Alexander Kyle jelentkezése a Fix&Drive-ba[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 11. 18.
28
10
V2 karakter
Alexander Kyle

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Horváth Dominiknak hívnak Dominiknak lehet hívni szivesen, 16 éves vagyok! ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019.04.06 óta játszom a See MTA v2 szerverén, 27.800 percem van! ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Sajnos voltam már bannolvan igen de megoldodott hála istennek megbántam rettenetesen amit tettem https://imgur.com/fPilfay Jailem is nagyon sok van de amióta megkaptam az UB-t azóta nem is volt és az már egy jó 2-3 hónapja volt! ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Rendelkezek mind a kettővel természetesen! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznaponta 4-5. Hétvégente 5-6 ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Horváth Dominiknak hívnak 16 éves vagyok , egy kis városban élek Bács-Kiskun megyében a családommal. Rendszeresen focizok illetve játszok a See MTA szerveren. Van egy kis haveri társaságom ezért sokat megyünk hülyülni biciklizni stb. Középiskolába járok ,ahol élek 10. osztályos tanulóként. Az iskolába is van egy jó pár barátom azokkal szoktam lógni meg hülyülni ugyanúgy sulin kívül is tartom a kapcsolatot velük. Szeretek itthon dolgozni segíteni szüleimnek. Körülbelül ennyi magamról! ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Alexander Kyle ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Medical Hospital, 1995.02.19 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Középiskola Autószerelő illetve Főiskola gépészeti! ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Nagyon érdekel a szerelős állomány és ezért választottam a Fix&Driveot. Apukám is szerelő volt és szeretném tovább vinni a hírnevét ugymond! Illetve gépészeti iskolába jártam illetve autószerelőnek is tanultam és nem kérdés ,hogy egy szerelő állományban szeretnék dolgozni! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Alexander Kyle vagyok 25 éves Los Santosba születtem 1995.02.19.-én. A tanulmányaimat a San Fierroi Szakmai Gimnáziumba kezdtem Autószerelős szakmával nagyon érdekel engem a Szerelő illetve egyéb más ilyen Gépészeti munkák a Gimnáziumot sikerült elvégeznem egy 4-es átlaggal ami hozzám képest jó. Egyből utána kerestem egy Főiskolát ami a Los Santosi Gépeszeti Főiskola volt, sikeresen felvettek az iskolába aminek nagyon örültem. Kollégiumba laktam aminek köszönhetően megtanultam egyedül élni és magamnak csinálni mindent! Sikeresen elvégeztem ezt az iskolát is egy 3,5 átlaggal aminek nagyon örültem és úgy határoztam ,hogy elmegyek dolgozni egy Szerelő állományba, és ezért írtam ezt a jelentkezési lapot ! ~

Aláírás:

Alexander Kyle

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.