Aleksei Nikolaj Jelentkezési lap.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MortenV2

Újonc
2021. 12. 14.
21
19
23
V2 karakter
Morten De Bracco
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Aleksei Nikolaj
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 84600+
IC SZINT: 43

KOROD: 22
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Nem használok. Szükség esetén elkészítem, és használom.

EDDIGI FRAKCIÓID: Fix&Drive, NAV és BV, SCCS
TÁVOZÁSAID OKA: Fix&Drive-ot újra szervezés után nemsokkal, változások miatt más irányba is ki akartam próbálni magam. NAV-ban pedig a leadert leadtam. SCCS túl sok inaktivitás miatt adtam le.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2020- Május / Június környékén adtam le.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Aleksei Nikolaj
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem tudtam elég időt ráfordítani, így leadtam.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Minimum 2-3 óra, de legtöbbször ez bővebb.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén 3+ felett várható a minimum.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Bencének hívnak, 22 éves vagyok. Vidéken lakok, munka mellett szeretek kikapcsolódni. Baráti társaságommal vagyok, és/vagy Ismerősökkel játszok online. Régebben sokat játszottam V2-n, viszont egy ideig inaktív voltam. Később pedig sikeresen elintéztem magamnak egy Ban-t állat módon. Így ez megszakadt 2 évre. Most, hogy újra kezdhettem a dolgokat, szeretnék újra aktív tagja lenni a szervernek.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Utoljára ez volt a frakcióm, elég sok időt töltöttem összeségében Szerelő frakciókban. ( Gondolok itt Fix&Drive, és később SCCS-re is. Szerettem csinálni. Illetve az sem utolsó, hogy jobban szeretnék szerelni, mint Providentet vegyek fel.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Névváltásom annyi volt, hogy könyvet kéne írni róla, azért nem tettem bele. Admin Jailek pedig részemről elvannak rejtve, azokat nem tudom betenni, mert régebben volt vagy 3. Köszönöm, hogy elolvastad.​
Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.12.04 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: MortenV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.