Alap motorhangok megváltoztatása

david97611

Újonc
Támogató
2019. 02. 27.
36
44
20
V4 karakter
Connor Mack 🇬🇧
LV karakter
Cass Jasper 🇺🇸
Sziasztok!

Nem tudom hogy vagytok vele, személy szerint nekem ez sokat dobna a játékélményen. Nem tudom hogy mennyire megvalósítható, de ha igen, akkor nekem az-az ötletem támadt hogy a régi GTA SA-s járműhangokat lecserélni egyediekre (itt nem a Turbo, ECU-ra gondolok).

Itt két lehetőségre térnék ki.

1. Minden kocsinak (vagy amelyik fontosabb) kicserélni az audioját.

vagy

2. (Szerver profitálásból ez jobb lehet, viszont jóval komplikáltabb) a motorhangot keverni, ebből is úgymond egyedi tuningot csinálni.

Ahogy írtam én személy szerint nagyon örülnék ennek. Ti hogy vagytok ezzel?
Várom véleményeiteket! :D
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
414
1 122
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Most is le tudod cserélni magadnak, mivel az alap játékos hangot írja felül, ezért nem kerül új mod a mappába, ami miatt nem engedne fel.
 
  • Tetszik
Reactions: bazsixkzz

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
418
1 923
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Szia! Szerintem is nagyot emelne a játékélményen, ha normális hangok lennének, tényleg valódiak. Láttam már 1-2 próbálkozást MTA-ban, azok sajnos nem jók. Én személy szerint a Subaru hangnak örülnék a legjobban, az hidegrázós
 

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
141
117
17
Tököl
V4 karakter
Jose Escarra
LV karakter
Luis Benz
Elférne a szerveren, tényleg sokat dobna az élményen, de szerintem nem feltétlen szükséges, mivel a mostani hangok nagyrésze illik az adott járműhöz. Nekem ez a véleményem, de hát kinek mi.
 
  • Tetszik
Reactions: bazsixkzz

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
146
290
V4 karakter
Flavius Fabius
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szerintem fura lenne GTA San Andreas játékban azt hallani, hogy ordít a V12. Képzeld el milyen hangzavar lenne mondjuk egy üldözés közben, a sziréna mellett hallanád az autónak a hangját üvölteni.
Szerintem a játékosok közül sokan az egyedi turbóval is átlépték a realitást, nem egyszer hallottam mondjuk VW kisbuszon cisszegős turbóhangot.
Ha egyedi tuningként lehetne megvásárolni, akkor szintén bután hangozna az, hogy néhol hallod a GTA-s kocsik hangját, valahol meg a boxer motort.
+ sok bug lehetőséget hordozná magával, hiszen ezt minden autónál egyesével megcsinálni nem gyerekjáték.
Más szervereken próbálkoztak már hasonló rendszerekkel, hát eléggé low budget érzetet keltett bennem és sokakban.
 

david97611

Újonc
Támogató
2019. 02. 27.
36
44
20
V4 karakter
Connor Mack 🇬🇧
LV karakter
Cass Jasper 🇺🇸
Most is le tudod cserélni magadnak, mivel az alap játékos hangot írja felül, ezért nem kerül új mod a mappába, ami miatt nem engedne fel.
Igen ezt tudtam, de azért nyilván menőbb ha más is úgy halja ahogy én :D
 

Tony_86

Újonc
2022. 04. 25.
24
62
V4 karakter
Anthony Baccalieri
LV karakter
Giorgio Rigoletto
Igen ezt tudtam, de azért nyilván menőbb ha más is úgy halja ahogy én :D
Meg itt az is benne van, hogy az alap hangok, nem passzolnak az ECU turbohoz. meg a backfirehez sem. Én is nagyon élném, de nem hiszem h beletennék, már csak a multkori felvetésem miatt is mondom ezt, mert ott is nagyon lehúzták az ötletet.
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
857
1 292
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Lydia Hailstorm
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Adnám, én személy szerint a seat és a 80-as audi hangjától a falramászom, ez az egy visszatartó erő számomra, hogy miért nem veszem meg őket...
 

Senki121

Újonc
2021. 01. 18.
25
31
V4 karakter
Besim Ibrahim
LV karakter
John Merlin
Sziasztok!
Komolyabb játékokban sem feltétlenül sikerül ez, ahol többen is vannak és a lehetőségek is nyitottabbak. Azt sem feltétlenül tudom, hogy lenne megoldva az, hogy az RP-zett autóhoz passzoljon, pl. 520i-nek ne legyen már visító V10 hangja.
 
  • Tetszik
Reactions: csakegyjatekos