Alexandra White jelentkezése az OKF-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Peanut

Újonc
2020. 11. 18.
15
0
23
Budapest
V4 karakter
Alexandra White
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Alexandra White
Születési helye, ideje: Los Santos, 2000.10.04.
Bejelentett lakcíme: See City
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): E-mail: alexandra.w@seemail.com Telefon: +38-76-978-1623
Legmagasabb iskolai végzettsége: Középiskola
Megszerzett szakmák, képzettségek: Érettségi bizonyítvány
Nyelvismeret: Magyar - Anyanyelv
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: A, B és C kategória

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Szeretném megismerni ezt a fajta munkát, eléggé veszélyes munkát végeznek az én szemszögemből.

Szeretnék én is segíteni az embereknek, szeretek csapatban dolgozni, segítőkész vagyok. Ahol baj van segítek!

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Éghető anyag, hőmérséklet és oxigén.


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Áramtalanítom a helyiséget azonnal, ha van a teremben rajtam kívül még valaki, akkor kikísérem, vissza megyek felmérem a tüzet, ha oltható, ajtókat becsukom, ne terjedjen tovább a tűz. Porraloltóval megkezdem a tűz oltását.


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Létra, motoros láncfűrész, tömlő, sugárcső, balta, mentőkötél, mászóeszközök, hidraulikus feszítő-vágó. Láthatósági mellény, Kötelek, Hőkamera, Bója.


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Felmérem a környezetem (veszély források), ha minden "biztonságosnak" tűnik, akkor keresek egy erős tárgyat ( fa léc) amivel eltávolíthatom a társamról a veszélyt okozó nehéz hulladékot. Kimenekítem az égő épületből, mentőt hívok a helyszínre a rádiómon. Amíg megérkezik az erősítés akadálymentesítem a terepet, hogy egyből tudják oltani az épületet.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Előveszem a baltát, bemegyek az épületbe a 7 éves kisfiúért, nehogy később valami leszakad és utam elállja. Vissza megyek a házba, felmérem a tűz terjedési irányát, erősségét. Amint van lehetőségem a gázpalackot leszerelem a gáztűzhelyről és biztonságosan kihozom az épületből, a robbanást megakadályozva ezzel. Kollégáim utána megkezdik az oltást illetve én is.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
1. Név: Alexandra White

2. Iskolai végzettségek: Általános iskola 8 osztály, Érettségi
3. Beszélt nyelvek Magyar
4. Szakmai tapasztalatok: Katasztrófa védelem terén nincs, de rendelkezem vezetési tapasztalatokkal.


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Krisztiánnak hívnak és 23 éves vagyok. Jelenleg egy lidl-ben dolgozom és beosztásomból adódóan inkább este vagyok elérhető. 5 éves párkapcsolatban vagyok és ha minden igaz mostanában fogunk összeköltözni párommal.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
7.422 percem van a lap megírásakor.

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mert szeretnék egy komoly csapathoz tartozni, fejleszteni az rp tudásom, és nem mellesleg jól fizető munkát találni. Ki akarom magam próbálni ezen a téren mert érdekel a tűzoltás és az élet mentés.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
V4-en még nem voltam frakcióban.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen, mind a kettővel.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.07.13.

Aláírás: Alexandra White





 
2021. 12. 05.
37
6
V4 karakter
James E Wilshere
LV karakter
James Edinson
Egy esélyt szerintem is megér. Támogatom. Viszont ha sikeres felvételt nyersz a frakcióba át kell esned egy névváltáson
 
  • Imádom
Reactions: Peanut

Puree

Még nem veszíthetek..
2022. 02. 13.
429
113
V4 karakter
Adam D Lewis
LV karakter
-
V2 karakter
-
OKF-sz-nes.png

Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítem, hogy a vezetőség döntése alapján a jelentkezése elfogadásra került!
Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra ((TS)) 2024.07.15-én 18:00 és 20:30 között! Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! A meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésében az oktató anyagaink segítenek!
Jó felkészülést!

((Amennyiben nem felel meg a kiírt időpont privát üzenetben keress fel))

Tisztelettel: Adam D Lewis, Százados
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Peanut

Puree

Még nem veszíthetek..
2022. 02. 13.
429
113
V4 karakter
Adam D Lewis
LV karakter
-
V2 karakter
-
TS-en történő konzultációt követően a lap visszavonásra került
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.