Akito D Alfonzo jelentkezési lapja a See City Car Service-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Akito125

Újonc
2019. 01. 10.
32
44
19
V4 karakter
Cipriano Mercardo
V2 karakter
Leah D Alfonzo
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Akito D Alfonzo
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 130221
IC SZINT: 51

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/kwUvUsJ / https://imgur.com/a/rUxZ5Y3

EDDIGI FRAKCIÓID: Camorra, Yakuzza, Army, Rendőrség, Olasz maffia, Orosz maffia,TEK, SCCS jelenleg ennyi jutott eszembe.
TÁVOZÁSAID OKA:
Camorra feloszlott, Yakuzzaban elértem a Leader-i rendfokozatot és nem volt kedvem egy fél év után csinálni, Army-ban főhadnagy voltam, kb ott is volt olyan 6 hónapnyi időm, Olasz Maffiában is Leader-i rangot értem el, majd kevés idő hiányában itthagytam a szervert. Az orosz maffia teljesen jó volt, viszont kevés volt a pénzem és így nem tudtam teljesen ott lenni, TEK-ben sok volt a lövöldözés és ezért unalmassá vált,
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Igen, voltam a frakcióban pontosan nemtudom, de olyan 2018 körül.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Dave D Alfonzo/ Akito D Alfonzo
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: A távozásom oka az volt,hogy nem tudtam eléggé aktív lenni.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 5-6 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 8-10 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen, mindekettő van.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Vörös Vencel-nek hívnak, 16 éves vagyok egy kis faluban élek. A szervert 2017-ben kezdtem rengeteg új dolgot szerettem volna kipróbálni, mind a szerveren mind játékok terén. Először amikor felléptem a szerverre nem voltam valami jó nem értettem a lényeget, viszont mára 51-es szintemre a lehető legjobban élvezem a játékot, rengeteget fejlődtem és sok új dologban vehettem részt, kiváncsi vagyok minden fajta RP-re és általában így érdekesek számomra a frakciók, szeretem magam kipróbálni új dolgokban, egy segítőkész vicces srác vagyok. Általában elég sok mindent a barátaimmal együtt csinálok, velük is szeretnék csatlakozni a frakció közösségébe. Az IRL életben elég sok dolgot csinálok van egy jó pár hobbim is pl.: motorozás, horgászás, számítógép, foci és sok más sport. Viszont elég sok szabadidőm marad így is ezek mellett. Viszonylag aktív tudok lenni mikor mennyit a szerveren. Lehet velem szórakozni nem veszek magamra nagyon semmit, így elvagyok általában minden új emberrel akit megismerek.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
A frakcióba csatlakozásom oka, hogy a baráti társaság nagyrésze úgy döntött, hogy szeretné kipróbálni. Kicsit jobban utána érdeklődtünk és hallottunk elég sok jót, a frakción belűli életről. Úgy döntöttünk,hogy a frakciót választjuk a többieknek egy új tapasztalat én pedig a régből vissza szeretnék térni a frakció társaságába.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Részletesebben,ha a Teamspeak megbeszélésig eljutok mesélek még magamról amire kiváncsiak vagytok! Köszi,hogy elolvastátok a lapot!​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: - Időpontról későbbiekben tájékoztatjuk, a jelenlegi munkavállalók száma miatt, nem tudjuk az elkövetkezendő napokban megoldani a betanítást.
 

Nowiczky

ExOperátor V2
Támogató
2019. 02. 28.
391
176
Heves County, Eger
steamcommunity.com
V4 karakter
Nowiczky Guerrini
LV karakter
Nowiczky L Nowakowski
xH1Z5HM.png


Tisztelt Jelentkező! Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.08.16 20:00 | Ha nem felel meg az időpont akkor kérlek írj nekem privátban.​
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.