Alexej Dimitri Jelentkezése az SCCS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 22.
43
15
LV karakter
Alexej Dimitri
V2 karakter
Jackson S Auston
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Alexej Dimitri~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 5 éve rp-zek.V2-n 3 éve~

Hanyas szintű vagy?
~ 16~

Milyen idős vagy?
~ 14~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen.Taxi,ORFK.Hát ORFK-ból.Taxiből Leadert kirugták ezért énis távozztam és alapból is mindenkit kirugtak.ORFK-ból egy oktalan jail miatt kirugtak.~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Nem rég.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel sokan mondták hogy egy remek frakció remek emberekkel.És ezért szeretnék ide csatlakozzni.Eléggé komolyan venném.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen,természet~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4-5,vagy esetleg többet.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~https://imgur.com/a/YWJHWio ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/bFbL4Gx ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Mufics Máté Milán-nak hivnak.14 éves vagyok és Mohácson élek egy városban. Szenvedélyem a sport,de főleg az egykerekezés amit eléggé kemény szintem csinálok.Általában haverokkal vagyok kint a városba este,de bőven jut igy is rengeteg időm a gépezésre.Brodarics Általános Iskolában most 8.osztályos vagyok.Tovább tanulásnál Rendészetire szeretnék tovább menni.Nekem nagyon tettszik ez a rendőrős dolog,test alkatom is megvan hozzá.Sok jo dolgot hallotam már róla.Több mint 5 éve rp-zek már rendszeresen.Eddig csak maffiában voltam még.És igazából ennyit kell tudni rólam,Köszönöm hogy elolvastad. ~
 

MókaFiceK

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
43
27
22
Kisvárda
V4 karakter
Anthony R Katsidy
LV karakter
Ayden Myers
V2 karakter
Nikolaj R Davis
A lapod elég összecsapott lett. Nem Támogatom.
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
LV karakter
timetric whitaker
Szia, kicsit érdekes lap lett ez. Furcsálom ,hogy 14 évesen 5 éve RPzel sőt, 3 év alatt 16 szintet értél el úgy ,hogy 2017. áprilisban regisztráltál ami nem 3 éve volt. Ezek mellett nem elég ,hogy nagyon rövid lett a lapod ,de fentebbi kérdésben azt írtad voltál ORFK tag ,de utána meg azt írtad ,hogy csak maffiában voltál. Hogy is van ez?
NEM TÁMOGATOM!
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar
2019. 01. 22.
43
15
LV karakter
Alexej Dimitri
V2 karakter
Jackson S Auston
Elnézést.Kifelejtettem hogy másban is voltam..Attól hogy 3 éve rp-zek v2-n az nem jelenti azt hogy nem voltak kihagyásaim.SAMP-on kezdtem az rp-t 5 éve.Elfogadom a negetiív válaszokat,de majd a leader dönt.Igazából még ha jobban tudod mit kellet volna irnom?

Soyer válasza:
Tilos a közvetlen előtted hozzászóló idézése.
Szankciót osztottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: eznorbert

VRol

Zöldfülű
2019. 06. 03.
202
33
V2 karakter
Dario Angel
Szia! A lapoddal kapcsolatban az előttem lévőkkel tudok egyet érteni. Nem nekünk kell megmondani mit írj. Rengeteg a jailed 16os szinthez képest valamint a lapod se lett hosszú. Annál a kérdésnél, hogy mikor távoztál az utolsó frakciódból pontosítsd.
Nem támogatom!
~Dario Angel
~Betanító
 

Billykee

Újonc
2019. 02. 13.
74
29
V4 karakter
Billy Carmine
LV karakter
Billy Carmine
V2 karakter
Billy Carmine
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Anthony O'Sigel - See City Car Service, Műhelyvezető.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.