Alex Dean Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bence12winner

Újonc
2022. 05. 21.
4
0
V4 karakter
Sergey Lavshienko
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Bence<
~ Hány éves vagy? ~
>20<
~ Account ID-d? ~
>202764<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>18366<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Este<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>V3 alatt egy motorosklubb inaktivitás miatt<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Bence vagyok 21 éves. Asztalos szakmában végeztem már csak a vizsgák lesznek. Mellette apró dolgokat kezdtem el csinálni hobbi szinten. Aránylag sokat SeeMTA-zok ezért gondoltam jelentkezek<


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
>Alex Dean<
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
>Sheffield 1996.10.15<
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
>Nagykereskedelmi futár<
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
>Remek probléma megoldó készséggel rendelkezem, Tudok csapatmunkát végezni mindig a pontos munkavégzésre törekedtem<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik a belépéshez szükséges összeggel? ~
>Igen<
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
>Sheffield városában születtem 1996-ban gyermekkorom ott töltöttem a szüleimmel és a testvéreimmel. Szüleim mezőgazdasággal foglalkoztak ezért beletanultam a gépek karbantartásába. A gyerekkorom miatt középiskolát is úgy kerestem hogy tudjam hasznosítani otthon a gazdaságban. Ezért mezőgazda szakmán végeztem és kezdtem el dolgozni benne. Idővel kialakítottam egy kis műhelyt ahova aztán a környező gazdák is hordták a munkagépeiket karbantartásra. Közben sajnos elhunyt édesapám igy rám maradt a gazdaság része is amit egyedül nem bírtam ezért eladtam majd abból a pénzből SeeCity-be költöztem édesanyámmal. Majd pár év múlva a testvérek is csatlakoztak hozzánk. Édesanyám egy betegségben elhunyt ami sajnos szétszakította a családot és én itt maradtam SeeCityben hogy bebizonyítsam a testvéreimnek hogy itt is remek életet lehet élni.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
>kb. 30 perc <


 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
232
110
??Hannover | ??Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Betanítási időpontjaink : - 2024.05.11. (Szombat) 16:00
- 2024.05.12. (Vasárnap) 15:30

((A betanításra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.