Akito Jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Akito125

Újonc
2019. 01. 10.
32
44
19
V4 karakter
Cipriano Mercardo
V2 karakter
Leah D Alfonzo



Néhány fontos dolog magadról:



Vencelnek hívnak,14 éves vagyok.2004.03.09-én születtem Miskolcon. Egy kisebb faluban élek Miskolc mellett Harsányban. Amióta megszülettem azóta itt élek. Amikor van sok szabadidőm akkor vagyok legtöbbet elérhető a Seemta v2-es szerveren. Rengeteg Roleplay szervet kipróbáltam már,de legjobban a Seemta v2 fogott meg. Rengeteg játszott percem van a szerveren hiszen közel 3 éve játszok a seemta v2 szerverén. Eddig megpróbáltam mindenkinek segíteni akinek csak tudtam, jelenleg a Szerver Teamspeak 3 szerverén Moderátor ként tevékenykedek. Ilyen téren elég nyugodtnak mondhatom magamat,nem nagyon szoktam semmit magamra venni általában megpróbálok mindent nyugodtan megtárgyalni mindenkivel, semmi veszekedés nélkül. Mindig megpróbálok a legjobban teljesíteni a lehető legtöbbet kihozni magamból amit csak tudok. Ahogy említettem már rengeteg Roleplay tapasztalatom van ilyen téren.

A szervert 4 barátommal kezdtem el. Velük játszom általában aktívan rengeteget.


Mióta játszol a szerveren?


Már nagyon rég óta,nem erről a számítógépről kezdtem el a játékot viszont ezen a számítógépen 2017-ben regisztráltam be a szerverre.
Eddigi elért dolgok:

-95000+ játszott perc.

-Rengeteg új barát.

-Sok frakció bejárása ezek közül amiket kiemelnék: Sacra Corona Unita[Alleader], Yakuza[Alleader], Honvédség[Jelenlegi,Főtörzszászlós.]


- Idéglenes adminsegéd lehettem a szerveren amit köszönök Redinek[4x]



Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?


Úgy gondolom magamról,hogy elég sok dolgot tudok már a szerverről ahhoz,hogy megálljam a helyem a közösségben.

Szeretek segíteni másokon,nem mindig mindenkiben a rosszat keresni. Pont ezért is szerettem volna a See Game Helpdesk,hogy minél több játékoson tudjak segíteni ha kezdő,ha nem. Ezzel szeretném könnyíteni az Adminok munkáját,hogy csak ezzel is egy kicsit próbáljak segíteni. Már nagyon régóta szeretnék S.G.H tagja lenni és most talán sikerülhet.


Miért téged válasszunk?


Legfőképpen azért gondolom magam megfelelő embernek mivel mint feljebb is megemlítettem már régóta játszom a szerveren és szerintem eléggé kiismertem már a szervert.

Segítőkész, nyugodt vagyok ezért is könnyen hely tudnék állni az ilyen feladatokban. Mindig megpróbálom kihozni magamból a legtöbbet és a legtöbbet próbálok segíteni mindenkin. Ugye mint említettem Moderátorként tevékenykedek mostanában és így már némi tapasztalatom van a feladathoz annyi különbséggel,hogy most nem a szerveren tevékenykedek. A szerveren minden szabályzattal Tisztában vagyok.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?


A szerveren töltött időmet a feladatomra tudnám szánni ami naponta 5-7 órát tartalmaz. Tehát az aktívságommal szerintem nem lenne baj.


Naponta hány órát tudsz online lenni?


Igazából változó van amikor többet van amikor kevesebbet,de Hétköznap 5-7, Hétvégente 9-10 órát.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Először is megmondanám,hogy ebben az esetben nem tudok segíteni neki mivel ehez nincs jogom.Utána kérénk tőle egy bizonyítékot arról,hogy Bug vagy esetleg olyan dolog miatt lett totálkáros ami a szabályzatot sértené. Ha ilyen dolog miatt lett totálkáros akkor továbbítom egy Adminnak,hogy döntse el ő,hogy ad-e vagy nem ad fixet. Ha nincs bizonyítéka akkor megmondom neki,hogy hívja ki a szerelőket akiket a 444-444 vagy a 222-222 számon érhet el. Ha nem értette meg továbbá sem akkor figyelmeztetem,hogy fejezze be. Ha nem fejezi be szólok egy Adminisztrátornak,hogy szankcionálja a megfelelő büntetéssel.


Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?


Először is mondjuk elmennék Fix&Drive vagy SCCS-hez utána megmondanám neki,hogy ezek közül választhat melyik szerelőtelepen szereltet. Az egyik Los Santosban van a másik San Fierroban tehát elég távol van a kettő egymástól. A szerelőtelepek egy csavarkulcsal vannak jelölve a térképen amit az F11 segítségével tud megtekinteni. Megmondanám neki,hogy van a szerelőtelepeknek egy nyitvatartási ideje ami alatt egy sima árral számolnak viszont van egy időszak ami a nyitvatartási időn kivűl van akkor duplaárba szerelnek.

