Alberto Graciani jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Albertoo

??
Támogató
2019. 12. 04.
99
158
V4 karakter
Alberto Graciani
LV karakter
Alberto Graciani
V2 karakter
Alberto Graciani
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Először is kezdeném azzal, hogy köszönjek minden egyes embernek aki a lapomra kattintott. Tehát, Sziasztok! Rolandnak hívnak, 2020.05.30-án töltöttem be a 16. életévemet.Jelenleg Szlovákiában élek egy kisebb faluban, a falutól nem messze található egy város ott tanulok Villanyszerelő szakmát jelenleg 2. vagyok/leszek. Hobbi szinten YouTube-ra készítek videókat, ahol jelenleg 2000+ feliratkozóval rendelkezem, szívesen csinálom ezt mivel a későbbiekben ebből szeretnék úgymond megélni, ezek mellett még egyéb sportokat űzök, mint pld Síelés.Régebben még a Focit is űztem, mint sport, de viszont mára már felmondtam ezzel.Körülbelül 2 éve játszok RP szervereken, ezek között szerepel a V3 is. Egy nap felnéztem a V2-re és a közösség itt tartott, hála istennek. Leginkább azért szeretem a V2-t, mivel szerintem letisztultabb rendszerek találhatóak itt, mint máshol.Sajnos 1-2 szer én is követtem el hibákat,amiért megkaptam a megfelelő büntetésemet, itt leginkább a jailekre gondolok, mikor nem tiszta fejjel elkövettem valamilyen szabály sértést.Az utóbbi időben nagyon elkezdtem erre figyelni, hogy ne szegjek semmi féle szabályt.Tehát röviden,szépen és tömören, ez lenne az én bemutatkozásom.

Mióta játszol a szerveren?

2020-05-03

Eddigi elért dolgok:

70.000+ Játszott perc.
Rengeteg barát.
Frakció Főleader.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

A kérdésre a válasz pedig eléggé egyszerű, szeretek az embereken segíteni, IRL is elég sok jótékonysági rendezvényen veszek részt illetve sokat segítek másokon is. Ezt a jó szokásomat szeretném itt folytatni. Szerintem megállnám itt a helyem.. A barátságos természetem miatt eléggé szeretem magam hosszan kifejezni hogy minél jobban át tudjam adni az adott helyzetet ez által ha később elnyerem e nemes posztot nem egyszavas vá-im lesznek.

Miért téged válasszunk?

Eléggé korrektnek tartom a döntés hozó képességem, mint említettem szeretek más embereken segíteni, szerintem rendelkezem a kellő tapasztalattal.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Körülbelül 6-7 órát.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

6-7 órát.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Megpróbálom neki elmagyarázni, akár többször is.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Két darab szerelő telep található a szerveren.
Az egyik a See City Car Service (SCCS)
A második, pedig a Fix and Drive.
Az SCCS Los Santosban található, a Fix and Drive pedig San Fierroban.
Ha esetleg gyors sávon szeretnél bemenni az 700.000 FT-ba kerül minden esetben.
Ezek után az alábbi képeket megmutatnám neki.

See City Car Service
usyviNK.png

8ve6Qcf.png


Fix and Drive
lh0mrTL.png

9K8iAGj.png

pDVlowH.png




Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza
kVLBDaU.png


Pláza
b6fqtFW.png


Autós iskola
6SNRTLP.png



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha esetleg olyan segítségre van szüksége akkor leírom neki, viszont ha esetleg el kell magyarázni több dolgot is, akkor megpróbálom amilyen gyorsan csak tudom az RP szituációt lefolytatni.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Jelentem az adminsegéd chaten az adminoknak, hisz kötelességem ezt jelenteni, mint minden mást.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

A képen látható ban félre értésből történt, viszont megbeszéltük.

 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát én nem igazán ismerlek , viszont egyszer kértem tőled segítséget graffitizés terén és teljesen normálisan segítőkészen álltál hozzám és segítettél úgy ,hogy nem is ismerjük egymást. Frakció leader vagy ezáltal nyilván elég sok időt töltesz a szerveren , szóval úgy gondolom aktívan tudnád ezek alapján csinálni , meg szerintem a többi játékosnak is szívesen segítesz amiben csak tudsz. Sok sikert kívánok!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: bale és Albertoo

Don

Újonc
2019. 01. 10.
56
25
V4 karakter
Don D Carlos
LV karakter
Keundrae Warren
V2 karakter
Sigismondus Rojas
Azta mindenit, komoly ki dolgozás, ezért bontok egy üveg orosz vodkát. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: bale
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.