Alexa Sturm(Név váltás folyamatban új név lesz:Betti D Williams) See City Car Service Jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alexa Sturm

Újonc
2019. 03. 22.
11
2
V4 karakter
Jacky Freeman
V2 karakter
Alexa Sturm
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Alexa Sturm (név váltás van folyamatban) ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nem rég kezdtem el egy új karaktert mivel régen egy másik gépem volt és azon nem volt nagyon semmim csak percem ezért kezdtem el egy új karaktert így most 8384 percem van jelenleg. ~

Hányas szintű vagy?
~ 13-mas szintű vagyok jelenleg. ~

Hány éves vagy?
~ 14éves vagyok 2005.04.07.-én születtem.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem voltam. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért mert szeretnék egy összetartó csapatba csatlakozni illetve szeretnék rp-zni sok új embert megismerni,új barátokat szerezni és hogy ne mindig pl:Benzinszállító munkát keljen végeznem mert az már unalmas,illetve ha be jutok akkor szeretnék minnél tovább a frakció tagja lenni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ hétköznap 2-3óra, hétvégén illetve szünetekben 4-5-6 óra is akár. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://kepkuldes.com/image/6Mjkty ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://kepkuldes.com/image/6Mr6jP ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Joci vagyok 14éves. 2005.04.07-én születtem Székesfehérváron,most nem messze lakom tőle egy kis faluban illetve ide járok iskolába.Kézilabdázom sajnos nemrég egy meccsen eltörték a kezemet és jelenleg gipszel dicsekszem és így élem a minden napjaimat.Nagyon szeretek downhill-ezni(lezuzni a hegyről biciklivel) ezt is verseny szerűen csinálom. Tudom mostanába elég sok jailem volt igyekszem ezen minnél hamarabb változtatni és megmutatni azt hogy tudok rp-zni stb. Próbálok mostanába egyre többet aktív lenni de így civilként már unalmas az élet, ezért szeretnék be kerülni ide. Remélem sikerülni fog szerintem egy esélyt mindenki meg érdemel, nagyon szépen megszeretném köszönni hogy elolvastad a lapomat. További szép estét/Reggelt/Délutánt ki mikor olvassa. ~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Jameske

Újonc
2019. 03. 18.
32
3
V4 karakter
Aaron_Kuse
LV karakter
Jeffrey_Walter
V2 karakter
James_Aysen
Azok a jail indokok nem túl biztatóak
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.