Alessandro Dominick jelentkezése a Fix&Drive-ba!!![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 11. 18.
28
10
V2 karakter
Alexander Kyle

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Horváth Dominik vagyok Dominiknak lehet nyugodtan szólítani, 16 éves vagyok!! ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 2 éve kezdtem el a szerveren játszani 22ezer perccel rendelkezek jelenleg! ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Igen voltam sajnos Bannolva egy 4 hete kaptam UB-t de azóta 1 jailem se volt megbántam a bannt rettenetesen! https://imgur.com/vdYSxeD , https://imgur.com/YAYufus ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezek mind a 2-vel ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 3-4 órát, Természetesen mindent tudnék teljesíteni amit a frakció szabályzat ír ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Horváth Dominik vagyok 16 éves, egy kis városban élek családommal. Rendszeresen focizok igazolt színten heti 3 edzés, hétvégente pedig meccsek. Sokat játszok a See MTA szerverén egy kis kikapcsolódásnak tökéletes számomra. 2 éve kezdtem az RP-t is megtanultam már nagyjából elég sok frakcióba megjelentem már. Szoktam szerelni is Apukámmal vagy csak kimegyek a műhelybe és magamtól szoktam azért is szeretnék a Fix&Driveba jelentkezni mert érdekel engem a szerelős munka. Középiskolába járok ha elvégeztem akkor egy Fodrász szakmát szeretnék választani mert azt is szeretem ugyan úgy mint a szerelést. Körülbelül ennyi! ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Alessandro Dominick ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Medical Hospital. 1999.02.19 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középiskola egy mechanika végzetséggel illetve utána még elmentem egy Egyetemre és ott pedig egy diplomát szereztem! ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Ahogy írtam is van egy mechanikai szakmám és mindenképp a szereléssel szeretném folytatni az életemet. Szeretnék megismerni új szerelős társakat illetve a nagyobbaktól tanulni! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Alessandro Dominicknak hívnak 21 éves vagyok egy kis albéretben élek San Fierroba. Apukámmal éltem nagyon sokáig de sajnos lebénult és elhunyt amit nagyon sajnálok mert nekem ő volt a példaképem. Anyukámat nem ismertem mivel ott hagyott minket Apukámmal ketten kiskoromba. Apukám is szerelő volt és elhatároztam magamban hogy énis a szereléssel fogok foglalkozni, eddig egy kis boltba eladónak dolgoztam és emlékszem,hogy megkértek, hogy szereljem meg a csapot és én megszereltem és ott döntöttem el, hogy szerelő leszek ez még középiskolás koromba volt. És az egyetemen sokat tanultam szerelés szakmából nagyon megkedveltem az egész szakmát!~

Aláírás:
Alessandro Dominick
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Sok a jail és a ban sem túl szép.- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.