Alex Bogdan Moderátor Jelentkezés!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ERV1N

Újonc
2019. 04. 29.
3
0
V4 karakter
Alex Bogdan
LV karakter
Alex Bogdan

x3zePcK.png


IG neved:
- Alex Bograd -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-4 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam! -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam! -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5 órát! -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 órát! -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mert már van tapasztalatom,szeretek csapatban dolgozni és szeretek segíteni a playereknek!. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mert szeretek segiteni a játékosoknak! -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Feljön egy nemregisztrált és ha játszik a szerveren akkor 3 ts és 3 rp szabály és ha nem játszik akkor csak 3 ts szabály.Ha nem használt még Team Speak 3-at akkor elmagyarűzom az alapokat neki! -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Én hétvégén mikor nincs dolgom akkor egész nap lennék és ezt nem minden jelentkező tudja elmondani! -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs de szeretnék megismerni embereket a Team-en beül! -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nekem az a célom hogy jó közösséghez tartozzak és elszeretnék jutni legalább a 4-es modiig! -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kedves -
-
Aktív -
-
Jószívű -

Negatív:
- Néha hamar felmérgelődök -
-
Néha feledékeny -
-
Néha ideges -

Mennyi idős vagy?:

- 15 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Romániába lakok a szüleimmel.15 éves vagyok.Szeretek biciklizni.Szeretek vezetni.Szeretek csapatban dolgozni és tudok is.Kedvenc Sportom a foci.Hobbym is a foci! -
 

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia.
A bemutatkozásod nagyon-nagyon rövid lett. Ezek mellett a legtöbb helyen rövid egyszavas válaszokat adtál meg. Abban az esetben lenne esélyed szerintem, ha bővítenéd a lapodat. Remélem bővíted, addig is sok sikert kívánok neked a felvételen!
 
  • Tetszik
Reactions: Kamu és BenixYT

rajna

Panda 🐼
2019. 02. 03.
736
1 031
19
Budapest
V4 karakter
Marcus Tremblay
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Nem is tudom. Nagyon rövidek a válaszok. Emellet, még vannak olyan válaszok, amik hiányosak. Azért sok szerencsét.
 
O

Owl

Hát őszintén nem dobtam hanyatt magam a lapodtól elég rövid, kissé összecsapott érzéseim szerint.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Átolvasva a lapod, egyáltalán nem győztél meg, hogy alkalmas lennél moderátori munkára. Sajnos a válaszaid nagyon sablonosak. Az sem szimpatikus, hogy a kérések ellenére, nem bővítetted a lapot. Azt állítod, hogy már van tapasztalatod, ezért megfelelő lennél a feladatra, de nem árultad el, pontosan milyen téren vagy tapasztalt. Nem tudlak támogatni.
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Hali, érdekes hogy negatív tulajdonságaid csak "néha" vannak, valamint a tapasztalatodról továbbra sem osztottál meg bővebb információt. Ezt a jelentkezést Nem tudom támogatni!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Sajnos ez elég gyengére sikerült, és még csak nem is próbáltad azóta bővíteni, javítani.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.