Akiyoshi Kiyoto jelentkezése[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson


FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Krisz. ~








Életkorod:



~ 14 éves vagyok. ~








A játékon belüli szinted:



~ 34-es szintű vagyok. ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~
40XylC7.png
VBvF1Aj.png

aauiFGo.png










Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Igen, napi szinten! ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Persze. ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Krisztiánnak hívnak, 14 eves vagyok. 3 éve kezdtem el játszani a See MTA szerverein. Előtte 1-2 évig SAMP-oztam! Szintén 3 éve röplabdázok. Magabiztos, kitartó és gyors vagyok. Viszont néha makacs, bunko vagy éppen vissza húzódó is tudok lenni. ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Akiyoshi Kiyoto ~








Anyja, apja neve:



~ Anyja: Donatella Kiyoto , apja: Joseph D Paul ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~ email: akiyoshikiyoto@seemail.se , telefonszám: 298671 ~








Büntetlen előítéletű?



~ Igen. ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~
rgpuR69.png
~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Van! ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Szerintem egy autószerelő munkában a legfontosabb a csapatmunka. Hiszen anélkül nem is tudna normélisan dolgozni senki. Nem lenne öszhang aminélkül ferlborul a "keringés" és így a szerv is megszünne pár héten belül. ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Minden nap járok szereltetni és szerintem az összes szerelővel jóba vagyok. ~








Csatolja be önéletrajzát:



~ Neve:Akiyoshi Kiyoto. Életkora:38 éves. Állampolgársága: Amerikai. Lakcím: See City Grove Street 12. lakás. Egy 38 éves amerikai férfi akinek autószerelő szakmája és diplomája van. Mindene az autószerelés. Emelett 2 éve bányászként dolgozik az ORBK = Országos Bányászati Központ-ban. Amerikában született de See City-be költözött édesapjával viszont ő 2 éve múlva egy autóbalesetben meghalt. Azért is szeretne dolgozni autószerelőként mivel szeretné az olyasféle baleseteket megszüntetni ahol a szerelő a hibás. Próbál minnél jobb munkát kiadni a kezei közül. Ez legtöbbször sikerül is neki. Van tapasztalata az autószerelői szakmában! Nagyon sok barátot szerzett ezalatt a 38 éve alatt. Szeretné ha egy jó közösség tagja lehetne és tudná teljesíteni édesanyja kérését, amely így szólt: " Édes fiam az utolsó kérésem az feléd hogy légy autószerelő mind édesapád ! " Azért is szeretne jelentkezni a Fix & Drive-ba hogy ezt a kérését tejlesítse!

https://www.profession.hu/oneletraj...plate=7&hash=2fffc05c46ac39a78c9f4491b13f92db ~








Aláírás:



Akiyoshi Kiyoto


 
Utoljára szerkesztve:

vice

Siti para bellum
See Game Helpdesk
LV
2019. 02. 16.
298
163
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
Kicsit sok AdminJail van, de nem frissek, ami egy jó pont. Kicsit bővítsd még szerintem a lapot, főleg az IC részét.
 
  • Tetszik
Reactions: MiniYoda

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Ide maximum Leader / az szólhat hozzá akit megkér a leader!
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.