Albert Fritz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GeraSawwed

Újonc
2020. 05. 27.
30
104
V4 karakter
Sergio S Aguirre
LV karakter
Perica Vasilie
V2 karakter
Logen Joshnson

x3zePcK.png


IG neved:
- Albert Fritz -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2-3éve használom kb -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem! -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még sajnos. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 5-8órát szerintem -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Átlagos 5órát de ez változo lenne nálam. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért Nem biztos hogy én vagyok a legjobb! szerintem a többi jelenkező is jó. De viszont jó problémamegoldó képességem van iletve nagyon jó kommonikácós képeségem is jó szerintem -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék moderátornak jelentkezni mivel szeretek embereken segiteni és Szeretem ki szürni a szabály szegöket. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha a fiú/lány mondjuk nem regisztrált és nem tudja a ts rp szabályokat akkor kicsit át venném vele a ts szabályokat. Hogy ne szegjen szabályt a tudta nélkül. Ha végül sikerült át venni és el tudta magától is mondani a ts/rp szabályokat akkor viszont el mondanám neki hol van a tsn az admin szobák frakciók szobák stb. Ha nem tudná mi az a forrum akkor meg mutatnám neki a forrumot és el magyaráznám neki mire való ez az egész forrum. segitenék neki be regisztrálni utána ha azt láttnám hogy mindent tud a tsről akkor el engedném és mehetne beszélgetni Ts a barátaival stb. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Lehet hogy nem vagyok jobb mint a többi jelentkező. De anyit hozzá tudok tenni a teamhez hogy Egy Napi aktivitásu embert kapna a team aki minden nap kb fent lenne. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincs ismeretségem a csapaton belül. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Én mindig a célokhoz ugy álltam hozzá hogy cél a csillagos ég. szóval én amig tudnék fel mennék a rang listán. Közvetlen tervem nincs hogy melyik rangig szeretnék el menni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkészség -
-
Aktivitás -
-
Őszinteség -

Negatív:
- Olykor mindenbe bele tudok kötni -
-
Sokat tudok beszélni -
-
Vannak napok amikor nagyon hamar fel tudják Cseszni az agyamat -

Mennyi idős vagy?:

- 14éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Kalóczkai József Gergő vagyok. 2006ban születem Budapesten. 4éve rpzek az ebből 2éve játszok a seemta lv szerverén. de sajnos kb 3-2éve használok Teamspeeket. Amere kacsingatok hobbi ügyileg. Dobolni kétt hónapja járok rendszeresen. Rolerezni amikor nekem és a barátaimnak ideje tartja. Rolerezni Általában vagy kispest utcáin szoktunk. Vagy esetleg Havanán vagy Gyál Utcáin szoktunk. Aki engem meg ismer az tudja hogy néhány dolgot nagyon komolyan tudok venni. Pár Dolgot néhá Direkt el viccelödök mint például pofára esés rolerezéskor. De a legtöbbször komoly szoktam lenni az életben. Amikor nincs kedvem Rolerezni akkor sorozatokat szoktam nézni mint például Archer, Szakitások. Jelenleg én személy szerint Történelmet szeretnék tanitani másoknak az életbe. Vagy ha esetleg nem jönne ösze ez az álmom akkor vannak al terveim mint például Szakácsnak menni. Földrajzot Tanitani stb. [Sajnos csak enyit tudok írni mivel nincs nagyon érdekes életem :D]/COLOR] -
 

Felipe

miszter
2019. 01. 11.
724
646
22
V4 karakter
felipe valentino
Őszinte leszek veled. Tartalmilag viszonylag nem is lenne gond a lapoddal, de szinte egy helyesírásilag helyes mondat nincs benne. Életkorodból kifolyólag lehetsz még értelmes, viszont a következőt javaslom neked. Várj még ezzel legalább egy évet, és próbáld meg újra.

Sok sikert a továbbiakban! ;)
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
szia, gyakorlatilag Felipe szavait tudom idézni, a lapod tartalma nem olyan rossz, néhány helyen furcsán fejezed ki magad. de a helyesírásod nem valami kiemelkedő, várj ezzel a lappal egy kis időt, illetve, látszik hogy nem csaptad össze a lapot, ez számomra nagyon pozitív dolog, mindenesetre sok sikert kívánok neked a továbbiakban. //telo
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Ezzel valóban várnod kéne. Sok a helyesírási hiba benne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.