Alexa Svatoslav jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joshiano

Zöldfülű
2019. 10. 30.
207
35
V4 karakter
Maya mood
LV karakter
-
V2 karakter
Li Xinya
NNI_BVE.png

hr_-_forum.png

Nemzeti Nyomozó Iroda
Bevetési Főosztály - Jelentkezési formanyomtatvány

INFORMÁCIÓK ÖNRŐL

[#1] Jelentkező teljes neve:

< Alexa Svatoslav >

[#2] Anyja leánykori neve:

< Jessica Svatoslav >

[#3] Születési helye, ideje:

< 1995.06.15 See city korház >

[#4] Bejelentett lakcíme:

< Jefferson 16COLOR=rgb(84, 172, 210)]>[/COLOR]

[#5] Az ön rendfokozata:

< Főnyomozó >

[#6] Az ön beosztása:

< NyomozóCOLOR=rgb(84, 172, 210)]>[/COLOR]

[#7] Mióta szolgál az állománynál?

< hónapok óta csak volt egy elég hosszú távollétem családi okok miatt nem régiben jöttem vissza >

hr_-_forum.png

KÉRDŐÍV

[#1] Miért szeretne a Bevetési Egységhez tartozni?

< Mivel eddig is a BVO tagja voltam és a feladatom mindig pontosan és szakszerűen láttam el >

[#2] Miért gondolja, hogy maga lenne a legmegfelelőbb a poszt betöltésére?

< Van tapasztalatom minden egyes bevetésnél a lehető legjobban teljesítek a tapasztalat miatt már nem új dolog például egy túszejtés lebonyolítása. Fejben és pszichológiailag is kellően oda tudom tenni magam . >

[#3] Soroljon fel magáról 5 negatív tulajdonságot!

< Jófej
tud csapatban dolgozni
megértő
határozott
nem riad vissza semmitől >

hr_-_forum.png

SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK

[#1] Ismertesse hogyan zajlik le egy teljes túszdráma a legelejétől a legvégéig!

< Bejelentést kapunk valószínűleg ismeretlentől akit a bejelentést követően azonnal fel is hív az NNi ekkor érdeklődik a túsz felől és a követelesék felöl amennyiben a túsz él és jólvan abban az esetben a követelésnek megfelelően sűrgőségi rádión értesítjük a társszerveket és közöljük mit követeltek és hol lesz az átadás amennyiben már megvan a helyszín és a követelés teljesíthető akkor egy felállítási ponton van gyülekező amint a túsz kint van biztonságban azután megkezdődik a behatolás és megpróbáljuk a lehető legkevesebb sérültel lezárni az ügyet a tetteseket elkapni >

[#2] Az akció során megsebesül a társa, és a felettese, azonban folyamatos tűz alá vonták magukat, ezért a mentőegységek nem tudnak a sérültekhez jutni. Mit tesz ez esetben?
< fedezékbe viszem őket majd megpróbálok segíteni a képzésen tanult elsősegély nyújtást amint már stabilizáltam a kolegákat és van módom akkor a mentőst is biztonságban megpróbálom a sérültekhez hozni >
 
  • Tetszik
Reactions: AttilaYT

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
NNI_fejl_c.png


Tisztelt nyomozó!

A Nemzeti Nyomozó Iroda vezetősége megkapta, és feldolgozta a kérelmi lapját. Az Ön kérelme elfogadásra került!




Tisztelettel, Marco De Bracco, Különleges ügynök/BVO Parancsnok!
 
  • Vicces
Reactions: louis vuitton don
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.