Alessandro Martyn jelentkezése a SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jaroslaw_Mihail

Barangoló
2019. 01. 23.
102
18
V4 karakter
Alessandro Paolo
V2 karakter
Santiago R Martyn
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Nincsevics Martin ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ már kb 3 éve játszok csak azóta lett új gépem és új karaktert csináltam és jelenleg 6450 perccel rendelkezem.~

Hanyas szintű vagy?
~ 11 ~

Milyen idős vagy?
~ 16 éves vagyok.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam egy csomó illegális frakcióba de voltam már szerelő is régebben 2-szer is Navos,Mentős,Katasztrófa védelmbe voltam és az oka az volt hogy nem volt időm mert iskola edzést stb és igy felmondtam inkább. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Igazából mostanság nem voltam új frakcióban, de legutoljára februárban voltam.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Ahogy írtam 2x-szer voltam már a frakcióba és nagyon szerettem másokon segíteni illetve jó a társaság és segítőkész vagyok!~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4-5 órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még. https://imgur.com/AXAump5 ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen . https://imgur.com/tCcv5CY ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Martinnak hívnak 16 éves vagyok egy kis városban élek. Október 23.-án van a születésnapom.Jelenleg Gimnáziumba járok. Rengeteget sportolok leginkább focizok rendszeresen.Szabadidőmet az Mta--n töltöm azon belül csak a see mta v2-szerverén. Van egy testvérem tőle tanultam az RP tudásom már volt frakcióm is másik szerveren itt is tervbe van, de még nem tudtam pályázni sajnos. Rengeteg barátom van mindenbe segítenek van egy szép barátnőm.! ~
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.