Albus Marco jelentkezési lapja a Fix&Drive-hoz.[ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kecsmar

Újonc
2020. 05. 27.
3
3
V4 karakter
-
LV karakter
Tony D Vacotti
V2 karakter
Albus Marco

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Tony, 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Csak nemrég kezdtem el, 1004 percem van összvissz, viszont tudom a szabályok nagyrészét. Három éve RP-zek, és folyamatosan követem a SeeMTA tevékenységeit. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Képek (( A keress fel TS-en ügy meg lett beszélve, félreértés történt! )) ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Minimum négy órát, hétvégente hatot/hetet is akár. Igen, szerintem bőven teljesíthetőek. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Kecsmár Zoltánnak hívnak, már négy éve Miskolci lakos vagyok. Három éve tanulok programozást, nagyon szeretem. Szabadidőmben MTA:SA-t fejlesztek, vagy néha kijárok éjszakánként barátokkal szórakozni. Könnyen barátkozom, kedves, segítőkész vagyok és jó kommunikációs készségem van. Sportok közül nincs kedvenc, pár hónapja rendszeresen eljártam futni esténként, de azóta már sajnos nincs rá időm. Zenei stílusom nagyon változó, nincs olyan, amit ne hallgatnék. Még nem tudom mit tervezek továbbtanulás téren, de szerintem a programozás mellett fogok dönteni. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Albus Marco ~


Születési helye, ideje:

~ Róma, 1996/12/13. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Gépjármű- és motorkarbantartó, -javító. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Imádom az autókat, és szerelni is őket. San Fierro-ban sok felsőkategóriás autót láttam megfordulni. Egy álom lenne őket szerelni, ezek mellett szeretném hasznosítani a végzettségem. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ A teljes nevem Albus Marco, 25 éves múltam múltév december harmadikán, egyke vagyok. Édesanyámat Pietrina Donini-nak, édesapámat Raniero Marco-nak hívják. Három éve élek már jó körülmények között barátnőmmel egy lakásban. Amint elköltöztünk elkezdtem kiépíteni a karrierem, gyorsan fejlődök. Az előző munkám benzinszállító volt, nem igazán kedveltem, de megfizettek. Kedvenc hobbiaim közé tartozik az autószerelés, gyakran segítettem a barátaimnak olykor a bajban, így már van gyakorlatom amelett, hogy Gépjármű- és motorkarbantartó, -javító végzettségem van. Általános Iskolai éveimben kitűnő gyermek voltam, és a műveszetben is jártas vagyok. Középiskolában már jobban elkezdtek érdekelni az autók és motorok, azóta megpróbáltam erre összpontosítani. Pár éve kamionsofőr is voltam, de volt egy súlyos balesetem, ami mellesleg már nem befolyásolná a munkámat. ~

Aláírás:

Albus Marco

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: cirkula

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Kevés játszott perc.- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.