Van a szerelőtelepnek van egy "Gyorssáv" ez arra szolgál,hogy ebben a sávban gyorsabban hozzájuthatsz az előnyhöz.Viszont több pénzbe kerül 500.000 forint. Ezután szépen lassan érthetően elmondanám neki,hogy van a szerelőnek egy panel és ő azon keresztűl látja,hogy mi törött a kocsin amint ezt megértette elmodom neki,hogy amennyi pénzt kiszámolt a szerelő annyi pénzt kell átadni neki. Ezt a /pay [ID] parancsal tudja megtenni. Amint átadtda a pénzt és készen van a kocsi a szerelő aki szerelte ki fogja őt engedi a kijáratnál ahol csak arra kell várnija,hogy a szerelő felnyissa neki a kaput.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?



Az első és legfontosabb a Városháza.


Azért is gondolnám ezt,hogy egy kezdőjátékosnak ez legyen a legfontosabb mivel itt tudja kiváltani az iratait ami a játék során kelleni fog. A másik dolog viszont a munka miatt is ez lenne a legfontosabb hiszen itt tudja a neki kellően tetsző munkát elvállalni. Ezután elmondanám neki,hogy ahhoz a munkához milyen tárgyak szükségesek valamint hová kell értük elmenni megvásárolni. Ha ezt is szépen megértette akkor mondanám neki,hogy az F11 segítségével a billentyűzeten megtudja nyitni a térképet és ott tudja felvenni a munkához kellő kocsit ahol megvan jelölve egy "tehereautó" jellel a térképen.


A második legfontosabb a Pláza.


Azért tettem a második helyre a plázát hiszen ezen a helyen tudja megvásárolni a munkákhoz megfelelő kellékeket valamint a második emeleten a műszaki boltban a telefont. Valamint még ugye mint említettem az első emeleten tudja megvásárolni a kellékeket a hobbi boltban. Azt is elmondanám neki,hogy a későbbiekben a Plázába a felső emeleten tud a karakterére kiegészítőket vásárolni. Ami még fontos a Plázáról,hogy ugye a játékban van egy éhességi szint amit az ételel tud felvinni ezt megtudja vásárolni a Plázában. A térképen a Pláza jele egy nagy (P) betű. A térképet az F11 segítségével tudja megnyitni.


A harmadik helyet nálam az Autósiskola kapta.


Azért kapta a harmadik helyet az Autós iskola hiszen a munkák nagy részéhez jármű kell. Elmondanám neki,hogy a térképen találja meg amit egy nagy kék kerettel jelölt (T) betű. Ha oda érkezett akkor betud menni a CP-be és bent fog találni egy NPC-t. Oda kell állnia közel és M+jobbklikk lenyomásával rákattint az NPC-re és elkezdi a KRESZ vizsga kitöltését. Ha készen van és sikeres akkor egy Oktató NPC fog mellé ülni és a Minimappon megjelölt helyeket kell követnie egy kocsival. Ha készen van akkor megmondanám neki,hogy készen is vagyunk.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Kettő darab eset lehet amikor csak PM formájában kell válaszolni valamint amikor be kell,hogy tanítsam mivel még nagyon az elején jár a játéknak.



Nézzük az első esetet amikor be kell tanítani:



Először is rákérdeznék az Admintól,hogy mennyire lenne sürgős. Ha azt mondja,hogy eléggé sürgős akkor az AS chaten,hogy valaki ráér-e vagy nem. Ha nem ér rá senki sem akkor megmondanám a túloldalt RPzőknek,hogy félbe kéne szakítani az RP-t és a későbbiekben folytatni ha az megfelel. Ezután ráírnék az Admintársamra,hogy elgettelhet a kezdő játékoshoz,hogy segítséget tudjak neki nyújtani.
Második eset amikor csak PM formájában kér segítséget:

Ha csak egy könnyen megválaszolható gyors kérdést kérdez akkor, RP közben gyorsan tudok válaszolni tehát ezzel nem adódna probléma.



Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?


Leges-legelőször lefotóznám, a logot pedig kimásolnám,hogy mit hirdetett amint észreveszem és elküldöm magamnak Teamspeakon vagy egy jegyzettömbbe elmentem. Ha éppen nincs fent admin akkor amint felér elküldeném neki,hogy ez és ez történt.

Ha van fent esetleg egy Admin akkor neki elküldöm és ő szankcionálja a megfelelő mennyiséggel.
Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen itt van a bizonyíték: https://imgur.com/a/OJXuRTd

Sajnos voltam már amit bánok is elég rendesen.



Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Igen és itt a bizonyíték: https://imgur.com/a/sFW712e

Igen sajnos voltam már bannolva a szerverről nem is egyszer viszont amióta visszatértem nem tettem semmi olyan dolgot ami súlyosabb szabályt szegett volna.




Soyer válasza:




 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Akito125

Újonc
2019. 01. 10.
32
44
19
V4 karakter
Cipriano Mercardo
V2 karakter
Leah D Alfonzo
Köszönöm szépen a visszajelzéseiteket. Rajmi a te tanácsodat megfogadom és változtatok a formázáson amennyit tudok.
 

Akito125

Újonc
2019. 01. 10.
32
44
19
V4 karakter
Cipriano Mercardo
V2 karakter
Leah D Alfonzo
Köszönöm szépen MarcYk a véleményed és a Támogatásod!
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Sajnáljuk, de ez most nem sikerült! Talán legközelebb, azonban ez a jelentkezési lap nem ütötte meg a kívánt mércét!


Személyes megjegyzés: 14 évesen nem tudlak sajnos felvenni.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.