Alfa Romeo 159 Sedan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Sziasztok!

Hosszú keresgélés után, találtam egy sokak által már keresett, ideális modelt.
Alfa Romeo 159
Alaposan áttanulmányoztam több modellt is, de sajnos a legtöbb vagy igénytelen, nincs törésmodellje, nagy méretű, aránytalan.
De találtam egyet, ami előnyös lehet néhány szempontból:
- Kidolgozott külső (Méretével ellentétben kifejezetten szép modell)
- Apró méret (Teljes mérete nem éri el a 2.5mb-ot)
- San andreas rendszámtábla hátul (Az autó rendszáma látható a modellen is)
- Részletes törésmodell (Első-hátsó lökhárító, 4 ajtó, motorháztető, csomagtartó, 2 első sárvédő is vizuális töréssel rendelkezik)
- Méretben közel megegyező tuning felni (Több felnicsomaggal is megnéztem, képek között látható)

Arra gondoltam, hogy megállná helyét, a már igencsak elöregedett
Peugeot 406 (Tahoma) helyén.

Megjegyzés: Bekerülés esetén, kérlek figyeljetek a kipufogó füstre, ugyanis a modell dupla kipufogóval rendelkezik.


Link: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/55633-alfa-romeo-159-sedan/

Képek:
 

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Igen, ezért is írtam Peugeotra. Szeretik, de egyre ritkább, illetve nagyon régóta bent van. Ebben az autóban új lehetőségek vannak
 

feIix

Újonc
2021. 08. 25.
47
110
V4 karakter
Levi Zaps
Nagyon kevés az esély arra,hogy bármely See-Game szerverre egy publikus autómodell kerüljön be, sőt inkább semmi. Ettől függetlenül egy kicsit átdolgozva jó ötletnek találom a Peugeot kicserélését.
 

KwEiN

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 31.
811
2 160
V4 karakter
Osian Kidd
LV karakter
Sean Collins
V2 karakter
Daniel Frewen
Seatot kicserélik és megint kirobban egy Világháború.
Pedig a jelenlegi Seat botrányos, csereérett lett amint bekerült. Ronda törésmodell, illesztési hibák, textúrázási hibák stb-stb.

Nagyon kevés az esély arra,hogy bármely See-Game szerverre egy publikus autómodell kerüljön be, sőt inkább semmi. Ettől függetlenül egy kicsit átdolgozva jó ötletnek találom a Peugeot kicserélését.
Nem tudod láttad-e a bent levő modelleket, de túlnyomórészt community oldalról származnak, néha kicsit átalakítva.


De visszatérve a fő témához, én szívesen látnék már egy Alfát a szerveren! 🍀
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

feIix

Újonc
2021. 08. 25.
47
110
V4 karakter
Levi Zaps
Nem tudod láttad-e a bent levő modelleket, de túlnyomórészt community oldalról származnak...
Nyilván vannak bent publikus modellek is, meg olyanok is amelyekről te beszélsz, de azért mostmár javarészt olyan jármüvek vannak bent amik teljesen egyedileg készültek, és semmi köze nincsen a teljesen undorító publikus autómodokhoz, mivel publikus autómodokból nagyon kevés van ami néz is ki valahogy.
 
  • Tetszik
Reactions: Marcooo
2019. 01. 11.
20
15
V4 karakter
Aaron Kenway
V2 karakter
Daniel Nicholson
Pedig a jelenlegi Seat botrányos, csereérett lett amint bekerült. Ronda törésmodell, illesztési hibák, textúrázási hibák stb-stb.


Nem tudod láttad-e a bent levő modelleket, de túlnyomórészt community oldalról származnak, néha kicsit átalakítva.


De visszatérve a fő témához, én szívesen látnék már egy Alfát a szerveren! 🍀
Régen volt bent egy Alfa Rómeó Brera , ami igencsak jól nézett ki , alapvetően a 159 es is jól néz ki , de ha nem is ez , legalább a régi brera vissza jöhetne 😁
 

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Jelenleg a szerveren szerintem 5 autót tudnék mondani, ami erősen csereérett. Ezekből próbáltam választani egyet, ami nagyjából egy kategória lehet, hogy ne egy Giulia kerüljön be egy viszonylag olcsó autóra, mert ott hatalmas árrés lenne.
 

