Alejandro G Victor/banán Dr.Thomas Silverman//OkToPuSz Annushka Molotow /Havas Acsilla - Benji

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Alejandro G Victor/banán Dr.Thomas Silverman//OkToPuSz Annushka Molotow /Havas Acsilla

Panaszolt fél admin neve:
@BeNjI

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bÍrálás. Nemtörődöm hozzáállás. Háttér történet: GTR-el megyek le adni a bőrt, majd találkozom a pirus srácokkal. Tüzet nyitnak rám,majd eztkövetően le tolatok és egyből rádiózok az oroszoknak és a los zetas leaderének szólok ic,hogy rámlőttek meglőttek segÍtsen. Eztkövetően üldözőbe veszem a két srácot a többiek társaságában hogy viszonozzuk a tüzet. De ők le ugrattak chilliardról, kb 10 métert zuhanva semmi rp. Ezt követően le lőttük az egyiket a másik még lejjeb ugrott , majd a vÍzbe szaladt. Az egyik tag ki lőtte őt snipperal ((fejbe)) majd a srác halált bugoltat. Ekkor hÍvtuk benjit. De ő nem volt hajlandó ts re jönni megbeszélni az ügyet, majd eztkövetően anyival le rendezte az ügyet,hogy menjen mindenki a dolgára.

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/GiBxQZf

Megjegyzés:
Nincs

Panaszhoz hozzászólhat:
Alejandro G Victor/banán Dr.Thomas Silverman//OkToPuSz Annushka Molotow /Havas Acsilla , Kazm Skell//Barni Jevonne Kelly//Unu
 

Dusty

Újonc
Támogató
2019. 01. 13.
59
24
21
V2 karakter
Patrick Grayson
Elmondtuk hogy mi nem rátok lőttünk hanem állatokra arról nem tehetek hogy mellé lőttünk és ti pont ott jöttetek, de akkor sem a dara a megoldás minden esetben.Lehetett volna szólni is hogy eltalált az eggyik sörét és akkor mi kifizettük volna. U.I.:a vízben nem én szaladtam engem a motoron daráltatok ki és a moton csak utas voltam nem dönthettem arról hogy merre megyünk.
 

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Szia! Ránk lőttetek ? igen. el is ismerted hogy meglőtted a kocsit. Vissza lőttünk, de benji nemtörődöm stÍlusa szerintem nem egy adminisztrátorhoz illik. ÉS Fórumon IG Név kötelező a karakterekhez.
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 498
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Hali, a motorral leestünk és éppen rpztni akartuk /do-ba a leesést, aztán jöttetek oda a gtr-el és Ragadozó azonnal lőni kezdett ránk. Barni-t lelőttétek én pedig leugrottam nonrp-sen amiért vállalom a szankciómat, halálbuggoltatás meg nem volt mivel engem fejbe lőttetek a vízbe én pedig kiléptem, és én úgy tudom ha kilépsz úgy hogy meghaltál akkor ha vissza jössz akkor animba kerülsz és így is úgy is vízbe leszek és animba ahonnan úgy is meghalok, ezzel én semmilyen módon nem szerettem volna halált buggoltatni, szimplán amikor fejbe lőttetek akkor én kiléptem mivel felhúztatok azzal hogy azt se tudtam hogy mivan, mert oda jöttetek darálni. Ha meg oda jöttél volna szólni és nem haraptuk volna le a fejed ic hanem kifizettük volna, nem a frakció társakat hívni.
 
  • Tetszik
Reactions: amar1ka és dzsoi

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
IC szituáció : Azunu te mész le adni a bőreidet, vezetsz vezetsz felérsz a leadó helyre, ÉS elkezd pattogni a kocsidon a golyó ! ,ezt követően te szépen oda mész ,megbeszéled a két oroszal ,hogy papa fizessétek már kilégyszi és ne lőjetek már tovább jó ? . Ugye ,hogy elképzelhetetlen ? ,legalábbis szerintem
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 498
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Nekünk semmi indokunk nem volt téged lőni mivel nem is téged akartunk lőni hanem ahogy te is láttad ott hogy, vadászunk. Mivel Barni éppen a medvével szarakodott hogy megnyúzza, oda jöhettél volna hozzám mivel te ic csajt rpzél így még jobban nem lőttünk volna rád, még ki is fizettem volna neked.
 
  • Tetszik
Reactions: amar1ka és dzsoi

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
DE HA 1X rám lőttök ,nemfogok oda menni ,hogy kilőjetek. Lehet nem akartatok volna tovább lőni. DE megértheted,hogyha 1x rád lőnek nem megyek oda barátkozni
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 349
11 498
19
steamcommunity.com
V4 karakter
Louie Tanner
LV karakter
Tevari Hills
Nem is mondta senki hogy barátkozni gyere, csak azért ide jöhettél volna szólni akár flegmán akár nem hogy miért lőttétek meg a kocsimat, nem lőttünk volna ki, kifizettük volna és bocsánatot kértünk volna hogy akkor bocs hogy meglőttük a kocsidat, de akkor sem ez a megoldás hogy ide jöttök és kidaráltok, jó megértem, maffiások vagytok de akkor se úgy kéne már ide jönni hogy ak-val daráltok. Ide jöttetek volna, az se érdekelt volna ha kiraboltok minket, ide jöttetek volna, ic meg beszéltük volna, nem dara a megoldás mindenre.
 
