Alan Brooks jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhony Deagle

Újonc
2019. 07. 24.
10
3
V4 karakter
Jhony Deagle
LV karakter
Alan Brooks
V2 karakter
Jhony Deagle
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Alan Brooks>

Születési helye, ideje:
< 1995.06.12. Las Venturas Hospital>

Édesanyja lánykori neve:
< Sara Brook>

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Motel>

Hány éve él a városban?:
< 24 éve.>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mert nagy vágyam ,hogy híres szerelő legyek.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mert imádom a kocsikat.Sokat bütykölöm az én illetve ismerőseim autóját. Illetve jól bánok az emberekkel, akármilyen legyen a személyiségük.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen régebben más országokban.>

Előző munkahelye(i):
< Postás illetve Buszsofőr.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem.>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Alan Brooks>



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 2114>

Eddigi frakcióid:
< Itt még nem voltam frakcióba>

Jelenlegi frakciód:
< Nem voltam még frakcióban.>

Mióta RP-zel?:
< 6 éve.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert szeretném magam itt kipróbálni mint szerelő, illetve egy jó közösségbe szeretnék csatlakozni/tartozni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< -Mert aktiv vagyok,-Megértő,-Türelmes,-Tetteimért válalom a következményeket.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 2x voltam jail-ban. https:confused:/imgur.com/a/dosOEDj >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam. https:confused:/imgur.com/a/dosOEDj >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https:confused:/imgur.com/a/0zcKaBT>

Voltál-e már szerelő?:
< Itt még nem, csak más szervereken.>

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok.>

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2 éve nagyobb kihagyásokkal.>

Használsz-e TS3-at?:
< Igen.>

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen használok.>

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Változó mivel dolgozok és sulizok de a nap 3 óra minimum meglenne.>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután.>

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 13:00 -tól való szolgálat. ((Jelen pillanatban keddig a 24-est is.))>

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Attilának hívnak. 16 éves vagyok. Régebben fociztam de egy baleset miatt abba hagytam.Jelengleg szabadidőmben sokat biciklizek,gördeszgázok és gépezek. A SeeMTA v2-őn is RP-ztem régen, ott OMSZ-ben és Piruban voltam. Idén a SeeMTA v3-on voltam OMSZ. Idén FineMTA-an voltam SZA-KI-s illetve ORFK-s. Itt is szeretnék ujra rendszeresen RP-zni és ezt ebben a frakcióban szeretném elkezdni.((A hosszu és rövid betűk keverését nézzétek el, nem fog pár billentyűm. Előre is köszönöm.))>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Ecccavu

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka ! Szép megírt lap de sajnos kevés a játszott perceid a jailek nem frissek ha kicsit több lenne az aktivitásod akkor tudnálak támogatni így sajnos csak Tartózkodom !

-Lisa Leen-
 

Jhony Deagle

Újonc
2019. 07. 24.
10
3
V4 karakter
Jhony Deagle
LV karakter
Alan Brooks
V2 karakter
Jhony Deagle
Szióka ! Szép megírt lap de sajnos kevés a játszott perceid a jailek nem frissek ha kicsit több lenne az aktivitásod akkor tudnálak támogatni így sajnos csak Tartózkodom !

-Lisa Leen-
Igen, tudom kevés a játszott percem de csak mert a V3-as akkommal játszottam... De azért köszönöm a lap iránti pozitív energiát.
 
R

rick1234

Heló! Nem rossz lap támogatnám, de sajnos nem tudom. Nem sok játszott perced van ami nem lenne baj, de nekem az jön le hogy te valamikor beregisztráltál a szerverre és néha-néha visszatérsz játszani ide egy kis időre. Valamint az UCP-d sem annyira tiszta a perceidhez képest. Nem támogatom.
 

.Robi

Saudis in audis
2019. 01. 10.
535
466
Freedom Factory
V4 karakter
Cooper Bogetti
LV karakter
Cooper Bogetti
Hali. Valóban elég kevés a játszott perced, viszont a lapot igényesen megírtad. Támogatlak.
 

Jhony Deagle

Újonc
2019. 07. 24.
10
3
V4 karakter
Jhony Deagle
LV karakter
Alan Brooks
V2 karakter
Jhony Deagle
Heló! Nem rossz lap támogatnám, de sajnos nem tudom. Nem sok játszott perced van ami nem lenne baj, de nekem az jön le hogy te valamikor beregisztráltál a szerverre és néha-néha visszatérsz játszani ide egy kis időre. Valamint az UCP-d sem annyira tiszta a perceidhez képest. Nem támogatom.
Hát részben érthető. Ez a vissza-visszatérés részben igaz. Legtöbbször valaki elrontja a kedvem és elmegy a játékhoz való pozitív hozzáállásom. És mint irtam inkább a V3-as karakteremmel játszottam.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.10.28. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.