Bírálatra vár Al Alim Abdukrahman -> Thommas

capa2010

Újonc
2023. 06. 27.
10
1
V4 karakter
Al Alim Abdukrahman
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Al Alim Abdukrahman

A ban időpontja:
2023.06.27.16:31

A ban időtartama:
örök

Admin neve, aki bannolt:
Thommas

A ban oka:
korábbi + csalás

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok! Ezt a ban-t teljesen nem értem mivel az előző bannom egy olyan ban volt hogy kicsomagtartóztam egy event item-et. Most egy évig nem számítógépeztem mert tanulnom kellett. Az orvosira kellett készülnöm. A csalás részét nem értem de elmondom mi történt pontosan. Belenyúltam egy srácnak a csomagtartójába /me-vel le rpztem ahogy belenyúlok és kiveszem. Belenyúltam, láttam van benne egy detektor, tojások, bikakábel, és egy Treasure chest, na én kivettem a detektort és a Treasure chestet. Nemsokkal utána kinyitottam azt hidve hogy mindent szabályosan csináltam. Körülbelül 20 percre rá lejött hozzám Reflex admin, és közölte hogy nem szabad kivenni a csomagtartóból a Treasure chestet. Én ezen nagyon meglepődtem, mondtam hogy elfogadok bármennyi szankciót csak ne kapjak kitiltást, még a saját Subarumat is felajánlottam a srácnak ingyen csakhogy ne kapjak bant, nem tudtam hogy nem lehetett kivenni a Treasure chestet a csomagtartóból, nagyon bánom hogy ezt tettem mert most lehet megvontam magam örökre ettől a játéktól. Szeretnék unbant igényelni, remélem sor kerül egy beszélgetésre is. És vállalok Adminjail-t unban fejében. Köszönöm. És nagyon meghálálom ha kaphatok mégegy esélyt mert szerintem nem volt akkora szabálysértés mint egy OOC stílus vagy egy Adminszidás. Köszönöm a válaszotokat!

Megjegyzés:
Válaszod