Alaric Geis

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

homicides

Újonc
2019. 01. 10.
69
239
Istanbul
V4 karakter
Amos Eaton
LV karakter
Enoch Opstad
uj.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Geis​
A.2 Középső név:—​
A.3 Keresztnév: Alaric​
A.4 Születés ideje: 06/18/1993.​
A.5 Születés helye: Nevada, Clark County, Las Venturas, 89136.​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas.​
A.8 Telefonszám: 3876115126​
A.9 E-mail cím: alargs@gmail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: —​
Betöltött pozíció: —​
Feladatköre:—​
Alkalmazás intervalluma:—​
Szerződésbontás indoka: —​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[—] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[—] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: —​
A látogatás intervalluma: —​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze: —​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze: —​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze: —​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze: —​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[X] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
A Las Venturas Metropolitian Police Department weboldaláról.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Természetesen igen, rendelkezem jogi bizonyítékkal.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
—​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Észt.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem, nem állítottak ki büntetést gépjármű vezetéssel kapcsolatos cselekedetek miatt.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Jelenleg nem rendelkezem tetoválásokkal.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam marihuánát eddigi életem során.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Eddigi életem során nem használtam, és nem is hajlottam bármely fajta tudatmódosító anyag használata felé.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: Tizenhat.​
D.2 Neved/beceneved: A nevem Dániel, becenevem Zen.​
D.3 Bemutatkozás(Min. 200 szó): A nevem mint fentebb is említettem Dániel, tizenhatodik életévemet járom. Jelenleg Pesten élek, viszont Szabolcs megyében születtem. Ebben az évben kezdtem bele a kosarazásba, és különböző sportokba, viszont a járványhelyzet kialakulása óta ezekkel nem tudok sokat foglalkozni. Három éve kezdtem el a Multi Theft Auto szerverein RolePlay-ezni, ezt itt kezdtem, LV-n. Nagyjából öt hónapja elkezdtem komolyabb szinten skinek editelésével foglalkozni, leginkább csak saját textúrák készítésében merül ki ez a dolog, de alap szinten értek a modellek editeléséhez is. Legtöbb szabadidőmet jelen helyzetben a gép előtt töltöm, ebből legtöbbet az MTA, és Rainbow Six mellett. Való életben is rendkívül érdekelnek a rendvédelemmel kapcsolatos dolgok, ebből is leginkább az Amerikai része. A magyar rendvédelem nincs hozzám túl közel, bár pár év múlva a Magyar rendőrségnél, vagy a Nemzeti Adó és Vámhivatalnál tervezek elhelyezkedni.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Közel három éve, kétezer tizennyolc negyedik hónapjában kezdtem el komolyabban szerepjátékozni, ezen a szerveren.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: kétezer tizennyolc április negyedike óta, kisebb kihagyásokkal.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? A karakterem egy huszonhét éves Amerikai állampolgár, családja az Amerikai normál középosztály részét alkotja. Rokonságából senki sem szolgált az USA bármely rendvédelmi szervezeténél, ezáltal elsőként vág bele ebbe az életformába. Gyermekkorát teljesen átlagosan élte, az általános iskolában nagyjából kitűnő tanulónak számított. Hasonló eredményeket produkált a középiskolában is, ahol teljesítményének köszönhetően az évfolyam végén US. High School diplomával jutalmazták. Tizenöt éves koráig baráti köre elég kicsi volt, visszahúzódóbb gyerekként élte mindennapjait. Tizenhat éves korát követően nyíltabbá vált a világ felé, egyre több dolog kipróbálásában vett részt. Érdeklődési körét kevés dolog alkotta, leginkább a különböző sportokat kedvelte. Tízen kilenc éves koráig jéghokizott, melyben viszonylag jó eredményeket gyűjtött be. Egy apróbb sérülése miatt felhagyott ezzel a sportággal, ekkor kezdett el érdeklődni a rendvédelem felé. Huszon két éves korában a világhálón összejött egy lánnyal, aki miatt húszon három évesen Észtországba költözött, kelet Európába. Itt kicsivel kevesebb mint egy évig élt, a kapcsolat végét követően visszaköltözött Las Venturasba. Az európai tartózkodása alatt megtanulta az Észt nyelvet, melyet nagyjából folyékonyan beszél. Az utóbbi években személyisége nem változott túl sokat. Komoly függőségekkel nem küzd, cigarettát ritkán szív. Napjait amennyire tudja beosztja, rendszeresen jár edzőterembe, figyel étkezésére is. A karakterem nagyjából rövidre fogva egy ilyen felépítéssel bírna. Természetesen nem egy terminátort fogok alakítani, hanem egy átlag Amerikai állapolgárt, aki a rendvédelem egyik tagját alkotja. Semmi tapasztalata nem lenne a rendvédelem belső életében, mindent In Character tapasztalna meg, fejlődne tovább. Ez Character Development formájában megvalósításra kerülne, itt fórumon.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Ennek több oka is van. Első sorban való életben is érdekel az Amerikai rendvédelem, és valameilyen szinten követem is azokat, amiket csinálnak, különböző média felületeken. Másod sorban a szerveren eddigi pályafutásom alatt kizárólag illegális frakciók tagját alkottam, viszont ezt az oldalt kezdem kissé unalmasnak érezni. Szeretném kipróbálni magam egy rendvédelmi szervezet tagjaként is, ahol egy reális karakter alkotása lenne a célom. Erre az LVMPD-t tartom a legalkalmasabb frakciónak, már csak azért is, mivel nagyjából tisztában vagyok a szervezet valóéletbeli működésével, szabályzatával. Másrészt már hónapok óta tervezek egy lapot beadni a frakcióhoz, melyre jelenleg van lehetőségem, így élek vele. Ezek mellett mint említettem a való életben is érdekelnek az USA rendvédelmi szervei, szeretnék részese lenni egy ilyennek a szerveren, és egy teljesen reális alapokon fekvő karakter vezetni a frakción belül, melyet Character Development formájában megörökítenék fórumon.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Ezen a szerveren eddigi pályafutásom alatt nem, illetve más szervereken sem töltöttem be szerepet hasonló felépítésű frakcióban.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest!

