Alekszej Volkov jelentkezése az Országos Rendőr-Főkapitányság köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kerger

Újonc
2019. 01. 11.
55
21
22
Kecskemét
V4 karakter
Michael R. Cannon
LV karakter
Michael R. Cannon
V2 karakter
Michael R. Cannon
97061c8ffd0e9b11d0f447e26c0e6f1d.png

Országos Rendőr-főkapitányság
» Jelentkezési lap «
»
IC«

Vezeték neve:
<Volkov>
Kereszt neve:
<Alekszej>
Születési dátum:
<1997.05.24.>
Születési hely:
<Oroszország, Magadanskaya oblast, Magadan, 2-Ya Zagorodnaya Ulitsa, 4.>
Bejelentett lakcím:
<Los Santos, Commerce, Geller, 35.>
Korábbi munkahelyei:
<Az egyetemi tanulmányaim után amint tudtam a fentmaradásom érdekében neki is láttam munkát keresni. Szolgáltam az Országos Rendőr-Főkapitányság, illetve a Nemzeti Adó- és Vámhivatal alatt is!>
Legmagasabb iskolai végzettsége:
< Yale Egyetem >
3 Pozitív, 3 negatív tényező magáról:
<Pozitív: Szófogadó, törelmes, és nyugodt ember vagyok.
Negatív: Szigorú, gyakran ideges, és néha önfejű vagyok.>
Mutatkozzon be röviden (Legalább 5 mondat):
< Szép jó estét/napot kívánok minden egyes olvasónak. Alekszej Volkov vagyok, 22 éves. Sokat voltam már szolgálatban, illetve sokat tanultam az egyetemi időszakom alatt, így a rendvédelmi, illetve a határőri szakma nem áll messze a hatáskörömtől, bár azt nem merem állítani hogy nem kell egy kis ismétlés részemről. Az egyetemen eltöltött időm alatt rengeteg barátra leltem, és ez volt az ami segített átvészelni a nehéz időket melyek az életem folyamán történtek velem. A szüleim elvesztését követően, egy nevelő családhoz kerültem aki rendesen felnevelt szerény véleményem szerint. Már az "apám" is Rendőr volt bár ő USA-ban szolgált. Nekem is annyi szerencsém volt a szakmámat illetően hogy egy ilyen pompás család vett engem át így, igényelhettem zöld kártyát. "Apám" mindig is arra nevelt hogy a tiszteletet adjam meg mind a nállam idősebbeknek, és mind a nállam tapasztaltabbaknak. Bár a tiszteletet megadom, ha valami nézet eltérésem van azt is ki mondom! Bár szerintem "a legnagyobb erény az őszinteség, ám bár amilyen erény, ugyan úgy egyaránt kemény." >
Aláírás,dátum:
<Alekszej Volkov>

»OOC«

Teljes neved:
<Raffai Noel>
Születési dátum:
<2001.11.13.>
Legmagasabb iskolai végzettséged:
<Jelenleg még csak az Általános Iskola, mert ami azt illeti tanulok még.>
Sportolsz valamit?
<Ritkán de szoktam. Leginkább rollerezem. >
Hány játszott perccel rendelkezel?
<Jelenleg 46.970 Játszott percem van. >
Kérlek csatolj egy képet a névváltásaidról.

<
Cy2pou1.png
>

Kérlek csatolj egy képet az adminjailekről. (Ha van)
<
iPTo48R.png
>
Kérlek csatolj egy képet a kitiltásaidról. (Ha van)
<
WFdBMsH.png
>
Mutatkozz be kérlek 10 mondatban
< Sziasztok Raffai Noel-nak hívnak, és 18 éves vagyok. Réges régen keztem el RP-zni KB úgy 14 évesen, már ekkor is V2-őn játszottam ám bár nem tudtam hogy mi az a "serial váltás" így amikor új gépem lett újra kezdtem. Sokszor van hogy megondalatlanul cselekszem de ez csak is akkor történik meg mikor valami számomra "sértő", illetve "jogtalan" dolog történik velem, és néha nem segít hogy az adminokat ugyan olyan embereknek nézem mint a playereket, vagy mint a szomszédaimat. Ha át tekintettétek az UCP-met láthatjátok hogy nem minden stimmel (lásd.: PG, Non-RP, Ugratás, DM). Ha figyelmesek vagytok akkor jól láthatjátok hogy a dátumok közt "sok, illetve kevés" különbség van , ebből arra lehet következtetni hogy az elején még nem nagyon ment az RP és nem is olvastam át a szabályzatot viszont ahogy telt az idő elkezdett az RP mint olyan jobban érdekelni és elkezdtem figyelni arra hogy mit teszek, csinálok, cselekszek. Így már csak olyan "jail"-eket kaptam melyek "FK-Jump, Kulcsok, stb..."-re hajaznak. (vegyétek azt is figyelembe hogy a legutolsó jailem között durván fél év a különbség, ami lehetett volna több is csak hát néha forró fejű vagyok.) Amennyiben érdekel rólam több "infó" illetve koncentráltabb "infó" érdekel bővíthetem a jelentkezési lapot kérésre. Köszönöm hogy foglalkoztatok velem, mindenkinek további szép napot! >

#2019ORFK

 

Aidan

Újonc
2019. 10. 07.
53
36
V4 karakter
Matthew D Kenneth
LV karakter
Aidan Wyatt
V2 karakter
Aidan Sweeney
Hello! Szerintem jó lap lett a játszott perced meg van de az aj d egy kicsit sok
 

Kerger

Újonc
2019. 01. 11.
55
21
22
Kecskemét
V4 karakter
Michael R. Cannon
LV karakter
Michael R. Cannon
V2 karakter
Michael R. Cannon
Igen igen tudom, ezért mondtam hogy javarészt ekkor tanultam meg RP-zni, ha megnézed konkréttan egyre ritkább időközönként kaptam "AJ"-t mert sajnos itt tanultam meg "RP"-zni. Szóval igen, ezzel nem tudok mit kezdeni, most már lassan 1 hónapja nem volt saját admin ügyem, úgy gondol hogy ez nem véletlen. Leszámítva a legutóbbit amikor össze kaptam az adminnal. + 7 db olyan Jail melyekben hibáztam, 8 db FK-val, és Tartozással kapcsolatos, 2 téves, 1 rp folytatás. Én csak annyit kérek hogy nézze meg az elbíráló pontosabban majd a jaileket mert 7 db olyan van ami "jogos" a többi súlyosságát tekintve nem fontos (lásd.: 2 téves, 1 rp folytatás mert nem értem rá, 8 FK és tartozás). Érdemes megfigyelni azt is hogy 2018.03.15.-től, nem kaptam "engedetklenségért" "AJ"-t csak legközelebb 2018.12.29.-kor. Tehát én azt mondom ha egy kicsit a nyers számoktól eltekintünk akkor látjuk az igazi realitását a következő állításodnak = 0 (Szeretném hozzá tenni Rugó ez a comment véletlenül sem sértésnek szándékoztatott elkészülni)
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.