Alexander R Lawensky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 351
11 523
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Sziasztok! Ebben a topicban Alexander R Lawensky életét fogjátok követni.


Polgári nevén Alexander Renato Lawensky 1995.11.14.-edikén látott napvilágot Bécsben, Anyjával (Maria Javellano (43) és apjával (Daniel Lawensky(53) és testvérével éltek együtt teljesen átlagos panel házban.

Anyjuk ahogyan tudta nevelte a fiúkat, habár az adók elvittek mindent ezen felül mondhatni boldog életet éltek. Daniel majdnem minden este lelécelt otthonról, és nem tért vissza 3-4 napig általában de olyan is történt hogy egy egész hétig a két fiút az anyjukra hagyta.. Nem lehetett tudni mi célból megy el, Maria úgy tudta hogy dolgozni megy mi közben eléggé fekete életet élt.
Ezek miatt egyre jobban romlott a kapcsolat a szülők között és meg is történt a válás. Alexander hat, Donald pedig nyolc éves volt amikor eltávolodtak egymástól a válás miatt.

Alexander maradt Maria-nal, de viszont Donald-ot az apja nevelte de nem sok ideig ugyan is börtönbe került 43 évesen. Maria úgy döntött hogy nem marad egy városban a volt férjével, ugyan is félt hogy elveszi Alexandert is tőle, így elköltöztek Los Santosba egy kisebb albérletbe. Donald amikor az apja börtönbe került, unokatestvérekhez költözött és ott élt 22 éves koráig amíg nem kereste fel öccsét. ((Lesz külön topic neki is.))

Telt az idő, már teljes beilleszkedésben éltek Los Santosban anya és fia. Viszont Maria kezdett betegedni, később pedig rákot diagnosztizáltak nála, amit nem mondott el a fiának. Szépen lassan a hátralevő idejében összeszedett egy kisebb összeget amit halála után fiának ad hogy élje tovább életét.
Nem telt el 7 hónap, Maria elhunyt Los Santos Medical Centre kórházban 2015.04.18.-adikán, halál óráján elmondta Alexandernek hogy hol van a félretett pénz és hogy keresse fel Donald-ot, és ketten induljanak tovább az úton.

Alexander egyedül élte mindennapjait a lakásban lassan 6 hónapig mikor egy ismeretlen hívta fel, aki nem volt más mint Donald. Alexander megörült a hírnek hogy talán vissza költözhet Liberty City-be az apjához és a testvéréhez.

Alexander nagyon örült hogy találkoztak, viszont hamar elment a kedve mivel Donald közölte vele hogy édesapjuk életét vesztette a börtönben.
Donald-ot pedig az döbbentette le hogy édesanyja is meghalt az ő tudta nélkül, a két fiú nem sokáig maradt Skate Park-ban ugyan is Alexander lakhelyéhez mentek.
Elég sokáig meséltek egymásnak a fiúk az nap este, de mint kiderült Donald nem üres kézzel jött, kiderült hogy apja egy sötét szervezethez tartozott ahol elég sok pénzt szerzett magának amit halála után Donald-nak szállítottak ki az ismeretlenek, azt mondva neki hogy: Fogd a dobozt, és húzz el Liberty Cityből!
Mint kiderült több mint 3.000.000$ készpénzt hagyott a fiúkra az apa, amiből elég szépen tudtak gazdálkodni Los Santos utcáin.
A pénzből vettek egy emeletes házat pár házzal arrébb, és a kis házat is megvették úgymond első házként Los Santosban.

2019 Decemberét lassan 2020 és Alexander élete gazdagodik nap mint nap új élménnyel, amibe bele is tekinthettek.
 
Utoljára szerkesztve:

aNovye

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
319
271
V4 karakter
Donald Lawensky
V2 karakter
Rayan Sanchez
Király lesz, majd később beszallok.
 
  • Imádom
Reactions: Unu

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
21
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
szóval elmondom az én saját véleményem,valamennyire jó lett @unu.exe, de szerintem már unalmas ezek a szövegek "anyja meghalt" "szülei elváltak" "rossz körülmények éltek"(gondolok itt adók elvittek mindent ), ha megnézünk minden jelentkezés lap is ilyen ami már szerintem unalmas, nem értem miért lenne nehéz ki találni egy nagyon szép háttér történetet, nem az hogy folyamatosan "anyja meghalt" "szülei elváltak" "rossz körülmények" stb..stb... nem most kezdtem a RP-t sok dolgot láttam itt Fórumon is jelentkezés lapokat,szóval igen remélem lesz változás és egy nagyon szép történetet fogsz írni, sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Hayas és Unu

aNovye

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
319
271
V4 karakter
Donald Lawensky
V2 karakter
Rayan Sanchez
Király vagy battya, nyomjad
 
  • Imádom
Reactions: Unu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.