A két rendvédelmi szervezet közt rengeteg különbség van. Első sorban a két rendfenntartó szerv teljesen más felszerelést használ, melyben közre játszanak a törvények is. Amerikában teljesen más fegyvertartási törvények vannak mint Magyarországon, ezáltal a rendvédelmi szerveknek sokkal másabb felszerelésre van szükségük, mint itthon. Az USA-ban egy átlagos rendőr felszerelésének része a Glock által gyártott pisztolyok több típusa, és az Axon által gyártott sokkolók pár típusa. A fegyverek mellett Amerikában a legtöbb rendvédelmi szervezet részét képzi a szintén Axon által gyártott Body-Worn camera, mely a rendvédelmi tagok tevékenységeit rögzíti. A kamerák által felvett képi és hangi anyag segíthet egyes esetekben megállapítani hogy az adott személy hogy járt el egy-egy esetben. Ezeket a felvételeket a Los Angeles Police Department pár esetben publikálni is szokta, így ezek szabadon megtekinthetőek az átlag civilek számára is. A második amiben a két szervezet különbözik egymástól, a jármű flotta. Amerikában a rendvédelmi szervezetek nagy része a Ford által létrehozott Crown Victoria Police Interceptorokat használja, persze emellett több járművet is használnak, például a Ford Explorer, Dodge Charger, és Chevrolet Suburban-t. A detektív egységeknél legtöbbször a Ford Taurus is alapvető autóként szerepel. Magyarországon ezek a járművek nem igazán elterjedtek, nálunk leginkább a Skoda Octavia, Opel Astra, és a Ford Focus modelljei dominálnak.
Harmadik téma amiben különböznek, az igazoltatás. Magyarországon egy átlag rendőr bármikor minden ok nélkül igazoltathat, közúti ellenörzésre hivatkozva. Az Egyesült Államokban viszont kizárólak indokkal igazoltathat egy rendőr bárkit, az ottani törvényeknek köszönhetően. Nálunk általában egy átlag rendőr az igazoltatás alatt kiszállítja a jármű utasát és úgy folytatja le a közúti ellenőrzést, míg Amerikában ez is teljesen máshogy működik. Az USA-ban az igazoltatott fél nem szállhat ki a járművéből, az igazoltató félnek kell az adott félhez mennie. Mivel odaát rengeteg embernél van akár legálisan, akár illegálisan lőfegyver, nagyobb figyelmet fordítanak a rendvédelmi tagok biztonságára is. Minden Officer alap felszerelését képezi a golyóálló mellény is, mivel Amerikában mindennaposak a lövöldözések. Egy igazoltatás alatt bármikor lelőhetik az adott rendőrt, ezért nem általában kiszállni az adott személyeket egy felony stop alatt. Ezek mellett az információ lekérdezés is másképp működik. Itthon általában két ember alkot egy egységet, így az egyik az autóban simán lekérdezheti az adott fél háttéréletét. Az amcsiknál rengetek Lincoln egység létezik, ahol egyedül intézik ezeket az ügyeket. Két féle képpen van lehetőségük lekérdezni az igazoltatott személy adatait, ebből az első az Mobile Data Computer (MDC), a második a Dispatcher. Negyediknek, és egyben utolsónak a különböző high-risck esetek kezelését raknám. Itthon ezeket az eseteket a Terror Elhárítási Központ, ismertebb nevén a TEK intézi. Az Egyesült Államokban ezeket a Special Weapons and Tactics intézi, mely a tévhitekkel ellentétben nem különálló szervezetként működik. Amerikában a SWAT egységek általában különböző túszejtésekre, nagyobb lövöldözésekre vonulnak ki. Tegyük fel, egy patrolt teljesítő Lincoln egységre tüzet nyit két Afro-Amerikai férfi, amiből egy üldözés alakul ki. A két gyanúsított személy bemenekül egy házba, ahol magukra zárják az ajtókat. Egy ilyen esetben a behatolást a SWAT intézi, de volt rá példa, hogy több nagyobb beosztású rendőr is részt vett ezekben, természetesen a biztonságát védő felszerelésekben. Egy ilyen esetnél részt szokott venni legalább egy légi egység is. A TEK általában ezeket az eseteket egymaga intézi, pár felszólítást követően valószínűleg be is hatolnak az adott épületbe, ha tehetik.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
lvmpdjelentkezes_-_nevvaltasok.png
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
lvmpdjelentkezes_-_bannokesjailek.png
 
  • Tetszik
Reactions: bakk

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Geis,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

Officer_III_Arthur_Pearce.png

Police Officer III Arthur Pearce
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Geis,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: homicides
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.