Aleen Joshua

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pingu

Zöldfülű
2019. 03. 22.
218
119
Kiskőrös
V4 karakter
Luke Harvey
LV karakter
Kayden Black
V2 karakter
Aleen Joshua

x3zePcK.png


IG neved:
- Aleen Joshua -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2018 óta -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen voltam türelmetlenségért 2-3 órára -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- nem még nem voltam -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 3-4 óra -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 2-3 óra -

Miért pont téged válasszunk?:
- segítőkész érett gondolkodás gyors reagálás -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék moderátor lenni mivel szeretnék segíteni a felhasználó társaimon akár kezdő akár régi felhasználó -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- ha látom hogy nem húza be senki akkor be húzom és megkérdezem tudok-e segíteni de elsőnek kérek tőle 3 rp szabályt és 3 ts szabályt majd ha jól válaszol adok neki egy civil rangot és megkérdezem tudok e még valamiben segítségére lenni -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- több dologban tudnék segítséget nyújtani jobban el tudnám magyarázni mi merre található -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- #DAVE , Bencee , #TIMO -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- a lehető legtöbb ideig szeretném vinni a moderátort a célom minél több embernek segíteni és megismerni más felhasználókat is -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
-
Kedves -
-
Jól bánok az emberekkel -

Negatív:
- Türelmetlen néha -
-
szókimondó -
-
haragtartó -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Bíró Bence a nevem Kiskunhalason születem 2005.08.04-én van egy macskám én egy kedves és segítőkész fiú vagyok, aki szeret a számító gépen játszani, sportolni. Most fogom kezdeni a 8. osztályt tovább tanulás terén vagy az egészségügyet vagy a rendvédelmet választom. Kedvenc időtöltésem a már említett gépezés a jégkorong a horgászat régebben a lovaglás. Az MTA-ra 2015-ben találtam rá és kezdet el érdekelni le is töltöttem, de ekkor még nem tudtam csatlakozni a See mta-hoz de más rp szervereken játszottam míg fel nem újítottam a gépemet ekkor már tudtam csatlakozni a See-MTA ra és ekkor kezdtem el játszani is pár hónap múlva már mentős ként amit 4 hónapig csináltam -
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Már az életkorodról is hazudozol, régi lapodat átnézve tüzetesen. Inkább ne.
 
  • Tetszik
Reactions: lounz.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.