Alex Taylor jelentkezési lapja[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
J

Jessica D Taylor

[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Alex ~



Életkorod:

~ 17 ~



A játékon belüli szinted:

~ 5 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~

Kitiltások (1)
IDAdminIndokIdőpontLejárÁllapot
5175MettyuVagyon atruhazas #Konig2020-04-20 20:30:322030-01-01 01:00:00Deaktiválva

Admin jailek (12)
IdőpontIndoklásHosszAdmin
2017-12-14 16:16:43Halálidő4 percDeysi
2017-12-14 17:09:29Máskor szebben120 percNorman
2018-01-30 18:26:05Halál idő5 percJake
2018-01-30 18:26:19Halálidő5 percJake
2018-03-03 10:34:36Nem keresel senkit sem hírdetésben.30 percOliver
2018-04-03 09:26:31Nem kéne motorral behajtani a plázába.60 percLaci
2018-11-25 18:47:59OOC Stilus60 percGibbson
2019-11-13 19:37:46PM Stílus, válogasd meg a szavaidat200 percNorth
2020-02-28 18:34:06Keress fel egy F&D Leadert [Kulcsok,leadandó,rádió freki 0]#Péter999999 percPeter
2020-02-28 20:27:13Keress fel egy F&D Leadert [Kulcsok , leadandó , rádió freki 0]9999 percBenji
2020-04-07 13:18:58Tolatás buggoltatás150 percMettyu
[Print Screen-nél minden fekete volt]
~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen rendelkezem, ha kötelező akkor amkor fent vagyok a szerveren akkor fent vagyok teamspeak 3 szerveren is. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~Igen ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~
Sziasztok. Alex-nak hivnak, legtöbb időmben [M]ulti [T]heft [A]utóval játszom egyik legjobb haverommal, minden nap fent vagyok/vagyunk és én kb 4-5 éve játszom RolePlay szerveren körülbelül enyit tudok most igy elmondani ami eszembe jutott.

Pozitiv:Megértem az embereket, tisztelettel beszélek másokkal, könnyen tudok barátkozni másokkal.

Negatív:Nemtudok sok ideig haragudni semmiért se, néha sokat beszélek, sokszor lusta vagyok.
~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Alex Taylor ~



Anyja, apja neve:

~ Akaike Akiyo ,Jhonson Taylor ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ 930472 Alextaylor@seemail.see ~



Büntetlen előítéletű?

~ Igen ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~https://imgur.com/gZRuGah ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~Nincs ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Szerintem nagyon fontos mert egy csapatban az össze tartás a lefontosabb mert az nélkül nincs csapat . ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Minden nap ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Alex Taylornak hivnak. 24 éves vagyok. Szeretek autókkal foglalkozni.Autó szerelőnek tanultam. Eddig csak ismerősoknek csináltam autót ha kisebb gondok voltak akkor. Feleségem nincsen se gyerekem nem is szeretnék mostanába mert akkor nemtudok foglalkozni a autószereléssel mert ez a hobby-m. Körülbelül ha ismerősöknek gond van az autóval mindig hozzám hozzák mert tudják hogy értek hozzá és szeretem ha tudok autót szerelni. ~




Aláírás:

Alex Taylor
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.