Alex. Jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AlexLV

"I mean it"🐧
2019. 02. 16.
778
762
24
KSVRD
forum.see-game.com
V4 karakter
Reuben Sean
LV karakter
Valentino Sean
V2 karakter
Raul Moya
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Alex. jelentkezési lapja



Játékbeli, és fórum nevem:
Reuben Bates, AlexLV

Szerverere és Fórumra való regisztráció
2018 óta rendszeresen, mind a kettő platformon elérhető vagyok. Még a legrégebbi fórumon regisztráltam.

Miért szeretnék Globális Moderátor lenni
Szeretném magam kipróbálni, mint Globális Moderátor, szeretném erősíteni a jelenlegi csapatot, több tapasztalatot szerezni, illetve segíteni kezdő, vagy akár más játékosok elakadásait. Kiszűrni a nem idetartozókat, moderálni a játékosokat.

Miért pont engem válasszatok
Aktív, mindig a maximumra törekszem, nem hagyok félbe semmit és szófogadó. Amire megkérnek megpróbálom saját tudásom szerint teljesíteni. Soha nem volt még részem Globális Moderátor pozíciót betölteni, de viszont véleményem szerint elég jól tudom kezelni a fórumot, ezért szeretnék szerencsét próbálni.

Napi aktivitásom
3-4 óra, ez függ a melóhelytől, vagy akár az itthoni elfoglaltságaimtól.

Referenciáim
Jelenleg a SeeMTA V4 szerverén a NAV állományában töltök aktív szerepet, ezelőtt egy hónappal pedig aktív SeeMTA V4 LV Adminisztrátori közösségébe tartoztam. Bizonyíték
2020-ban jelentkeztem LV-n a See Game System Helpdesk csapatába, ahol legelőször vittem el 5-ös Adminisztrátorig. Jelentkezési lapom
Ismét 2020-ban megpróbáltam egy TeamSpeak 3 Moderátori pályafutást, amit ismét örömmel, illetve számomra sikerekkel végeztem. Jelentkezési lap

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Természetesen igen.

Egy kezdő fórum felhasználó
Először is felhívnám a figyelmét a fórum szabályzatra, olvassa el és tanulmányozza át, esetleg ha nem ért valamit szívesen segítenék neki. Amint ez megvan felhívnám a figyelmét arra, hogy mindenképp töltse ki az aktuális szerverhez tartozó karakternevét. Amint ez megvan megmutatnám hogyan kell egy mintát helyesen kitölteni és témát létrehozni,
amit ennek a gombnak a segítségével tudunk elérni(
K-perny-k-p-2024-02-29-224154.png
). Ezután elküldöm neki annak a mintának a topicját amit szeretne kitölteni, ahol elakad ott pedig segíteni neki, esetleg egy bizonyíték feltöltésében, hivatkozás beágyazásában. Ajánlanék neki képfeltöltő oldalakat, illetve log másoló oldalakat is a gördülékenyebb fórum felhasználása érdekében, hogy legközelebb jobban menjen neki. Amiután kitöltötte és továbbra is beszélgetést folytatunk valamelyik platformon, emlékeztetném, hogy el ne felejtsen rányomni a"Téma létrehozása" gombra, mivel ha ezt nem teszi meg akkor sajnos nem fogják látni az esetleges kérelmet, vagy amilyen témában elkezdte a Topicot. Amint sikeresen beküldte elmondom neki, hogy nincsen más teendője, csak meg kell várnia a bírálatot.


Ismerettségem a csapaton belül
LV-ről van Predi, Rajna, Papi, Jack.

Magamról
Jelenleg huszonegy, azaz 21 életévemet töltöm, Szabolcs Vármegyében élek, Futárként dolgozom, és szabadidőmben vagy a szerveren avagy a fórumon tevékenykedem. Öt darb szakmával rendelkezem és jelenleg is a hatodik szakmát tanulom, mint Rendszergazda. Próbálok minél többet hozzátenni a szerverhez és ott segíteni ahol tudok. Mindig a maximumra törekedek, nem hagyok magam után félkész munkát. Szeretek új emberekkel megismerkedni, illetve jó kapcsolatokat teljesíteni. Mind a szerveren, mind a való életben nem jellemző rám a szeleburdisság, és nincs rám senkinek panasza. Nyílván szoktam és is hibázni, hisz ember vagyok, de azt a saját tudásom szerint megpróbálom megoldani, esetleg mások segítségét/véleményét kikérem. Amiben nem vagyok biztos, inkább tájékozódom róla, nem ugrok fejjel a falnak. Nekem is vannak kitűzött céljaim amit szeretnék elérni, de még nem jöttem rá én sem a siker titkára, de remélem hamarosan meglelem.
Köszönöm, hogy időt szántál a lapomra és elolvastad!
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Örömmel tájékoztatunk, hogy jelentkezésed elnyerte tetszésünket, ezért továbbjutottál egy második körös TS3 meghallgatásra!
A meghallgatási időpontot hamarosan közzétesszük!

Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.