Alfa Romeok

Lorenzo from Italy

Zöldfülű
2020. 04. 11.
153
125
23
Ismeretlen
V4 karakter
🇮🇹 Lorenzo Di Carlo 🇮🇹
LV karakter
Olezka Jaroslav
Kedves fórum tagok! Arra gondoltam ,hogy megosztanám veletek az ötletemet és kíváncsi lennék a véleményetekre természetesen kulturált formában.
Ötletem mégpedig az ,hogy több Alfa Romeot kellene a szerverre berakni. Lehetne őket használni őket traillerezésre vagy akár nagyon szépen meg tuningolni.
Például 159-es Alfa Romeo. Lehetne vele traillerezni vagy akár egyedi ízlésre szabni őket egy egyedi9 matricával.
https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/87930-alfa-romeo-159.html
Gondolatomban még a 156-os Alfa Romeo is felmerült. Kiváló lenne olcsóbb kezdő autónak vagy akár olcsóbb kategóriás tuning autónak. Lehetne rá GTA variáns rakni illetve erre is kiválló matricákat lehetne rakni.
https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/3695-alfa-romeo-156-25v6-2000.html

Több model még:

Eltudnék képzelni egy Olasz autó találkozót is.

Véleményetekre kíváncsi vagyok viszont csak a normális véleményeket fogom elolvasni és vagy megfogadni. Érvekkel irjátok meg ,hogy miért jó vagy rossz ötlet.
Köszönöm ,hogy elolvastatok.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 012
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Szia! Megszámolni sem tudom hány ilyen Alfás ötlet volt már, elég nagy a rajongó táburok amivel nincs is baj viszont a szerveren valahogy sosem tudott meghatározó lenni.

Ha van bent 1 akkor nem váltja meg a világot (mint ahogyan most sem) elvétve lehetett látni 1-2 darabot még mikor újdonság volt most meg hetente ha szembejön velem 1.

Az a helyzet ha valamit szeretnél betenni, akkor valamit ki is kell venni és nem tudom a jelenlegi palettából melyik kocsit venném ki egy Alfa kedvéért.

Az olcsó kocsikról meg most is és korábban is megvolt a véleményem: minek?
Aki akar 1-2 óra alatt simán összeszed akár 1 millió dollárt is szóval nem látom nagy igényét egy újabb 20 ezer dolláros kocsinak
 

Lorenzo from Italy

Zöldfülű
2020. 04. 11.
153
125
23
Ismeretlen
V4 karakter
🇮🇹 Lorenzo Di Carlo 🇮🇹
LV karakter
Olezka Jaroslav
Szia! Megszámolni sem tudom hány ilyen Alfás ötlet volt már, elég nagy a rajongó táburok amivel nincs is baj viszont a szerveren valahogy sosem tudott meghatározó lenni.

Ha van bent 1 akkor nem váltja meg a világot (mint ahogyan most sem) elvétve lehetett látni 1-2 darabot még mikor újdonság volt most meg hetente ha szembejön velem 1.
Igazad van. Nemrég kezdtem el a szervert van 5000 percem és alig ha láttam 5db az Alfából. Ennek van is oka. Akárhányszor látok egyet amit hirdetnek 15.000.000$-os áron kínáljak ami rengeteg pénz és az autóért is rengeteg pénz. Emberek többsége inkább vesz egy E46-ot amit 8.000.000$-ért megkapnak vagy más hasonló jó autót. Egyszó mit száz irreálisan drágán árulják és ez az egyik ok amiért nem veszek.
Az a helyzet ha valamit szeretnél betenni, akkor valamit ki is kell venni és nem tudom a jelenlegi palettából melyik kocsit venném ki egy Alfa kedvéért.
Skoda vagy a Seat helyén tudom elképzelni. Seatból alig látok az utakon. Skoda szimplán csúnya. Alfa Romeo 156-os eltudok képzelni a helyén főleg ha traillerezni is lehet vele. Megfizethető áron lenne több lenne az utakon belőlé.
Az olcsó kocsikról meg most is és korábban is megvolt a véleményem: minek?
Aki akar 1-2 óra alatt simán összeszed akár 1 millió dollárt is szóval nem látom nagy igényét egy újabb 20 ezer dolláros kocsinak
Kétlem ,hogy 1-2 óra alatt össze szednek 1 millió dollárt. Legtöbb kezdő örül ha pár százezret össze szedd amiből tud autót venni.
Véleményed köszönöm :D
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
768
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Az alsó tényleg nem a legszebbxd
A mostani is szerintem szép, viszonylag használják is bőven elég.
Ui yusuf, lazán detektorbol ossze lehet szedni 1milkát 1-2óra alatt ha jó vagy, csúcs időmve meg haverokkal is mikor nyomtuk napi 2-3 milka bejött mindennap, arra még rá a kamat.
 

Gyu

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
320
249
25
Kaposvár
V4 karakter
Petro Nyberg
Én mint alfa tulajdonos azt kell mondjam, hogy nem kell több alfa a szerverre, mert akkor megint spórolhatok, hogy megtudjam venni az újat. Másrészt a jelenlegi alfák mennyisége szerintem bőven elég, nem is sok, de nem is annyira ritka. Már csak az a bajom, hogy IG nem villognak ha megyek velük szembe :(