Alexa R Seid Jelentkezése SGH-Nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Kálmán Dániel Becses nevem jobban szeretem ha Kálmiznak. Jelenleg Operátori Állásban dolgozom és Raktárban tevékenykedem . Komárom Eszt Gom megyében Élek . 19 Éves leszek nagyn szeretek segíteni embereken mind ezt barhol szeretem csinálni és az időseket segíteni bármiben akár anyagliag bárogy .]

Mióta játszol a szerveren?

[2018. környékeén kezdet ugy érdekelni]

Eddigi elért dolgok:

[ Csomó barát
Tapasztalat Szerzés minden fajta Rp Világban!
Országos Katasztrófa Védelmi Föigazgatóság KMSZ-Alparancsnok Hadnagy
Fix&Drive Betanitó
Russian Maffia Táncoslány
Seecity Car Service Szerelő
Peaky Blinders Leader Jelenleg ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Úgyérzem 117.000 játszott percel szeretném magam ki probálni SGH ként kezdő Játékosoknak nagyon sok kérdése van Sgh körében dolgozó embernek és úgy érzem alkalmas lennék ezek meg válaszolására ]

Miért téged válasszunk?

[ Szerintem eléggé segítőkész ember vagyok és szívesen is segíteném azokat a kezdő játékosoknak,akiknek kérdésük,problémájuk lenne segitenék nekik minden apró kérdesekben mindenre válaszolnék ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Szerveren minden időmet a kérdéseik meg válaszolására szentelném

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ Hétköznap Ez Válozó 2-4 órát is Hétvégén 4-8órát is vagy többet]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Szépen Emberinyelven nem flegmán elmagyaráznám neki hogy AdminSegéd vagyok,nemtudok fixelni egyrészt.Más részt,ha bug történt jelezze egy Admin felé azt,vagy nyisson egy topicot forumra.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[
szerveren 2 szerelő telep müködik.San Fierroba a Fix & Drive,Los Santosban pedig a See City Car Service.Mindkettő szerelőtelep ugyan úgy müködik.Megvannak a saját tarifái az autóknak,amit a szerelő kiszámol és közli is vele.A szerelő megfogja kérdezni,hogy "Teljes Javítás Lesz-e?"Itt tudunk válaszolni a kérdésére,s ennek megfelelően válaszolunk rá.Mindkettő szerelőtelepen 3 sáv található.
1.:Sima sáv,ahol a tarifák a megfelelő autókhoz tartoznak az árak és annak megfelelőnek kell fizetni.
2.:Gyors sáv,Casco Sáv:Itt vannak előnyben azok a gépjárművek,amelyeknek valamilyen okból kifolyólag,sürgősebb a javítása.Itt a Civil autóknak fix 700.000.SeeFt-be kerül a javíttatás.Casco esetén pedig a kiszámolt összeg((Szerződés valamelyik frakcióval))Ezt Casconak Nevvezik ha igy látnátok akkor nem kell meg ilyedni ettől
3.:Kijárati sáv:Itt engedik ki azokat a gépjárműveket,amelyeket már megszreltek
]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza:
Munkát tud felvenni.Személyi igazolványt tud magának csinálni.Ott lehet Horgász engedélyt,kiválltani.Amit a szerelőtelepen kap forgalmi engedély igazolvány,azt is ott tudja kiváltani.
Autós iskola:
Ott lehet a jogosítványt megszerezni és vezetés közben megismerheti a város több részét is akár.Nagyon fontos okmány a jogosítvány,főleg ha a rendvédelem elkéri azt.
Autószalon:
Ahol eleget dolgozott és van már annyi pénze,hogy vásároljon magának saját gépjárművet.Mondanám neki,hogy vannak limites ritka kocsik,amit már IG pénzért nem lehet vásárolni,csak PrémiumPontért. Ezt afület Home Gomb meg nyomásával Éred el azon belülül Dollár jel jelzi és ott vannak az adótt tarifák!]


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha Rp Közepén lennék akkor is meg oldanám nekik a válaszólást mert szerintem egy kezdő Játékos segitég nyújtására a válasz fontosabb ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Figyelmeztettem az adott Játékost hogy igy nem szabad majd ha nem érti meg AS Chatet használom és szólok egy adott Adminak Aki ki osztja aszankciót a megfelelő embernek]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam már és tanultam a hibáim ból https://imgur.com/a/PeTQIbe ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Voltam 1 szer https://imgur.com/a/TUOJGpB ]
 
Utoljára szerkesztve:

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ
Támogatom! Ismerlek egy ideje elég sok mindent tudsz,szerintem tudnál segíteni az embereknek.
 
  • Imádom
Reactions: Kalmi

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Régóta ismerlek , tudom , hogy segítesz a játékosoknak még SGH nélkül is , szerintem tudnád csinálni , régóta játszol a szerveren és segítőkész vagy. Lapod csakis támogatni tudom , sok sikert kívánok neked!
 
  • Tetszik
Reactions: Kalmi

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Támogatom!Amióta megismertelek folyamatosan segítesz,minden kérdésemre tudsz válaszolni!Sok sikert kívanok Kálmi!
 

Cobra

Újonc
Támogató
2019. 12. 29.
46
31
21
?Kenderes?
V4 karakter
🔥Nicolas Ramirez🔥
V2 karakter
🔥Benito Ramirez🔥
Kálmikám, amióta ismerlek jóba vagyunk segítettél bejutni a Peakybe, és ha kell valami vagy van valami gond mindig jössz. Támogatom!
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Köszi srácok!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Helyesírás fontos.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.