Alexander Fjodor jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 06. 08.
2
0
LV karakter
Alexander Fjodor

x3zePcK.png


IG neved:
- Alexander Fjodor -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Kb. 2 éve használom. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, még nem voltam bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam eddig, -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Igyekszem minél több időt tölteni a szerveren, hétköznap 4-5, míg hétvégén 6-8 órát is. De a nyári szünet egyébként is vészesen közeleg, ezért még több időm lesz. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- A szerveren töltött időm 95%-át igyekeznék az ügyfélszolgálatban tölteni. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mert én teljes odaadással igyekeznék a legjobbat nyújtani. Emellett simán bírom a monoton munkát is, ami állítólag szükséges a szerepkör betöltéséhez. Emellett segítőkésznek érzem magam.-

Miért szeretnél moderátor lenni?:
Mert szeretném segíteni a jövendőbeli moderátor társaimat, illetve a játékosokat, emellett az is motivál, hogy egy új dolgot próbáljátok ki.

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
A legjobb tudásom szerint igyekeznék segíteni. Elsősorba a kérdésükre szeretnék válaszolni, illetve kérésüknek eleget tenni.

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nem feltétlen jelentém ki előre, hogy többet tudnék hozzá tenni, de erősségük a csapatmunkára, ami elengedhetetlen ilyen téren, illetve szeretnék segíteni a játékosoknak.

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
A célomat nem rangba szeretném megadni, mert az igazi célom, hogy segíthessek a játékosoknak, és lássam, hogy elégedettek a szolgáltatásommal, de nyilván

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
-Segítőkész vagyok, jó a kommunikációs készségem, illetve elég sokat vagyok aktív.

Negatív:
-Sokszor a legrosszab helyzetbe is pozitív vagyok, ami rengeteg dolog rovására mehet. Néha kicsúszik egy-két csúnya szó a számon, de igyekszek ezeket visszatartani. Emellett néha önfejű vagyok.

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 14 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Bálintnak hívnak, Budapesten élek és jelenleg 8. osztályos tanuló vagyok, ami azt jelenti, hogy szeptembertől már egy másik iskolába fogok járni. Már eléggé várom, de előtte még hátra van egy nyár. Hobbim a fényépezés, illetve a Downhill kerékpározás, de azért naponta több órára beülök a gépem elé kiereszteni a gőzt. Szeretek emberekkel foglalkozni, segíteni nekik, ezért szeretném betölteni a TesmSpeak moderátori szerepkört. Már legalább két éve SeeMTA-zok, de a Las Venturasi életet nem olyan rég kezdtem el. Egyelőre az a célom a közeljövőben, hogy bekerüljek a TS moderátorok listájába. -
 
Utoljára szerkesztve:

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 404
4 220
V4 karakter
Mesias Varela
Szia. Sajnos a lapod olvasása közben rengeteg helyesírási hibával találkoztam, ami nem tetszett. Mindenhova rövid választ helyeztél, így nem úgy tekintek a te lapodra, mintha bele tettél volna akármennyi energiát. Nem Támogatom!
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Hali.
Elolvasva a lapodat észrevettem elírásokat, hibákat ezekre jobban figyelj oda. A káromkodás és az önfejűség nem célravezető. Ezen kivül viszonylag jó lap lett. Egy próbát megér.
 
O

Owl

Kissé komolytalanságot érzek még rajtad, szerintem egy kicsit még fiatal vagy, sajnálom.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: A srácok véleményén vagyok. Talán majd legközelebb próbáld meg.
 
  • Tetszik
Reactions: Jagermeister
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.