Alexander De Fendi SGH lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Macikakaó

Barangoló
2020. 10. 19.
114
85
V4 karakter
Enrique R Pacheco
LV karakter
Enrique R Pacheco
V2 karakter
Yeat Owen
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[17 éves vagyok, Pécsen születtem, jelenleg Budapesten élek és töltöm a mindennapjaimat. Szabadidőmben a szerveren szoktam játszani, illetve rengeteget járok városozni barátaimmal. Ezek mellett édesapámnak szoktam sokat segíteni a munkájában, 2 éves korom óta nincsen édesanyám. Magasépítő technikusnak tanulok, annyira nem szeretem így utólag rájöttem, mert 7-dik és 8-dik osztályban az volt a tervem, hogy rendészetre szeretnék menni. Aztán ez így nem jött össze nagyon.. iskolán belül nagyon jók a jegyeim kettő hármasom lett most félévkor, a többi 4-es 5-ös. Szeretek utazni távoli helyekre, kirándulni. Szabadidőmben még úgy szoktam pénzt keresni, hogy veszek törött iPhone-okat és azok megjavítom legyen bármi baja neki, és mindig profitba adom el őket. Most a nyáron egy kisebb reptéren dolgoztam 1 hónapig és véleményem szerint nagyon jó volt. Minden dologra és minden ember felé nyitott vagyok, néha nagyszájúnak tartom magam mert sokat tudok beszélni ha egy személlyel olyan a kapcsolatom. Sajnos vagy nem sajnos de Sneaker és autó mániás vagyok. Kedvenceim a Porsche, Mercedes-Benz. Nem tudok más kárából tanulni mert ő az a személy nem én vagyok, csakis a magam kárán tudok tanulni a hibáimból. Sajnos zene mániás vagyok 1-2 dalom de az életben nem szeretném kiadni őket, van még hova fejlődöm. Sokat szoktam Fl Studio-ban beateket készíteni. Sportolni nem sportolok, mivel kialakuló sérvem van.. Többet nem tudok írni így hirtelen, remélem elég lesz.]

Mióta játszol a szerveren?

[2020-08-02 óta játszok a szerveren, Jelenleg 34932 játszott percem van, dupla ennyi lenne, csak leégett a szervergép...]

Eddigi elért dolgok:

[Irish Covenant frakcióban voltam 2 hétig, kilépésem oka az az, hogy meguntam... Jelenleg SCCS-ben vagyok kereken 1 hónapja. Sok az RP tapasztalatom, barátokkal szoktunk 1-2 órát RP-zni egyhuzamba.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mivel sok olyan kezdő játékossal szoktam találkozni IC, akiknek valamilyen problémájuk van, ilyen esetekben segíteni szoktam nekik és megköszönik. Illetve ha olyan kezdő játékost találok akinek nem jó az IG neve azonnal írok adminnak, hogy rendezze a névváltást neki. Sok dolgot tudok a szerverrel kapcsolatban, míg egy kezdő játékos nem biztos, hogy tud. Nem szeretem azt nézni ha egy kezdő játékos szenved, sokszor volt már rá példa, hogy segítettem valakinek, szerintem vagyok annyira segitőkész és kedves, hogy ezt elvállaljam.]

Miért téged válasszunk?

[Szerintem rendelkezek olyan tudással a szerver iránt, hogy erre alkalmas legyek. Mint mondtam sokat szoktam kezdőknek segíteni. Meg van az a kellő agykapacitásom 17 évesen, Sok olyan dolgot látok amikben az emberek rosszul döntetnek, míg én jól döntök általában szerintem. Van elég türelmem az életben sok dologhoz, és ehhez is lenne.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Napi 6-8 órát, de ez változó néha mivel nekem is vannak dolgaim az életben, valamikor elutazok egy hétre és nem vagyok elérhető.]

Mit teszel,ha egy olyan játékossal találkozol aki keveri az IC/OOC-t?

[Elmagyarázom neki, hogy mit jelent az IC/OOC kifejezés, illetve, hogy mit hova lehet írni és mit nem. (IC - játékon belüli történések - városi élet. OOC - játékon kívüli chat amin keresztül a személyes dolgainkat beszélhetjük meg másokkal.]

Mutass be egy általad választott munkát a szerveren és indokold meg,hogy miért ezt a munkát választottad:

[Bányászat: A munkát a városházán lehet felvenni az NPC-nél, majd ezt követően a térképen (F11 megnyitávásal) láthatóvá válik a zöld munkajármű ikon ezen a helyen lehet felvenni a munkajárművet bánya mellett. a munkához szükséges csákány ezt hobby boltba lehet megvásárolni... Miután lekértük a munkajárművet ezután beszállunk elindítjuk a járművet és bemegyünk a gépjárművel a bányába és keresünk egy nagyobb kő tömböt, majd ezt a kőzetet a csákánnyal elkezdjük kiütni, amint kibányásztuk a követ tegyük fel a walton gépjármű hátuljára, a kövekből 8x lehet feltenni a walton platójára, miután ezzel megvagyunk, a gépjárművel San Fierro-ba kell mennünk leadni a követ (DPD mellett található), a munkajárművel megkeressük az zöld kört ami azt jelzi, hogy oda kell beállnunk vele, ha beálltunk a daru leemelkedik a walton-hoz és itt felveszi a köveket, majd felemeli ezt és elfordul vele, a pénz összese amit kapunk 8x kőért: 256.000 Ft, szerintem az az a jelenlegi munka ami a legjobban megéri pénzkeresési formából és rövid idő miatt.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[1. Városháza: Mivel itt tud felvenni munkát amiből elindíthatja a karrierjét, és pénzt kereshet, illetve itt tudja a személy okmányait rendezni, ha felszeretne mondani az adott munkából akkor a következő beírja a chatbe: /felmond​
2. Autós Iskola: Itt tud jogosítványt szerezni, KRESZ teszt kötelező amit minimum 80%-an kell teljesítenie, majd jön a Gyakorlati Vizsga, itt az autót kell vezetnie a sofőrnek. Ha jól teljesítetta akkor megkaphatja a josogítványát.
3. Autókereskedés: Itt a számára megfelelő autót tudja megnézni - megvenni, ezen a helyen PP-ből is lehet autót vásárolni tetszés szerint.
+ 1 Sokan nem tudják, miután felvették városházán az adott munkát, hol lehet felvenni a munkajárműveket, az adott munka amit felvett a térképen egy kis zöld teherautó jelzi.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha PM-es segítséggel fordul hozzám RP közben akkor tudok neki segíteni, Ha betanításra kell mennem akkor pedig írok simán OOC chaten, hogy nem tudok jelen lenni ebben az RP szituációban, majd csak utána tudjuk folytatni/ Vagy ahogy csak tudom befejezném az adott RP-t.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Ha nem látja adminisztrátor akkor abban az esetben logot küldök róla és szólok neki, hogy intézze azt a játékost aki elkövette, ha kezdőről van szó akkor egy bizonyos módon tudatnám vele, hogy mit lehet hírdetni és mit nem szabad. Amennyiben nincs fent Admin egyszerűen panaszkönyvre teszem.]

Mit tennél,ha azt látod,hogy az egyik SGH társad bindet használ ütközésnél?

[Jelzem adminnak, ha nincs rá lehetőségem Panaszkönyvet nyitok rá, illetve bizonyítekot készítek róla.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Ilyen esetkeben voltam: https://imgur.com/a/K7idvEY]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem https://imgur.com/a/K7idvEY]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: tommen.

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szia,szép lap lett,sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: Macikakaó

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.