Swathed

Aktív fórumozó
2019. 10. 30.
271
625
V4 karakter
ivo.popa
Szia! Jól néz ki meg minden.
De mivel ez ha bejönne tegyük fel a Seat Leon helyére akkor senki, de tényleg senki nem használná mivel a mostani Seat egy rossz autó mondjuk ki, nincs egy indok amiért valaki azt használja és mivel modcsere lenne, mert eddig ilyen ráncfelvarrásoknál mindig csak az van semmi handling javítás, így ezt sem használná senki. Pl a Ford focus update ugyan az maradt a handling és senki nem használja a focuszt. Ebből kifolyólag valaki csinálna/találna egy újabb jó modot és ugyan csak az olyan autó kerülne elő cserére amit senki nem használ mert kaki az-az akkor már ha nincs handling javítás elég nagy valószínűséggel akár ez az autó.
Ezzel annyit mondok, hogy ne csak modcserét, hanem handling cserét is kérjünk, aminek újabb kritériumai vannak: ne legyen papír, se lomha, ne boruljon és hasonlók. Ez tudom, hogy sok munka, de sima modcserének nem látom sok értelmet.
Ez mind saját vélemény.
 
  • Tetszik
Reactions: Covy és KwEiN

Marcooo

Újonc
2019. 01. 12.
45
108
V4 karakter
Akio Naoyo
LV karakter
Bob Acklfip
Szia! Jól néz ki meg minden.
De mivel ez ha bejönne tegyük fel a Seat Leon helyére akkor senki, de tényleg senki nem használná mivel a mostani Seat egy rossz autó mondjuk ki, nincs egy indok amiért valaki azt használja és mivel modcsere lenne, mert eddig ilyen ráncfelvarrásoknál mindig csak az van semmi handling javítás, így ezt sem használná senki. Pl a Ford focus update ugyan az maradt a handling és senki nem használja a focuszt. Ebből kifolyólag valaki csinálna/találna egy újabb jó modot és ugyan csak az olyan autó kerülne elő cserére amit senki nem használ mert kaki az-az akkor már ha nincs handling javítás elég nagy valószínűséggel akár ez az autó.
Ezzel annyit mondok, hogy ne csak modcserét, hanem handling cserét is kérjünk, aminek újabb kritériumai vannak: ne legyen papír, se lomha, ne boruljon és hasonlók. Ez tudom, hogy sok munka, de sima modcserének nem látom sok értelmet.
Ez mind saját vélemény.
Szia!
Elsősorban a Leon, már itt kommentekben lett téma tárgya, nem is ez volt az alapja.

Ha valaha is cserélgettél modokat a játékban, vagy játszadoztál handlingekkel tudhatod, hogy sokszor csak elég egy rossz modell, és egy jó handling is borulékony tud lenni, a handling bizergálása nélkül.

Illetve ez csak egy modellcsere ötlet, nyilván ha valakinek nem tetszik a handling, akkor lehet írni arra is külön ötletet. (Ha valaki leírja nekem privátban a rossz handlingistát, akár megírom én is.)

Ettől függetlenül köszönöm a kommenteket!
 
  • Tetszik
Reactions: Swathed

SuitDasHun

Pötyögtető
2021. 02. 05.
409
654
V4 karakter
Grou Smith
Szia! már seemta szerverein megtalálhatóak képek a kocsiról,v4-ben fog érkezni a kocsi aztz még nem tudni mire fog bekerülni
 
  • Imádom
Reactions: LucasLV

KwEiN

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 31.
811
2 160
V4 karakter
Osian Kidd
LV karakter
Sean Collins
V2 karakter
Daniel Frewen
Szia! már seemta szerverein megtalálhatóak képek a kocsiról,v4-ben fog érkezni a kocsi aztz még nem tudni mire fog bekerülni
Szerintem erősen kevered a Giuliaval.
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
629
988
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Szerintem zárható már.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.