Alejandro G Daniel jelentkezése a Fix&Drive-hoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 19.
2
0
V2 karakter
Alejandro G Daniel
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Dani ~



Életkorod:

~ 17 ~



A játékon belüli szinted:

~ 35 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ https://imgur.com/a/eTiPwqa ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen rendelkezem ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Elektrotechnikusként tanulok egy számomra kedvelt iskolában, értek a villany szereréshez de akár számitogépeket is javitok, e mellett foglalkozom zenék irásával is ez ez csak egy hobbi. 2 éve ismerkedtem meg a játékal és azota kisebb nagyobb kihagyásokal de játszom. Szeretnék egy összetarto csapat részese lenni.
Jo tulajdonságaim: Higgadt, barátkozos és segitékész vagyok.
Rossz tulajdonságaim: Néha türelmetlen vagyok. ~





[ I ][ C ]



a Teljes neve:

~ Alejandro G Daniel ~



Anyja, apja neve:

~ Alejandro G Viktor, Alejandro G Maria ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ deadni03@gmail.com ~



Büntetlen előítéletű?

~ Még nem volt komolyan vehető bűnügyem. ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~https://imgur.com/a/DWDWY5q ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Nincs ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Számomra nagyon fontos mivel az mindennek az alap pillére. Én mindig is egy csapat játékos ember voltam és ez nem változott semmit. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Sajnos igen ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ https://imgur.com/a/ZtQ6IwH ~




Aláírás:

Alejandro G Daniel
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion

A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.