Alex Theodore jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Atis

i have achieved my goals
2019. 03. 17.
215
271
Las Vegas
LV karakter
Felipe Owens
w6Ne5V1.png

APPLICATION FORM

════════════════▏IN CHARACTER▕════════════════

Teljes név:
< Alex Theodore >
Születési hely, idő:
< Henderson Clark County, NV, Egyesült Államok, 1989.03.28 >
Telefonszám:
< 38761148978 >
Állampolgárság(ok):
< Amerikai >
Előző munkahelye:
< Las Venturas Factory >
Betöltött pozíció:
<X >
Mettől-meddig dolgozott ott:
< XX-XX-XXXX _ XX-XX-XXXX >
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
< Egy fizetőképesebb munkahely, és a tanulmányaimhoz illő szervezet felkutatása. >
Milyen végzettséggel rendelkezik?
< Egyészségügyi végzettséggel rendelkezem >

════════════════▏OUT OF CHARACTER▕════════════════

Neved:
< Kovács Attila >
Életkorod:
< 14 >
Mesélj magadról pár mondatban:
< Hello! Kovács Attila a nevem! Nagyon megtetszett a SeeMTA ezért már lassan 2 hónapja játszom itt. Szeretem a Las Venturast így azért döntöttem így hogy itt kezdem el a játékot. Törökszentmiklós-on lapom 14 éve. Szabadidőmben szívesen ülök le a gép elé játszani. Kedvenc hobbim a régi történelmi tevékenységek űzése. Pl:. Az íjászkodás, kűrt fújás, kardozás ....... . Eléggé visszahúzódó típus vagyok. Nem erősségem a beszéd inkább ha tehetem hallgatok. Mezőgazdász szeretnék lenni. Célom az hogy egy sikeres mezőgazdasági vállalkozást hozzak létre a testvérem társaságával együtt. >
Mióta játszol az SGS szerverein?
< 3. hónapja >
Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor, UCP képpel csatolva):
< https://imgur.com/a/cc9C05W >
Adminjailek illetve kitiltásaid száma (UCP képpel csatolva):
< https://imgur.com/a/0g1ZRsX >
Névváltási kérelmeid (UCP képpel csatolva):
< https://imgur.com/a/GybYqyE >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
< Azért hogy alaposban kitanuljam az egészségügyi RP-t. Azért hogy megismerjem a jelenlegi csapatot aki itt van az LVMS-nél. Hogy meg ismerkedhessek egy újabb közösséggel. >
Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig?
<Még nem! >
Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!)
< Egy segítőkész személyt. Visszahúzódó ember lenne. A kedvenc hobbija a darts. Szeret embereken segíteni. Mindig igyekszik arra hogy mindent rendjén csináljon. Nem fazonja a hisztizés és a besértődés, szívesen hallgatja a kritikát és a komoly segítségeket. >

════════════════▏SZITUÁCIÓS KÉRDÉSEK▕════════════════

Törés ellátása?
< A Törés feltérképezése, hogy mégis milyen töréssel állunk szembe. Utána pedig egy sín helyezni a törés felületére, majd egy fásli segítségével szorosan le fogatni a sínt hogy ne csúszkáljon el általában egy gémkapoccsal rögzítsük a fásli végét. A kórházba szállítás követően egy véralvadásgátló injekciót adunk be a sérültnek. Egy tálba helyezzük a gipszet majd vízzel fel hígítsuk. Fel kenjük a kikevert gipszet a sérült lábára, majd egy fásli segítségével körkörösen bekössük a gipszet >
Vérzés típusok?
< Hajszáleres vagy kapilláris vérzés >
A fájdalom csillapítására alkalmas gyógyszerek típusok szerint:
< Aspirin, Algoflex, Flexigél >
Egy orvos, és egy mentős feladata közötti különbség:
< A mentős kisebb beavatkozásokat hajt végre, alap szituációkat hajthat végre, illetve a mentőgépkocsit kezeli. Az orvos a páciens-et kezeli le azazz nagyobb beavatkozásokat hajt végre nagyobb tapasztalattal mint a mentős. >
Három szabadon választott orvosi eszköz (műtőben, mentőautóban) jellemzése:
< Hánítál: A beteg hányása esetén nem egy zacskóba kell hánynia hanem az erre kitalált hány tálba.

Lélegeztető gép: A beteg lelegeztetésére szolgáló szerkezet.

Olló: A feleslegesnek vélt ruhanemű vagy orvosi tárgy elvágására szolgáló eszköz >

Mennyire érzed magad megfelelőnek e feladat teljesítésére?
< lkalmasnak értem mert viszonylag eléggé sokat olvastam. Illetve sok RP-t követtem végre a szerveren mivel eléggé szerencsétlen vagyok és rengetem mentős RP-t nézhettem végig. >
Átlagban mekkora FPS számmal rendelkezel a szerveren?
< Általában 30 de van amikor fel ugrik 40-re de ez már tényleg a felső határ. >
Elfogadod a frakciószabályzat összes pontját?
< Természetesen el fogadom ! >
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
823
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Alex Theodore ,

Sajnálattal értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elutasítottuk, nem felelt meg az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Várjunk még ezzel egy kicsit.

Lisa Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Tetszik
Reactions: Azure
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.