  • Tetszik
Reactions: amar1ka és dzsoi

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Tudod mit ? nem érted mire akarok célozni. Várom a bÍáló hozzászólását.
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Nem kaptam bizonyítékot, hogy rálőttek a kocsitokra, de javítsatok ki ha tévedek.
 

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Be ismerték a dolgot. Nem is kértél bizonyitékot , amenyiben krétél kérlek a logot másold be
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Valaki írta, hogy tölti fel a képeket, ott nem volt olyan kép, hogy rálőttek, valamint bocsánat, hogy nem tudok fogadni senkit TS-en, mivel nagyon fáj a fogam napok óta, meg a torkom is, és úgy közben még nem volt beismerve a dolog.
 

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Értem. nos de mivel te arról nem kértél tőlem képet akkor honnan tudhatnám,hogy szükséges MIKOR a srácok be is ismerték ,hogy ránk lőttek véletlenül.
És azt hozzák fel védelmükben ,hogy miért nem megyek oda miután rám lőttek. Neked a kötelességed bizonyitékot kérni,ha én nem küldök.
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
Mint mondtam, a barátotok küldte a bizonyítékokat, de ha van bizonyíték, hogy meglőtték a kocsit, akkor várom.
 

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
Benji a srác BEISMERTE ,hogy "LEHET hogy meglőttem a kocsit" ha maga a tettes ismeri be ,hogy márpedig igenis ezt megtette ,akkor én hova küldjek még bizonyitékot neked? , ÉS Nem is kértél róla. És a halálbuggoltatással mivan ? , a hegyről le ugratással mivan ? , tudod mit ?! az én részemről nincs további hozzáfüzni valóm az ügyhöz, várom a bÍráló admint TS en az érintettekkel együtt ,amenyiben igényli azt,amenyiben nem akkor viszont a bÍrálatot .
 

Benjiv2

Barangoló
2019. 01. 18.
110
77
V4 karakter
Ashley von Winterhorn
V2 karakter
Liem Outis
A lehet meglőttem, meg a meglőttem közt sok a különbség. Halálbuggoltatásról sem volt semmi bizonyíték, nem töltöttétek fel, valamint minek kérjek még bizonyítékot, ha azt írtátok, hogy töltitek fel? A képen az "ugratásnál" kicsi esés látszódik ha leugratott is, crossmotorral szerintem azzal még belefér, mivel tényleg nem esett nagyot. Tény TS-en jobban meglehetett volna beszélni az ügyet, de mivel már említettem, hogy nagyon fáj a fogam, valamint a torkom, hőemelkedésem is van, örültem, hogy fel tudtam jönni, mivel jobban éreztem magam. Hozzátenném, mivel Annushka rám PM-elt, hogy akkor rakjam PK-ra, azaz engem, egyszóval ezt vegyem PK-val való fenyegetőzésnek? [2019-01-28 11:15:44] [Output] : [Fogadott PM]: Annushka Molotow (17): ... akkor rakjam pk ?

EDIT:Minden esetre, nincs több hozzáfűzni valóm, várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

Vendr1ck

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
132
30
22
Erdély
LV karakter
Ering G Baker
V2 karakter
Vendrick Velstad
eredetileg a két srácot akartam pk-ra rakni,de mivel nem voltam emgelégedve az ügyintézéseddel azért inkább rád raktam. A TE! kötelességed bizonyitékot kérni. Több bizonyitékot nem kértél szóval. Énis várom a birálatot és a kis esésre visza térve : https://imgur.com/ertr2Kr , https://imgur.com/SjcNJ12
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Benji azzal nem követett el hibát mert IRL gondok miatt nem jött fel.
A véletlen rálövés meg igazándiból IC ügy ha valóban FK tagok vagytok mindannyian valamelyik illegál közül. Rajtatok áll hogy hogyan fogjátok elsikálni az ügyet.
Ugratás nem látszik a képen ami nem férne bele az rp-be.
Halálbuggoltatásnak feltételezhető ha fejbe lőnek és vissza lépsz,mivel sokan kihasználják,de két esélyes hogy sikerül-e.( Szabályzat nem tudása nem mentesít a büntetés alól) Legközelebb ha megfelelő bizonyíték van Benji kill log és kilépéssel mehet a jail rá.
Örüljetek inkább ennek a döntésnek,ne lázadjatok ellene. Mindenki épségben mehetett tovább.
Mellesleg mi az az OOC beszélgetés hogy pk-ra baszom?!
Jogtalan zárom és helyezhető.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.