Akiyoshi Kiyoto Jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Akiyoshi Kiyoto ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 éve kezdtem el játszani a See MTA szerverein előtte 1-2 évig SAMP-oztam (RP)! ~

Hanyas szintű vagy?
~ 36-os szintű vagyok! ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves lettem tegnap ! ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Mivel 60 ezer játszott percel rendelkezem elég sok frakcióban voltam már! Legelső frakcióm azaz Országos Mentőszolgálat volt. Ott összesen 3 hónapig voltam bent. Második frakcióm a Fix & Drive volt. Ott elég kevés időt voltam mivel nem is tudtam sokat rá szánni, 2 hét. Harmadik frakcióm a See City Car Service volt. Összesen 3 hónapig voltam bent. Azért távoztam mivel kirúgtak mert egy nagyon súlyos szabályszegés történt. Amit sajnálok is. Negyedik frakcióm a Honvédség volt de ott sem voltam bent sok időt mert akkor váltottam iskolát és ez nagyon felborította az időbeosztásomat. Ötödik frakcióm már illegál volt mint a hatodik, hetedik is. (Yakuza, LCN, Hells) Ezekben a frakciókban 1-2 hónapig voltam de nem tetszett nagyon mivel nem értek a kereskedéshez és mindig csak a fegyház falát néztem. Nyolcadik frakcióm a See City Taxitársaság volt. Ott 2 hétig voltam bent. Azért léptem ki mivel nem volt sok hívás és nem nagyon tudtam a laggok miatt jó fuvarokat kiadni a kezeim közül. És végül a kilencedik frakcióm a Terrorelhárítási központ volt. Ott mind össze 2 hónapot voltam de mivel nem nagyon tetszett a folyamatos AFK-olás ezért inkább leadtam és átmentem más frakcióba.

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Utolsó frakcióm a See City Taxitársaság volt. Azért távoztam onnan mert nem volt sok hívás. Néha laggoltam ezért nem tudtam jól végezni a munkámat. Azt a remek közösséget nem szerettem volna hátráltatni!

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?

~ Mivel már voltam egyszer a tagja de sajnos meggondolatlanul szabálytalanságot követtem el ezáltal kilettem rúgva. Nagyon megbántam azt a tettemet. Szeretném megpróbálni mégegyszer ezt a frakciót. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?

~ Természetesen mind a kettővel! ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?

~ Napi szinten 3-4 órát de hétvégente ez természetesen nő ( Délután ) ~

Voltál-e már bannolva?

(Csak UCP Kép elfogadott)
~
0ji9SX6.png
~


Voltál-e már AJ-ben?

(Csak UCP Kép elfogadott)
~ Sok Jailt kaptam de azok már régiek, nem tükrözik hála istennek az RP tudásomat .
KzORqLS.png
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)

~ Krisztiánnak hívnak. 15 éves lettem a tegnapi napon. 3 éve kezdtem el játszani a See MTA szerverein. Előtte 1-2 évig SAMP-oztam. Szerintem nagyon jól tudok csapatmunkában dolgozni. Voltam már ennek a frakciónak a tagja viszont egy meggondolatlan tettem kirúgást vont maga után. Szeretném ismételten magamat ebben a remek közösségben találni. A játék mellett viszont sportolok is, röplabdát már lassan 3 éve! Edzéseim néha befolyásolják az aktivításomat. Tudom kezelni a vontatót szóval vontatósnak is jó lennék.!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: JackiV2

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.