Albert Nerer/// Jelentkezése TS Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alby2000

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
84
31
23
V4 karakter
Nerer Albert
LV karakter
Nerer Albert
V2 karakter
Nerer Albert

x3zePcK.png


IG neved:
- Albert Nerer -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-4 éve használom a Team Speaket és nagyon tetszik a program. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- https://www.upload.ee/image/10284183/ad_jailek_hehe.png -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még eddig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Mivel őszinte vagyok 1-2 óra hosszát, van mikor 3-4et is mivel a haverokkal beszélek. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- A feladatra akár 3-4 óra hosszát -

Miért pont téged válasszunk?:
- Én úgy érzem, hogy megfelelek ehhez a feladatra és van kötelességem is egyben stb. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mindig is szerettem moderátor lenni, hogy segíthessek akik a TS-en nem értenek valamit és felügyeljek a viselkedésekre, mivel van rengeteg srác aki sok trágár szavakat használ és a TS-en ez tilos. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Az újoncok akik a TS tagjai szeretnének lenni, azoktól kikérdezném az alap 3 kérdést, ami egyértelmű hogy a szabályokat, amit nem tudnak kisegíteném őket minimális szinten.Vagy a másik megoldás, hogy feladok 2-3 könnyebb kérdést, ha azt nem tudják akkor nem nagyon fogadnám be őket, mivel nem hianyoznak a szabály megsértések. -

Ha pedig sikerült nekik, akkor gratulálnák tisztességes ember módján, de viszont a , hogy a 3-5 kérdésen keresztül ment az nem azt jelenti, hogy mindent tud, és ha valami probléma akad fel előttük, akkor bármikor segítek például áthúznám egy szobába ahol eltudok neki mondani néhány tanácsot, hogy mire figyeljen oda és a kérdéseit meghallgatom és szintén felelnék rá.(elbeszélgetnénk.)
Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nagyon szeretek kommunikálni és barátságos, nyugodt természetű vagyok, eltudok beszélgetni bárkivel tanácsot szeretek adni másoknak illetve nem hergelem magamat fel olyan dolgokkal pl. ha nem ért meg valaki valamit akkor, vagy 100x elmondom neki, vagy megpróbálnám megismerni a magánszvéráját, hogy hogyan fogja fel a dolgokat és azon a szinten elmagyarázni neki a szituációt, ez lehet kérdés,ez lehet tanácsadás akár felszólítás is... -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen van ez alap, ha 26.500+ percem van már és frakcióban is benne vagyok, még pedig Bryan és Puri, akik a fő-fők és vannak még sima barátok is akiket az LV-n ismertem meg. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom, hogy legalább 6-os moderátor legyek,vagy ameddig csak tudok de adném nagyon ,ha 6-os lennék,ez egy örök vágyam a TS-en.A játékban nem vállaltak el, de TS-en tudnák bizonyítani, úgy érzem. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Nyugodt. -
- Kedves. -
- Segítőkész,Együttműködő. -

Negatív:
- Szókimondó(Őszinteség, néha fáj.). -
- Ritkaság, de viszont magamra tudok venni dolgokat. -
- Elégedetlen vagyok. -

Mennyi idős vagy?:

- Röviden a 19. életévemet taposom. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok!Az én nevem Nerer Albert 19. életévemet töltöm, egy Szerbiai srác vagyok.A második lakhelyem London.Tűzoltó vagyok,a gyerekeknek vannak versenyek nyári időszakban és én edzetetem be őket fizikailag is és psziholóiag is. Amire büszke vagyok, hogy egy másik településen volt verseny és 1. helyezetet nyertünk a gyerekekkel a jutalom, pedig egy hosszútávú kirándulás volt és örömet szereztem a tűzoltóság összes tagjának.Ami azt jelenti, hogy kedvesen is lehet betanítani és csak úgy lehet elérni valamit az életben, a célokat csak pozitívan lehet elérni, ami ugyan az volt a gyerekekkel szemben is.Egy pozitív srác vagyok aki nem adja fel soha, nem vagyok egoista de viszont büszke vagyok magamra.Ezért is szeretnék moderátor lenni és kedvesen megtudnák mondani a srácoknak mindent.A szüleim kint élnek Londonban ezért az életben jelenleg magam kell feltaláljam magamat.Sokszor szomorú vagyok, hogy majd csak idővel tudok kimenni a szüleimhez, ezért van magam előtt az a szó, hogy POZITÍV akkor is, szinte minden sikerül mert nincs hátrány csak előny!Viszont a hobbym a horgászat,foci,önkéntes önvédelem tanulás. Ennyi jutott eszembe, ami nekem lényeges a bemutatkozásnak. U.i. : Ha valamit nem írtam helyesen bocsánat, de nekem/nekünk a suliban így tanították, mivel Szerbiai vagyok.Remélem elnyerte tetszéseteket a lapom. Üdv. Alby -
[/CENTER]
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.07.31. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Készülj fel a TS meghallgatásra.

EDIT: Nem jelent meg a TS meghallgatáson, ezért elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.