Alexander Schmidt-Nobel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bélint

Újonc
2019. 12. 31.
53
147
V2 karakter
Alexander la Croix
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Alexander Schmidt >

Panaszolt fél admin neve:
< Nobel >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admini feladatkör nem megfelelő teljesítése
szankcionálás elmulasztása
>


Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Nem tartom helyes eljárásnak egy admin részéről azt, hogy miután leírja a szabálysértéseket, amikért szankció jár (ez esetben PG, valamint RP tagadás), nem szankcionál megfelelően (csak PG indokkal), ahogy azt sem, hogy miután ooc chaten és PM-ben is emlékeztetem erre, válaszul egy "Nem érdekel"-t kapok. >
 

Nobel

Újonc
Támogató
2019. 06. 12.
36
6
V4 karakter
Nobel Hicks
V2 karakter
Nobel Hicks
Szia! Úgy tudom, hogy az admin dönt a szankció intenzitásáról. Nem akartam kőszívű lenni, se túl durva, ezért is nem szabtam az illetőre 3 hónapos bant......
 
  • Imádom
Reactions: A Dwayne

Bélint

Újonc
2019. 12. 31.
53
147
V2 karakter
Alexander la Croix
Megértem, hogy nem szerettél volna bannt osztani viszont ezek elég komoly dolgok voltak és aki szabálytalankodott véleményem szerint az a 120 perc jail alatt, amit kapott nem tud magába szállni. A bann-t én is kicsit rude-nak gondolnám, viszont a szankció, amit kiosztottál szerintem kevés ahhoz, hogy valaki komolyabban átgondolja tetteit, mert több embernek is elvetti ezzel a játékkedvét. A másik dolog, ami nem tetszett, az a válaszod arra, amit PM-ben írtam, ugyanis gondoltam elfelejtetted vagy valami, viszont a "Nem érdekel" válasz szerintem nem egy olyan, amit egy admintól személy szerint elvárok.
 

Nobel

Újonc
Támogató
2019. 06. 12.
36
6
V4 karakter
Nobel Hicks
V2 karakter
Nobel Hicks
Teljes mértékben megértelek miért vagy felháborodva. A jail táblázatot követve adtam ki a szankciót. A táblázat szerint 120 perc a PG. Nem hiszem, hogy több időt kéne rá tenni az alanyra, mert ha megint előfordul ilyen akkor admin társaimmal közbelépünk és újra kiosztjuk a szankciót. Bocsánatot kérek amiért nem illedelmesen válaszoltam vissza mert már egy kicsit türelmetlen voltam.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.