Akiyoshi Kiyoto jelentkezése az SCCS-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Akiyoshi Kiyoto ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Lassan 3 éve kezdtem el játszani mivel lett egy új gépem ezért 2018-ban regisztráltam ismételten a szerverre. 68 ezer játszott percel rendelkezem. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 36-os szintű vagyok. ~

Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok! ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már a Taxi ; OMSZ ; OKF ; PD ; NAV ; Fix&Drive ; SCCS ; Yakuza ; Hells Angels frakcióban. Mindegyikből azért távoztam mivel vagy nem volt időm vagy a közösség nem tetszett. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Azért távoztam a NAV-ból mivel nem volt kikötésem hogy mit szeretnék elérni abban a frakcióban. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék ennek a frakciónak a tagja lenni mivel már nem is egyszer voltam ilyen jellegű vagy pont ebben . Nagyon jó értékeléseket kaptam . Van célom a frakcióban amit elszeretnék érni. Nagyon sok embert ismerek a frakcióbol és szeretnék velük együtt RP-zni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetes mind a kettővel . Napi szinten használom. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ A mostani helyzetet nézva napi 12 órát is simán fent tudnék lenni. Persze ezt mind a frakcióra szánva. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/7kpifNL ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ 31 adminjail-em van abból viszont 14 kulcs/fk jump. Ami szerintem figyelmen kívül vehető, nem vagyok egy FK Jumper csak voltak nehéz időszakaim amikor nem tudtam feljárni ezáltal kilettem rúgva. https://imgur.com/a/7kpifNL ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Krisztián a nevem. 15 éves vagyok. Lassan 3 éve regisztráltam a See Game Szerverekre. Azóta gyűjtöm a játszott perceket. Szintén 3 éve kezdtem el röplabdázni. Egy kis ,városban, élek Komárom-Esztergom megyében. A mostani helyeztet tekintve az akitivitásom duplázódott. 12 órát minimum a frakcióra tudnék szánni. A szerveren NAGYON büszke vagyok arra hogy sok barátot/ismerőst tudtam szerezni magam köré. És még arra is büszke vagyok hogy magyon sok frakcióhoz tudtam csatlakozni. A frakcióban egy magas rangot szeretnék elérni. Mivel volt már alkalmam ehhez a frakcióhoz csatlakozni és megtudtam hogy milyen is a szerelői élet a See MTA V2 szerverén már mondhatni álomba illő . Nem vagyok egy haragtartó típus. Szeretek barátkozni. Kedves, magabiztos , elszánt vagyok. Szeretek , tudok csapatmunkában dolgozni. Nem "köpöm" be a saját barátom/ismerősöm/FK társam az adminnak, nem vagyok féltékeny típus, én annak örülök amit eltudtam érni.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük 05.10. 18:00 keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.