Aleen Joshua Team Speak Moderátornak jelentkezik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pingu

Zöldfülű
2019. 03. 22.
218
119
Kiskőrös
V4 karakter
Luke Harvey
LV karakter
Kayden Black
V2 karakter
Aleen Joshua

x3zePcK.png


IG neved:
- Aleen Joshua -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2016 körül -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen,egyszer sajnos 12 órára mivel tisztázni akartam egy ügyet és kértem több admint hogy szóljon (nem említem meg a nevét) hogy húzzon be -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- nem még soha,de szívesen lettem volna -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 2-3 órát-

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 2-3 órát naponta de ez természetesen hétvégente változó-

Miért pont téged válasszunk?:

- azért mivel jó a probléma megoldó készségem,gyorsan írok,megfelelő az artikulációm. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- szeretnék egy jó csapatba tartozni, szeretek másokon segíteni, -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:

- Először ha meglátok egy kezdőt behúzom kérdezek tőle RP és TS szabályokat ha ez megfelel akkor adok neki egy civil rangot és megkérdezem tőle merre szeretne tovább menni és tudok még segíteni valamiben ha kérdése van akkor válaszolok rá-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- gyorsabb az észrevevő készségem ezért nem kell a kezdő felhasználóknak sokat várni hogy valaki behúzza -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- van,Wildbest aki a Leadere a frakciónak amiben vagyok és Dave-et is ismerem a teambol -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:

- a célom hogy minél több embert megismerjek minél tovább a csapatba legyek. Körülbelül nem tudom meddig akarok eljutni de egy Moderátor 3-4 ig biztos-

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Gyors-
- Kedves-

- Segítőkész-

Negatív:
- Érzékeny-

- Ha valaki beszól vissza szólok -
- Sokat beszélek -

Mennyi idős vagy?:

- 14-

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Bíró Bence vagyok egy kedves fiú aki Kiskunhalason született 2005 01.04 én.Kedvenc játékaim az MTA,FS19,ETS2,CSGO,Slime Rancher,Shadow of War,Fortnite,GTA V de még a hobbim az íjászat a Méhészkedés a Jégkorong a Gépezés a Rádiózás. Mostanában elkezdtem apámnak segíteni légtechnikát szerelni ami egy nehéz munka. És még további hobbim a horgászás.Jelenleg még Általános iskolába járok de ha minden jól sikerül rendészetre megyek és ha minden jól sikerül elvégezni Rendőr leszek,ha jól megy a szakma akkor remélhetőleg a TEK nél folytatom az életet.és azért van kedvem erre a pályán folytatni mivel anyám a NAV-nál dolgozik -
 
Utoljára szerkesztve:

Wildbeast

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
55
23
LV karakter
Markus S Thalberg
Viszonylag hosszú lap lett, de Dave-t kihagytad, ahogy látom szomorút nyomott is rá, de aktivitásod húzd meg, azért én Támogatom!
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 404
4 220
V4 karakter
Mesias Varela

- Érzékeny-
- Ha valaki beszól vissza szólok -

Szia. Ez a kettő dolog az, ami nem tetszik nekem a lapból. Sajnos ha érzékeny vagy, könnyen fogható leszel, mint moderátor. Ha meg valaki beszól neked, és te arra adsz rá, sok bajod is lehet az ilyenből.
Tartózkodom.
 

András

"24 beers in case"
2019. 01. 11.
134
68
LV karakter
Todd Keller
Személy szerint nem nagyon keltett fel bennem a lapod semmit sem. Átlagos...
Viszont az hogy jó gyors észre vevő képességed van ez furcsa.
Nem arról szól hogy meglátod betoppanóba a célszemélyt és mint a sakál rá ugrasz.
Nem értezlek téged kompetensnek a feladat elvégzésére,sajnálom. Attól küzdj a célokért!
 
  • Tetszik
Reactions: lounz.

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Kicsit gyenge lap lett. Talán majd legközelebb.
 
  • Tetszik
Reactions: lounz.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.