van rám, viszont ebből még sosem volt gond a múltban, igyekszem figyelni hogy ne tegyek vagy mondjak olyat amit bárki nem úgy vehet le, ahogy azt szánom.​

4. Mióta játszol a szerveren? Az accountom még annak idején V2-ben regisztráltam, viszont ekkor még nem volt megfelelő számítógépem a játékhoz, így élvezhetetlen volt az FPS hiány miatt, így sajnos hanyagolnom kellett. V3-ra már sikerült egy kicsit erősebb géppel rendelkeznem, de sajnos ez sem volt elég a jó játékélményhez, ugyanis 30FPS-nél nem nagyon volt több, így csak civilkedtem, ritkán jártam fel, ekkoriban inkább LV-n játszottam, ugyanis ott több fpsem volt, viszont ott sem voltam fent olyan sokat csak néha-néha. V4-ben kezdtem el aktívan játszani, pontosabban tavaly karácsony környékén, azóta aktív játékos vagyok a szerveren, pár kisebb megszakításom volt ha éppen nem volt időm játszani vagy nyaralni voltam. Eddig szerencsére se AdminJailt se Bant nem kaptam amióta a szerveren játszom.​
4.1 Játszott perceid száma: 73 619 perccel rendelkezem jelenleg.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Általában már 3-4óra körül gép közelbe tudok lenni, viszont ha jó idő van inkább motorozni szoktam, így fixen este 6-7től szoktam fent lenni 10-11 akár éjfélig, viszont a napi 3-4órát szerintem aktív tudnék lenni.​

5. Miért szeretnél az TEK-hez csatlakozni? A Rendőrség Készenléti alosztályában voltam körülbelül 4hónapig, ez idő alatt vol lehetőségem résztvenni behatolásokon és hasonló helyzeteken, viszont ott ugye nem ez volt a fő feladat. Alkalmak adtán volt lehetőségem kooperációban TEK-esekkel tevékenykedni is, úgy gondolom megvolt velük a közös hang TS-en is, így arra a döntésre jutottam, hogy megpróbálom.​
6. Miért hagyod ott a jelenlegi frakciódat? Jelenleg az NNI állományában tevékenykedem, nagyon tetszik a nyomozó RP valamint a frakció felépítése, tevékenységi köre, viszont sajnos arra a belátásra kellett jussak, hogy ezt el kell engedjem, ugyanis számomra az akciók több élvezetet nyújtanak mint a beépülések, nyomozások.​

7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Szeretném folytatni az eddig alakított karakteremet, aki igyekszik jó kapcsolatot ápolni bajtársaival, amennyiben a helyzet engedi szeret elsütni egy két poént, de soha sem hagyja, hogy ez a munkája vagy az esetlegesen fenn álló veszélyhelyzet rovására menjen. Továbbra is szeretném megtartani a karakterem elhivatottságát a hivatása felé, valamint tisztelet tudatát feljebb valóival-, illetve társaival szemben is.​

8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
MTQzMzE3Mg.png
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
MTQzMzE3MQ.png
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
MTQzMzE3MA.png
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A fennálló különleges odafigyelés igénylő veszélyhelyzetek elhárítása. Ide tartoznak a különösen veszélyes körözött személyek elfogása, bankrablások megakadályozása, különböző létesítményekbe való behatolás. Minden ilyen helyzetben a TEK részéről van jelen egy Műveletirányító, aki a TEK illetve a behatoláson résztvevő társszervek irányításáért felelős.​


Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Alfeo Salvatore​
2. Születés helye: Olaszország, Milano.​
3. Születés ideje: 1996.11.01.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
6. Személyigazolvány száma: 124967BV​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Santos, Oak Street 18.​
10. Tartózkodási helye: Los Santos, Oak Street 18.​
11. Telefonszáma: +38-76-115-8584​
12. E-mail címe: alfeo.salvatore@seemail.com

Jelenlegi munkahelye
Munkaviszonya
Szervezet neve: Nemzeti Nyomozó Iroda​
Betöltött pozíció: Zászlós​
Munkaviszony kezdete: 2024.08.12.​
Áthelyezési kérelem benyújtásának indoklása: Sajnos úgy érzem nem tudok kiemelkedő teljesítményt nyújtani nyomozóként a Nemzeti Nyomozó Irodánál, így fájó szívvel, de annál több reménnyel nyújtom be áthelyezési kérelmem Önök felé. A Nemzeti Nyomozó Iroda előtt a Rendőrségnél szolgáltam, ezen belül is a Készenléti Rendőrség alosztályánál, itt volt lehetőségem a Terror Elhárítási Központ munkatársaival közösen tevékenykedni, már akkor nagyon sokat gondolkoztam ezen kérelem megírásán. Szeretném Önöknél kamatoztatni mind Nyomozó-, mind pedig Rendőrként szerzett tudásomat, tapasztalataimat, az állomány hasznos tagja lenni.​
Kérjük csatolja a szervezet vezérkarának belegyező nyilatkozatát az áthelyezéshez.:
Vezérkari személy válaszolni fog.

Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Olaszország, Milano - Általános Iskola​
- Olaszország, Milano - Rendészeti Szakközép Iskola​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​
- Felsőfokú Angol Nyelvvizsga Bizonyítvány

Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Olasz, Angol​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- és/vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​


Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz.​
Továbbá hozzájárulok ahhoz, hogy az áthelyezési kérelem elbírálása során a Terrorelhárítási Központ vezérkara elkérje az Ön személyi aktáját a képviselt szervtől.​
Kelt.: Los Santos, 2024.10.01.
Alfeo Salvatore
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Fire
Reactions: dani_1 és Geri1501

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 111
6 054
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Tisztelt TEK HR Igazgatóság!

Alfeo Salvatore r. zászlós átjelentkezési kérelmét az NNI vezetősége támogatja. Munkatársunk a feladatait kifogástalanul végezte, panasz a munkájára nem érkezett.

Üdvözlettel:
Zane Cortez r. vezérezredes
NNI Parancsnok
 

FalleN.

ezek csak betűk amit írsz
2021. 06. 23.
1 147
6 242
18
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Meghallgatás előtt tanulmányozza szervezetünk szabályzatát és tananyagait!
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: Szép lap lett, keress fel TS -en egy Leadert!))





Fallen
r. Vezérőrnagy
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.