aKondor jelentkezik.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
A

aKondor


x3zePcK.png


IG neved:
- Marco Venturi -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3-4 éve, még MTA pályafutásom előtt kezdtem el, többnyire a CSGO miatt. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még szerencsére. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még sehol. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 10 óra körül vagy többet, főleg a pandémiás helyzet miatt. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Mivel több barát is van a moderátori körbe így valószínű majdnem mindet. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Rendkívüli a probléma megoldó képességeim. Türelmem határtalan, ugyanis tapasztalom, hogy néha akár a TS3 használatát is a player tudomására kell adni. Mivel nem voltam modi még, fontos elmondanom, hogy könnyen beletanulok és gyorsan a feladatomba. Reálisan gondolkozok, és nem vagyok elfogult nyomáshelyzetben sem. Pártatlan tudok maradni, ha pl egy barátot kell szankiconálni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mindig is szerettem volna magam kipróbálni ebbe a feladatkörbe. Szeretnék segíteni azoknak akiknek erre szüksége van, valamint sok haver/ismerős és barát van már a tagok között, szeretnék egy szuper társaságba csatlakozni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Mindent amit nem ért részletesen, példákkal elmagyaráznék nekik. Megmutatnám mi hol található, hogy lehet oda eljutni, részletesen, konyhanyelven. Szabályzat minden pontját átrágnám vele, elmagyarázva. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Aktivitásban tudnék hozzátenni, mivel kora reggel már elérhető vagyok, valamint plusz energiát, levenni a terhet a többiekről. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Copyright, Lulu, Eric -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nem is a ranglétrán való feljutás, hanem a pozitív ismeretség, akár akinek segítettem, akár a "feletteseim" részéről. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Közvetlen. -
- Barátságos. -
- Nyugodt. -

Negatív:
- Túl egyenes. -
- Sokszor elszalad velem a lő, és sok mindenből csinálok poént, akár sértő lehet. -
- Hiszékeny, könnyen bízok meg olyanokban akikben nem kellene, ez szerintem a legrosszabb. -

Mennyi idős vagy?:

- 17 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Petinek hívnak, jelenleg 17 éves vagyok. Hajdúböszörményben lakom és itt is tanulok, gimnáziumban, biosz szakon. Több dologgal bizniszelek a valóságba (pl.: állatok), minél hamarabb szeretnék saját lábra állni. Szabadidőmben haverokkal összeülünk pókerezni, vagy hasonlók, de ezek mellett sokat játszunk pl.: itt LV-n. Szeretek barátkozni, új dolgokat megismerni, kipróbálni. Mindig magamat adom, és egyenes vagyok. Köszi, ha elolvastad, és sok sikert a többieknek is! -
 
  • Vicces
Reactions: MrPapaa

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
Szia!

Ismerlek egy ideje már és alkalmas lennél a feladatra szerintem! Támogatom!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Az a baj, hogy alapból rossz helyre nyitottad, és van benne helyesírási hiba is.
 
  • Tetszik
Reactions: CortezLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.