Alax D Xavier --> Marshall

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Alax D Xavier >

Panaszolt fél admin neve:
< Marshall >

Panasz pontos megfogalmazása:
< LCN csinálta a túszejtést, ő pedig LCN-es tagként próbált intézkedni az illegál javára. Hozzáteszem eddig senkinek nem volt probléma a Hi-Fi-s témát illetően, illetőleg úgy gondolom a fair play részét képezi a nálunk lévő eszközök alkalmazása. Például..: SPAZ falon át lövés kontra Hi-Fi-ről dobozra mászás. Szerintem teljesen elfogadható valamit valamiért alapon. Érdekes az, hogy a rendvédelem nem kezd el panaszkodni mikor falon át, esetleg jobbkézzel lőnek el minket, de ha már próbálunk valamit ügyeskedni már problémát okoz. Illetve ha le van RP-zve, hogy egymást segítve mászunk dobozra teljesen elfogadható a dobozra mászás a Hi-Fi segítségével véleményem szerint. Plusz hozzáteszem, hogy a kedves illegál az "ügyintézés" alatt lőtte a rendvédelmet, de amikor erdős kollega kilőtte az egyiküket Marshall közölte, hogy ügyintézés alatt nincs lövölde és fel fogja szedni... Felháborítónak tartom, hogy néhány esetben mit megengednek maguknak az emberek, de ez most nem volt korrekt a rendvédelemmel szemben. >

Bizonyítékok:
< Bizonyíték. >

Megjegyzés:
< Elég inkorrekt módon, mindent megragadva próbálnak minden lehetőséget elvenni tőlünk, csak hogy esetleg valamivel "könnyebb" dolguk legyen. >
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Szép estét kívánok!
Nos, az alábbi pontokban fejteném ki, véleményem az adott szituációról:

  1. Elsősorban ki szeretném fejteni, hogy a szituáció alatt én voltam fent egyedül adminisztrátor a szerveren, ezért értelemszerűen csak engem tudtak értesíteni az esetről.
  2. Másodsorban, az ügyintézés alatt az RolePlay szituáció félbe lett szakítva az üggyel, ezt OOC Chaten jeleztem "stop" formájában a bentiek részére is. Ezt követően lett kilőve az "Angelisen Trix", akit igen felélesztettem, mivel mint feljebb említettem az akció félbeszakítását jeleztem.
  3. Harmadsorban, a Hi-Fi használata ki lett jelentve, hogy tilos a húsgyárakban, dobozok "megmászására" használni. RP szerveren játszunk, mely a valóságot tükrözi, nem fogsz felmászni egy 3-4 méter magasságú dobozrakásra egy 10-15 cm-es Hi-Fi-t használva, tulajdonképpen összerogyna alatta. Másrészt ti úgynevezett bakot tartottatok egymásnak, tehát amilyen eszközöket RP-ztetek, azt illene használni, jelen esetben a karakteretek adottságait. Megsúgom akármilyen tárgy használata nélkül is fel lehet mászni a dobozokra, melyhez illik is az általatok "bak tartásnak nevezett RP". (ezt kihasználva meg is öltetek egy playert, hisz ilyenkor csak a fejed látszódik ki VIDEÓ)
  4. Utolsó sorban meg szeretném említeni, a PK-ban leírt jobb kezezést, illetve "falon át lövést". A szerveren ezek a hibák javítva lettek, erre nincs lehetősége egyik félnek sem, ezért került ki a szerver szabályzatból a jobb kezezés tiltott használata is. Amennyiben legközelebb éltek a lehetőségeitekkel, erről bizonyítékot készítve Panaszkönyv formájában tudtok fellebbezni; ellenben a jelenlegi helyzettel... bizonyíték nélkül, felháborodott jellemet használva dobálózni a jelentéktelen szavakkal.
Köszönöm, hogy elolvastátok. Várom a bíráló FA/SA válaszát!
További szépeket és jó játékot!


Üdvözlettel,
Marshall.
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Mivel Erdős bannolva van fórumról ezért az ő nevében közvetítek most..:
Helló - sziasztok! A második pontodba bele kötnék Marshall. Nem tudom, hogy hogy szóltál a bentieknek az RP stopról, de a videón látszik, hogy nem nagyon sikerült nekik betartani - félre ne értsetek, nem akarom őket degradálni. A videón sajnos nincs hang de bentről folyamatosan lőttek. Viszont az tökéletesen látszik, hogy megy az adminügy, közben Trix kolegina bentről célozgat rám. https://imgur.com/a/HdMlVnr
 

A MARSHALL

5/§ kisbirtok, nagybirtok Marshallokkal nem birtok
2020. 04. 11.
124
240
V4 karakter
Ryan M Marshall
V2 karakter
Ryan M Miller
Szép napot kívánok!

Szerintem érthetően leírtam az álláspontjaim, melyeket továbbra is tartom!

Várom Croxo válaszát. További szépet és kellemes időtöltést.

Üdvözlettel,

Marshall.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

@MarshallV2 tilos saját frakciódnak/barátaidnak admin ügyet intézni ezért mínuszban részesítelek.Legközelebb,ha ilyen eset történik akkor vagy megkérsz egy másik admint,hogy jöjjön fel a szerverre vagy szólsz a játékosnak,hogy tegyen PK-t fórumon az adott játékosra.
@Alax a Hi-Fi nem azért van bent,hogy azon mászkáljatok a dobozra ezért akár szankciót is kaphattok. A Hi-Fi használata nélkül is simán feltudtok menni oda.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.